Prečo nie je Hulu k dispozícii vo Veľkej Británii a ako nastaviť Hulu vo Veľkej Británii

Prečo nie je Hulu k dispozícii vo Veľkej Británii a ako nastaviť Hulu vo Veľkej Británii

Autor: Michael Smolski, 2019-05-03 10:03:30 in Entertainment


Zatiaľ čo by sme si predstavovali, že by Spojené kráľovstvo podporovalo všetky hlavné platformy na streamovanie, v skutočnosti to podporuje len veľmi málo, zatiaľ čo zatiaľ čo umožňuje sledovať BBC iPlayer bez problémov, Hulu nie je k dispozícii vo Veľkej Británii a nie je ani v Londýne založená DAZN. Prečo však nie je Hulu k dispozícii vo Veľkej Británii? Na to odpovieme a potom vám ukážeme, ako nastaviť Hulu vo Veľkej Británii.

Pokiaľ ide o to, prečo nie je Hulu v Spojenom kráľovstve k dispozícii, je tu niekoľko faktorov, z ktorých najväčšou je skutočnosť, že iné platformy, či už ide o Netflix alebo televízny kanál, ako napríklad BBC, vlastnia buď práva, alebo výhradné práva na šou a filmy vo Veľkej Británii. , Aj keď by Hulu mohol vysielať konkrétnu šou v USA, nemusí to urobiť v Spojenom kráľovstve. Ak veľa kanálov požiada o exkluzívne práva na predstavenie určitej relácie v Spojenom kráľovstve, žiadna iná spoločnosť sa nemôže prihlásiť na predstavenie tejto relácie. Tieto druhy dohôd často obmedzujú prístup platforiem ako Hulu a DAZN do iných krajín.

Všetci vieme, že vám v konečnom dôsledku záleží viac na tom, ako založiť Hulu v Spojenom kráľovstve, než prečo nie je Hulu k dispozícii, pretože si ho len chcete pozerať, a preto je potrebné urobiť 3 kroky.

 1. Vytvorte si účet Hulu pomocou americkej karty.
 2. Blázni Hulu, aby si myslel, že si v USA.
 3. Trik svojho obchodu s aplikáciami, aby vám ukázal Hulu takže si ju môžete stiahnuť, ak ste na mobilnom zariadení alebo na karte Fire TV Stick.

Vytvorenie účtu Hulu na založenie spoločnosti Hulu vo Veľkej Británii

Pravdepodobne ste si nikdy nenapadlo, že by ste si prečítali príručku, ako vytvoriť účet na webe. Našťastie samotný proces je dosť jednoduchý.

Úlovok? Ak chcete založiť Hulu vo Veľkej Británii, potrebujete americkú kartu. Bez výnimky.

Máme však niekoľko návrhov, ktoré si stále vyžadujú americkú kartu, ale mohlo by to pre vás uľahčiť:

 1. Spýtajte sa niekoho v USA, či vám umožní používať jednu z ich kariet či pre vás vytvoria účet alebo poskytnú podrobnosti.
 2. Opýtajte sa niekoho, kto už má účet Hulu, ak ich môže zdieľať. Možno ponúkajú prístup k inej službe za odplatu alebo ponúkajú zaplatenie polovice mesačného predplatného.
 3. Získajte predplatenú kartu vydanú v USA. Buď zaplatte priateľovi v USA, aby ste si jedného kúpili v obchode, alebo si ho objednajte online. Kľúčom je mať na to peniaze, aj keď sa zaregistrujete na skúšku, uspejete iba vtedy, ak budete mať na svojej karte peniaze. Tým sa má zabrániť tomu, aby ľudia mali neobmedzené množstvo pokusov.
 4. Získajte predplatenú virtuálnu kartu vydanú v USA. Tento proces je do značnej miery okamžitý, ale má nižšiu mieru úspešnosti, aj keď je to väčšinou kvôli skutočnosti, že väčšina nemá žiadne prostriedky na virtuálnych kartách, a tie sú nevyhnutnosťou!

Každá z týchto možností by mala fungovať. To, čo nebude fungovať, je získať darčekovú kartu, pretože zatiaľ čo darčekové karty Hulu sú v budúcnosti pri registrácii jednou z možností, pri používaní darčekovej karty Hulu nemáte žiadne možnosti..

Blázon Hulu, aby si myslel, že si v USA, aby si založil Hulu vo Veľkej Británii

Získanie americkej karty je bezpochyby najťažšou časťou tohto procesu a dôvodom, prečo mnohí nezavádzajú Hulu vo Veľkej Británii., ale oklamať Hulu, aby si myslel, že ste v USA, je najdôležitejším krokom tejto príručky, ako keby ste použili nesprávny nástroj, Hulu buď nebude fungovať, alebo bude prúdiť v kvalite, ktorú nebude možné sledovať.

Ako si blázon Hulu? S VPN.

Služby VPN vám umožňujú zmeniť vašu polohu bez pohybu. Vyberiete región, ku ktorému sa chcete pripojiť, a to je všetko.

Ale aj keď existuje veľa služieb VPN, pokiaľ ide o prístup k platformám ako Hulu, HBO NOW alebo DAZN, existuje iba niekoľko možností, pretože tieto služby sa snažia zabrániť fungovaniu služieb VPN. Hovorili sme o tom, prečo nie je Hulu dostupná vo Veľkej Británii. Hlavným dôvodom bol nedostatok práv na premietanie a na filmy. Vďaka sieti VPN má niekto ľahký prístup k relácii Hulu. Túto reláciu môže distribuovať výlučne konkrétny televízny kanál vo Veľkej Británii. Prečo by niekto platil za balík, ktorý obsahuje určitý kanál, ak môže Hulu získať oveľa lacnejšie? Výsledkom je, že veľa spoločností tlačí na Hulu, DAZN a dokonca aj Netflix.

PrivateVPN je služba, ktorá spolupracuje s Hulu. Nakoniec, ak by sa tak nestalo, tento príspevok by sme nezverejňovali. Spolupracuje tiež so spoločnosťou DAZN a podporuje väčšinu regiónov Netflixu na trhu, pričom poskytuje rýchlosti, na ktoré ste už zvyknutí, pre ktoré môžu alebo nemusia byť skvelými správami, ak je váš internet zlý..

Je to iba 60-sekundová registrácia, po ktorej nasleduje pripojenie k serveru podporovanému Hulu.

A to vám umožní založiť Hulu vo Veľkej Británii alebo kdekoľvek na tejto planéte. Aj keď to záleží na vašom zariadení. Na konkrétnych zariadeniach potrebujete aj aplikáciu. Ak nemáte americký obchod s aplikáciami, Hulu s najväčšou pravdepodobnosťou nebude v tomto obchode ihneď. Ak chcete tieto problémy vyriešiť, pokračujte v čítaní.

Takto nastavíte spoločnosť Hulu vo Veľkej Británii na zariadeniach s Androidom

Na zariadeniach s Androidom ste dosť flexibilný, pokiaľ ide o možnosti stiahnutia Hulu, aby ste ho nastavili.

 1. Tu je návod spoločnosti Google na zmenu umiestnenia obchodu Google Play. Použite ho s miestom, kde sa nachádzate, v USA. To vám umožní sťahovať Hulu oficiálnym spôsobom. Potom sa môžete kedykoľvek zmeniť.
 2. Vyhľadajte „Hulu.APK“ na internete. V tomto kroku musíte byť opatrní, pretože nie všetky zdroje sú spoľahlivé, ale vzhľadom na to, že Hulu je bezplatná aplikácia, mali by ste byť schopní nájsť spoľahlivý zdroj, z ktorého ho môžete ľahko stiahnuť. Po jeho stiahnutí povoľte inštaláciu z neznámych zdrojov a nainštalujte aplikáciu Hulu.
 3. umožniť Stránky pre stolné počítače vo webovom prehľadávači, aby sa Hulu zobrazil, akoby ste boli na počítači. (NEPRACUJTE NA VŠETKÝCH ZARIADENIACH)

Takto nastavíte spoločnosť Hulu vo Veľkej Británii na zariadeniach Apple

Či už ide o nastavenie iPadu alebo iPhone, keď ide o nastavenie Hulu vo Veľkej Británii na zariadeniach Apple, musíte sa najskôr odhlásiť zo svojho aktuálneho účtu iCloud v časti nastavenia svojho zariadenia..

Po odhlásení sa z aktuálneho účtu musíte vytvoriť nový a jeho poloha sa bude nachádzať v USA.

Áno, teoreticky je možné zmeniť váš región pomocou aktuálneho účtu, ale ak tak urobíte, stratíte všetko, čo ste tak neurobili..

Po vytvorení nového účtu a stiahnutí Hulu sa môžete prihlásiť späť do svojho starého účtu, ak si budete priať.

Takto nastavíte Hulu vo Veľkej Británii na Amazon Fire TV Stick / Cube

 • Na stránkach amazon.co.uk prejdite účty & zoznamy a potom stlačte Spravujte svoj účet a obsah.
 • Tam zmeníte svoj región tak, aby bol v USA.
 • Prejdite na svoju Amazon Fire TV Stick. zatlačte na nastavenie nasledovaný Môj účet.
 • Deregister.
 • Budete sa musieť prihlásiť späť do svojho účtu.

To by vám malo umožniť stiahnutie Hulu. V niektorých prípadoch bude pravdepodobne potrebné odstrániť aktuálny spôsob platby alebo inak budete musieť pridať americký spôsob platby.

Ak vás zaujíma, či môžete získať Hulu ako Apple TV alebo Chromecast, nemôžete. Tieto platformy nepodporujú služby VPN.

To je dôvod, prečo nie je Hulu k dispozícii vo Veľkej Británii a ako nastaviť Hulu vo Veľkej Británii

Práva na obsah sú pre spoločnosť Hulu problémom akýchkoľvek iných platforiem, a preto nie je vo Veľkej Británii k dispozícii a prečo to s najväčšou pravdepodobnosťou nebude veľmi dlho. Aj keď by to niektoré stránky naznačovali. Nutno s tým povedať, že je veľmi praktické nastaviť Hulu vo Veľkej Británii, Kanade, Južnej Afrike alebo kdekoľvek sa rozhodnete, či môžete získať americkú kartu, sieť VPN, ktorá spolupracuje s Hulu, a dokážete nalákať obchod s aplikáciami do čo vám umožní stiahnuť Hulu.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me