Stojí to za lacné služby VPN?

Sú lacné služby VPN za to?

Autor: Michael Smolski, 2019-11-01 20:08:47 v službe VPN


Stojí za to lacné služby VPN? Keď ste to hľadali na Googli, narazili ste na zoznam lacných služieb VPN, ale narazili ste aj na obsah, ktorý vám hovorí, že služby VPN vôbec nemáte používať..

Problém so všetkým týmto obsahom? Predpokladá sa, že ľudia chcú využívať služby VPN iba na to, aby zostali súkromní na internete.

Sú lacné služby VPN za to, že to záleží úplne na vašich potrebách

A nakoniec, existujú 4 hlavné dôvody, prečo by ste mohli chcieť používať VPN.

  1. Na odblokovanie blokovaného obsahu poskytovateľom / školou.
  2. Na prístup k streamovacím službám / webom, ktoré nie sú dostupné vo vašej krajine. (51% používateľov VPN na tento účel využíva služby VPN.)
  3. Na použitie šifrovania na miestach, ako je Starbucks, na zabránenie ľuďom vo vašom okolí v prístupe k vašim údajom pri pripojení v rovnakej sieti.
  4. Z dôvodu ochrany súkromia / bezpečnosti. (To je komplikované)

Lacné služby VPN za to nestoja, pokiaľ ide o množstvo serverov

Ak hľadáte službu, ktorá vám umožní prístup nielen do každej veľkej krajiny prakticky, ale aj do všetkých veľkých miest, v ktorých sa lacné služby VPN často nestoja za to.

...Musíte sa však sami seba opýtať, prečo musíte mať prístup k tisícom serverov.

Ak je to pre obchodné účely a potrebujete iba veľké množstvo serverov, mali by ste sa skutočne rozhodnúť pre drahšiu službu.

Ak však chcete odblokovať zábavné služby, množstvo nekoreluje s kvalitou a servery fungujú.

Skvelý príklad? Naša služba PrivateVPN.

Nemá 3 000 serverov. Nemá ani tisíc, ale napriek tomu podporuje najviac regiónov Netflixu na trhu, čo znamená, že môžete odblokovať čo najviac obsahu Netflixu.

Ako ľudia si všetci prirodzene vyberáme viac. Milujeme množstvo a služby VPN týmto spôsobom predávajú svoje služby. Iba automaticky predpokladáme, že služba je lepšia, ak má viac serverov, takže môžete odomknúť ďalší obsah.

Bohužiaľ to tak nie je.

Služby ako ESPN +, DAZN, Hulu, Starz a všetky ostatné streamingové služby s geografickými obmedzeniami sa snažia zabrániť fungovaniu služieb VPN..

Prečo? Pretože musia, ako inak, by tieto spoločnosti porušovali svoje zmluvné dohody o tom, kde prejavujú obsah.

Výsledkom je, že servery VPN nefungujú iba automaticky s zábavnými službami.

To však neznamená, že lacné služby VPN s nižšou kvalitou serverov za to automaticky stoja.

Menej automaticky nedosahuje rovnakú kvalitu.

V tomto prípade je dôležitejšie, či servery, ktoré chcete používať, podporujú zábavné platformy, ku ktorým chcete získať prístup.

Sú lacné služby VPN za to, že sa jedná o bezpečnosť?

V našom príspevku o tom, či bezplatné služby VPN stoja za to, sme spomenuli, že vždy, keď je niečo zadarmo, máte tendenciu platiť v mene súkromia..

Služby VPN sú podnikanie. Potrebujú zarobiť peniaze aj za účelom prevádzky.

Ako teda funguje služba zadarmo a zarába peniaze? Predajom údajov.

Bezplatné služby VPN zhromažďujú denníky o používaní a potom ich predávajú, čím úplne eliminujú bod VPN v prvom bode.

Na druhej strane platené služby v minulosti tvrdili, že neuchovávajú protokoly a robili, ktoré dostali do väzenia banda vysoko známych hackerov..

Pravda je, že zatiaľ čo sieť VPN chráni vaše osobné údaje pred hackermi vo vašom okolí prostredníctvom šifrovania a ponúkne vám inú IP adresu, ktorá zakryje vašu polohu, čo však často nestačí na to, aby ste na internete zostali úplne v bezpečí..

Vaša adresa IP sa zmenila? Je to skvelé, kým to neuniká. Preto je dôležité, aby klient, ktorého používate, mal tiež zavedené správne bezpečnostné opatrenia.

To je miesto, kde PrivateVPN prichádza s funkciami ako IPv6 Leak Protection, DNS Leak Protection, App Guard a Killswitch.

Je to dosť? Závisí to od toho, čo hľadáte.

Spoločnosti, ktoré zhromažďujú údaje o vás, vám stále budú môcť zobrazovať reklamy, ktoré sa vám už zobrazujú, zatiaľ čo sa vaša adresa IP môže zmeniť, webové stránky môžu napriek tomu zhromaždiť tisíce rôznych dátových bodov. Koniec koncov, stále máte rovnaký operačný systém, stále máte rovnaké rozlíšenie obrazovky a stále, rovnaký webový prehľadávač s rovnakou grafickou kartou. To všetko sa dá použiť aj na vašu identifikáciu. Nazýva sa to odtlačok prsta prehliadača.

Sú lacné služby VPN za to?

Spomenuli sme, že existujú štyri hlavné dôvody, prečo ľudia používajú služby VPN.

Odpoveď na to, či to stojí za to alebo nie, je komplikovaná.

Závisí to od konkrétnej služby, a preto vám v spoločnosti PrVPNivate poskytujeme sedemdňovú bezrizikovú skúšobnú verziu, ktorá nezahŕňa povinnosť poskytnúť kartu.. Stačí sa zaregistrovať a ste pripravení ísť.

A zistite sami, keď odblokujete všetky streamingové služby, ku ktorým chcete získať prístup.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me