Sú bezplatné služby VPN bezpečné v roku 2019 a za aké náklady?

Sú bezplatné služby VPN bezpečné na používanie v roku 2019 a za aké náklady?

Autor: Michael Smolski, 2019-01-07 22:22:34 v službe VPN


Existuje veľa skvelých bezplatných služieb VPN, z ktorých bude určitá otázka vyplynúť z existencie platených služieb VPN, ale potom sú tu aj iní, ako ste vy, ktorí premýšľate, aké bezplatné služby VPN je možné bezpečne používať v roku 2019 a za akú cenu? Tu je vec, keď je niečo zadarmo, často platíte v mene súkromia.

Nie je to skvelý začiatok tohto príspevku, hm?

Ale to je realita.

To neznamená, že by ste nemali používať bezplatnú sieť VPN, pretože pre niektorých môže byť stále skvelou voľbou v závislosti od ceny, ktorú ste ochotní zaplatiť, a od toho, čo skutočne potrebujete..

Dáta často stoja viac ako vaše predplatné niekomu

Ak vás zaujíma, či sú bezplatné služby VPN bezpečné na používanie v roku 2019 a za akú cenu, nákladová časť je veľmi zaujímavá.

Zdá sa, že vaše dáta môžu mať hodnotu okolo 240 dolárov ročne. Oveľa viac, ako by ste zaplatili za ročné predplatné VPN. Údaje, ktoré sa na tento účel používajú, nie sú úplne založené na odvetví VPN, ale ukazujú, že údaje sú hodnotné.

Služby VPN sú určené na zabezpečenie ochrany súkromia?

Áno, ale keď niečo nie je zadarmo, často platíte v mene súkromia.

Facebook má VPN s názvom Onavo. Možno ste o tom počuli. Možno nie. V každom prípade zhromaždil veľa údajov. Apple nakoniec skončil odstránením zo svojho obchodu vec! Je to bezplatná služba a chráni vás, ako by VPN mala, okrem toho, že platíte aj za to, čo dostanete, s tým, čo získate.

Je to len jedna služba VPN. Údaje môžu byť predané tretím stranám. A čo keď to vláda kúpi? Nie je to etické, ale je to uskutočniteľné. Nebolo by prekvapením, keby krajiny ako Čína urobili niečo také.

Sú bezplatné služby VPN bezpečné aj v roku 2019 a údaje, ktoré sa zhromažďujú, sú rovnako dôležité??

Používanie VPN zadarmo je vo väčšine prípadov bezpečné. Dôvodom je, že nikto sa nestará o to, že máte prístup k niečomu, čo by pravdepodobne nemalo byť.

Problém je, keď sa niekto začne starať alebo vaše údaje použije proti vám. Vtedy sa bezplatné služby VPN stanú nebezpečnými.

Ak urobíte čokoľvek, čo by sa mohlo v krajine, v ktorej sa nachádzate, považovať za nezákonné, a žiadate, aby ste mohli používať bezplatné služby VPN, mali by ste investovať do platenej služby skôr, ako ju budete ľutovať..

Nie je to však len o nezákonných veciach. Ide o uchovávanie informácií, ku ktorým by sa mohol získať prístup, alebo o skutočnosti, že tieto informácie pochádzajú od vás, pretože služba obsahuje informácie o vás. Hovoríme o zákazníckych informáciách. Hovoríme o súkromných rozhovoroch.

Nie je to len otázka bezpečného používania bezplatných služieb VPN v roku 2019

Otázka ochrany osobných údajov presahuje rámec bezplatných služieb. Ide o to, že bezplatné služby sú viac vystavené problémom s ochranou súkromia, pretože takto zarábajú. Platené služby prinášajú príjem z platených odberov, to však neznamená, že neuchovávajú údaje. V posledných rokoch sa vyskytli incidenty týkajúce sa spoločností VPN, ktoré tvrdili, že neuchovávajú záznamy, ktoré by mohli vystaviť kohokoľvek, kým.

A nakoniec, keď bezplatné služby VPN zhromažďujú údaje, páči sa spoločnosti Onavo to aspoň povie. Niektoré platené služby tvrdia, že ich nemajú. A to je veľké nebezpečenstvo. Chceli by ste získať bezplatnú službu a pýtate sa, aké bezplatné služby VPN môžete bezpečne používať v roku 2019 v nádeji, že tento príspevok bol nesprávny, alebo dostanete platenú službu, ktorá vás stále môže vystaviť?

Čo ak služba legálne nemôže uložiť vaše denníky?

Nechceme vám hovoriť, že PrivateVPN je najmodernejšou službou, akú sme kedy urobili. Nikdy by sme nemuseli vydávať aktualizácie. Čo však povieme, je to, že sme boli vybraní ako najlepšia služba pre zákaznícky servis a hodnotu. A táto hodnota sa zvlášť prejavuje v sekcii zábavy s našou podporou pre väčšinu miest Netflix, DAZN, Hulu, BBC a väčšinu ďalších zábavných platforiem, čo znamená, že nech chcete používať čokoľvek, bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate., aj keď ste v Číne s našou sieťou VPN Stealth, ktorá pracuje aj na Amazon Fire TV Stick!

Ale čo je dôležitejšie pre vás, pretože čítate tento príspevok a hľadáte službu, ktorá je plne bezpečná, spoločnosť PrivateVPN je švédska spoločnosť, ktorá má pred ostatnými krajinami, pokiaľ ide o zákony o ochrane súkromia.. Nechceme vaše údaje, ale ak sme to urobili, nemôžeme ich získať ani legálne. A ak je čomu dôverovať, možno by to mal byť zákon.


Bezpečné používanie bezplatných služieb VPN v roku 2019?

Väčšina ľudí bude pri používaní bezplatnej služby VPN v bezpečí. Ak to však hľadáte, je pravdepodobné, že nerobíte nič v bezpečnej oblasti. A ak áno, zatiaľ čo bezplatná sieť VPN vám môže z hľadiska bezpečnosti stačiť, pretože väčšine ľudí nebude záležať, nebudete môcť používať väčšinu internetu v krajinách, kde sa cenzúra koná, nehovoriac o tom prídete o zábavné funkcie, ktoré poskytuje služba VPN.

V konečnom dôsledku je to vaše súkromie, a hoci sa pravdepodobne nestaráte o niekoho, kto vie, na aké stránky ste dnes vstúpili, bude vám záležať, keď niekto získa prístup k niečomu, o čom niekto naozaj nechce poznať.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me