Najlepšie VPN pre LimeTorrents (vydanie 2018)

Najlepšie VPN pre LimeTorrents (vydanie 2018)

Autor: Michael Smolski, 2018-09-29 09:49:35 in Entertainment


Milenec LimeTorrents? Potrebujete sieť VPN. A nielen VPN. Potrebujete najlepšiu VPN pre LimeTorrents, pretože ste na niečom nezbednom, a hoci to neodporúčame, veríme tiež v úplné súkromie a tento príspevok je o tom.

A dobre, bez najlepšej VPN pre LimeTorrents je vaše súkromie ohrozené.

Najprv sa pozrite na umiestnenie služby VPN

Najlepšie VPN pre LimeTorrents nie je všetko o šifrovaní. Aj na polohe záleží.

Spojené štáty hovoria ľuďom, aby si z bezpečnostných dôvodov nekúpili telefóny Xiaomi. Je iróniou, že ak by niekto mal v telefóne dosiahnuť maximum informácií, pravdepodobne by to bola skôr vláda USA ako Xiaomi alebo čínska vláda..

Prečo by sa niekto v Číne zaujímal, že keď ste svojej žene povedali, že pracujete, skutočne ste boli v bare a sledovali zápas? Väčšina ľudí nemá nič iné, čo má zásadný význam pre iné krajiny.

Na druhej strane sťahujete niečo nezákonné a potom ho zdieľate bez akýchkoľvek vedomostí, o čo by sa mohol váš poskytovateľ internetu zaujímať, a najmä o správneho držiteľa tohto obsahu.

A ak používate LimeTorrents, pravdepodobne sťahujete nelegálne.

Používate sieť VPN na skrytie niečoho a umiestnenie služby, ktorú používate, má veľký význam, ktorý určí, či môžete niečo skryť alebo nie.. Malá časť údajov môže odobrať všetko vaše súkromie. A väčšina služieb VPN ukladá vaše záznamy. Toto sú malé kúsky informácií, ktoré vás môžu odhaliť, ak ich niekto požiada.

TIP: Na sťahovanie nikdy nepoužívajte bezplatné služby VPN. Ak používate bezplatnú sieť VPN, znamená to oveľa viac používateľov ako v platených službách. To, samozrejme, tiež znamená nižšiu rýchlosť, ale ešte horšie, to znamená obrovský tlak zo strany poskytovateľov internetu alebo iných organizácií na vyššom mieste, pretože oveľa jednoduchšie je zacieliť bezplatné služby s oveľa obmedzenejšími zdrojmi. Niekto žiada o vaše záznamy, boom, vystavený.

Najlepšie VPN pre LimeTorrents nie je založené vo Veľkej Británii ani v USA. Musí mať sídlo vo Švédsku, ako napríklad PrivateVPN. A nehovoríme to preto, aby ste nás považovali za najlepšiu VPN pre LimeTorrents, ale preto Jediným spôsobom, ako zaistiť, aby sa neuchovávali žiadne protokoly, ktoré by sa mohli použiť proti vám, je nemožnosť uložiť žiadne protokoly na prvom mieste z právnych dôvodov.. A Švédsko má niektoré z najprísnejších zákonov na ochranu súkromia na svete.

Silné zákrytné záležitosti, keď príde na najlepšiu VPN pre LimeTorrents

Po ubezpečení sa, že vaša služba VPN nebude samotnou hrozbou, záleží na silnom šifrovaní. Ponúkame 2048-bitové šifrovanie s AES-256. Je to najvyššia úroveň šifrovania na trhu. Skoro nerozbitné. A dobre by ste sa stali bohatými, keby ste našli spôsob, ako to prekonať.

Keď sa pripojíte k serveru, služba VPN zmení vašu IP adresu. Šifrovanie na najvyššej úrovni zaisťuje, že vaše údaje nie sú prístupné ostatným.

Ale to nezáleží, ak sa nestaráte o úniky

Vaša IP adresa môže byť odlišná, ale k únikom IP dochádza pri službách VPN. Ak chcete mať úplné súkromie, nemôžete mať žiadne problémy. Preto musí mať najlepšia VPN pre LimeTorrents ochranu proti úniku IPv6. V opačnom prípade ste potenciálne vystavení, na čom nebude záležať, ak neurobíte nič nezákonné.

Áno, a ak z akéhokoľvek dôvodu vaša sieť VPN prestane fungovať, či už je to z dôvodu zlyhania telefónnych aplikácií alebo robíte na počítači príliš veľa vecí, spoločnosť PrivateVPN ponúka funkciu zabíjania, ktorá zaistí, že váš internet prestane fungovať. Jo, a je tu tiež ochrana proti úniku DNS a funkcia Application Guard, ktorá vám umožňuje ukončiť niektoré aplikácie, ak VPN prestane fungovať.

Pri hľadaní najlepšej VPN pre LimeTorrents potrebujete úplnú bezpečnosť zo všetkých uhlov. Ak sieť VPN prestane fungovať, chcete mať okamžitú ochranu. Aký je význam ochrany v prvom rade, ak vás to úplne nechráni?

Jedinou vecou, ​​ktorá je dôležitá po zabezpečení, je rýchlosť

Pri hľadaní najlepšej VPN pre LimeTorrents nakoniec potrebujete bezpečnosť, aby ste mali úplné súkromie a bezpečnosť. Ale tiež chcete sťahovať s rovnakou rýchlosťou, akú už máte, no pokiaľ váš internet nie je na hovno, je nám to ľúto.

PrivateVPN s najväčšou pravdepodobnosťou nezrýchlí váš internet, avšak niektorí poskytovatelia internetu môžu spomaliť torrenting, a preto v tomto prípade môže PrivateVPN zvýšiť rýchlosť sťahovania.

V konečnom dôsledku sú to bezplatné aj platené služby, ktoré neinvestujú priamo do internetovej kapacity od poskytovateľov IP tranzitu. Musíte nájsť tie, ktoré to robia. To je kľúč k rýchlosti. PrivateVPN je priateľský k P2P a ponúka presmerovanie portov

Chystáte sa získať najlepšiu VPN pre LimeTorrents?

Rýchlosť a bezpečnosť sú dôležité, či hľadáte najlepšiu VPN pre Kickass Torrents alebo LimeTorrents. Ale aj zákaznícky servis, ak máte nejaké problémy. Náš zákaznícky servis? Získal ocenenie za najlepší zákaznícky servis VPN za rok 2018.

Pripojte sa k nám teraz alebo nie, ale hľadajte tieto veci, keď hľadáte najlepšiu VPN pre LimeTorrents alebo akúkoľvek inú skutočnú torrent stránku..

Napísal Michael Smolski.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

2 + 6 =

map