Najlepšie VPN pre siete Netflix, Hulu, Amazon Prime a DAZN pre rok 2019

Najlepšie VPN pre siete Netflix, Hulu, Amazon Prime a DAZN pre rok 2019

Autor: Michael Smolski, 2019-01-10 18:12:51 in Entertainment


Chcete sledovať Netflix, Hulu, Amazon Prime, DAZN a možno aj BBC iPlayer v roku 2019 bez ohľadu na vašu polohu? To je to, s čím VPN pomôže. Okrem prípadov, ak chcete získať prístup k viac ako jednému z týchto alebo všetkým z nich, väčšina služieb VPN vás zlyhá, pretože pracujú s niektorými službami, ale nie so všetkými. Aká je však najlepšia VPN pre siete Netflix, Hulu, Amazon Prime a DAZN pre rok 2019?

Najlepšie VPN pre Netflix nemôžu mať servery v USA

Táto stránka s názvom Comparitech vykonala viac ako 5 000 manuálnych testov na 59 VPN službách, aby otestovala, pre ktoré VPN bola najlepšia pre Netflix, pokiaľ ide o zariadenia, s ktorými pracovala, ako aj umiestnenia.. PrivateVPN dostal 21 pracovných Netflix regiónov v teste rozbiť konkurenciu ako jediný s viac ako 20 pracovných regiónov.

Možno sa pýtate, prečo potrebujete 21 pracovných oblastí, ak má americký Netflix najväčší obsah. A to je skvelá otázka. American Netflix má skutočne najväčší obsah a pracuje na 43 z 59 testovaných služieb VPN, na ktorých platformách sa však budete pozerať?

Nie všetky služby podporujú American Netflix a nie všetky podporujú všetky platformy, čo znamená, že zatiaľ čo určitá služba môže fungovať v USA, nemusí fungovať napríklad v USA na zariadeniach s Androidom, pokiaľ ide o Netflix.

PrivateVPN podporuje väčšinu regiónov, ale tiež stále najviac platforiem vo všetkých týchto testoch.

Jo, a týka sa 21 podporovaných regiónov. USA môžu mať najviac obsahu, ale nemajú to všetko. Každá oblasť má nejaký jedinečný obsah, ktorý iné miesta nemajú. A preto je dôležité mať službu, ktorá podporuje najviac.

A ak si prečítate test, uvidíte, že tieto testy boli vykonané takým spôsobom, že ak služba neposkytuje konzistentné rýchlosti, nebude sa počítať, čo znamená, že ak nechcete čakať na vyrovnávací obsah, zakryli ste sa. A dobre sme o tom vedeli a písali pred odhalením týchto testov.

Koniec koncov nakupujeme našu internetovú kapacitu od poskytovateľov tranzitu IP.

Ale ste tu pre to najlepšie VPN pre Netflix, Hulu, Amazon Prime a DAZN pre rok 2019.

Najlepšie VPN pre Hulu pre rok 2019

Ak hľadáte najlepšiu VPN pre Hulu, potrebujete iba službu, ktorá podporuje americké servery, pretože Hulu funguje iba v USA a dobre v Japonsku, ale to je iba pre japonské prehliadky..

Je oveľa zložitejšie nastaviť Hulu ako nastaviť Netflix. Preto máme sprievodcov, ale ak hľadáte najlepšiu VPN pre Hulu, záleží na dvoch veciach. Rýchlosť a funkčný server.

PrivateVPN ponúka pre Hulu niekoľko pracovných serverov, ale potrebujete iba jeden. Pokiaľ ide o rýchlosť, rovnako ako v prípade Netflixu, je to v súlade s tým, že nakupujeme od poskytovateľov tranzitu IP a nie iba od hostiteľských stránok..

Samozrejme, ak je váš internet na hovno, ste v oboch smeroch.

Nemôžeme vám povedať, že sme jedinou skvelou službou pre spoločnosť Hulu, ale ak chcete sledovať aj službu Netflix, ktorá má najlepšie skúsenosti so službou Netflix, a službu Hulu, má to zmysel v roku 2019..

Najlepšie VPN pre Amazon Prime pre rok 2019

Skvelá vec, na ktorej je Amazon Prime, je to, že Amazon rozširuje obsah po celom svete. Každý deň je pre masy k dispozícii viac predstavení a filmov.

Stále však existuje nedostatok obsahovej rovnosti. A PrivateVPN je jednou z najpopulárnejších služieb VPN pre Amazon Prime.

A to znamená, že vždy môžete očakávať funkčný server. Amazon Prime, Netflix a Hulu? Skvelá kombinácia.

Jo, a keď už hovoríme o Amazone, PrivateVPN má aplikáciu Amazon Fire TV Stick / Cube, čo znamená, že môžete využiť všetky tieto služby pomocou našich sprievodcov.

Najlepšie VPN pre DAZN pre rok 2019

Ak hľadáte najlepšiu sieť VPN pre siete Netflix, Hulu, Amazon Prime a DAZN, máte radi zábavu a chcete získať prístup k všetkému, čo ponúka.

Prvé tri platformy, ktoré sme spomenuli, väčšinou neponúkajú živý obsah. DAZN áno. DAZN je streamingová služba pre športy so zápletkou, pretože nefunguje úplne v USA a vo Veľkej Británii vôbec nefunguje, hoci bola založená v Spojenom kráľovstve. Nie bez správnej VPN.

Keď sledujete živý obsah, záleží na kvalite internetu veľa. A to je možno jedna z najväčších silných stránok PrivateVPN. Nesľúbime vám zrýchliť váš internet. Jednoducho to neurobíme pomalšie, čo nie je vždy prípad služieb VPN.

Najlepšie VPN pre Netflix, Hulu, Amazon Prime a DAZN pre rok 2019

Ste pripravení na prístup k viac obsahu ako kedykoľvek predtým? Skvelé. Pravdepodobne však budete potrebovať pomoc. Medzitým sa obráťte na našu zákaznícku podporu alebo sa pozrite na náš blog, pretože tieto platformy podnikajú kroky, aby zabránili ľuďom z nepodporovaných krajín používať tieto platformy..

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me