Najlepšie VPN pre Kickass Torrents (vydanie 2018)

Najlepšie VPN pre Kickass Torrents (vydanie 2018)

Autor: Michael Smolski, 2018-08-28 19:26:50 in Entertainment


Hľadáte najlepšiu VPN pre Kickass Torrents? Veľmi dobrý hovor, pretože nie ste v bezpečí, ak ho používate. Aj keď to neodporúčame, sťahovanie nelegálneho obsahu vo väčšine krajín nie je nezákonné. Nahráva nelegálny obsah, ktorý je nezákonný. A dobre, torrentovanie vyžaduje nahrávanie po stiahnutí. A to je to, čo vás môže dostať do väzenia, ak si nebudete dávať pozor a kto chce skončiť ako zakladateľ Kickassových torrentov.?

Okrem toho, vaša adresa IP je to, čo hrá úlohu u niekoho, kto vie, že sa torrentujete a nie. Dobrá VPN môže vo väčšine prípadov skryť vašu IP adresu. Ale „väčšina prípadov“ nestačí, pretože všetko, čo potrebujete, je jeden malý únik, aby váš zadok nebol taký podvod, ak viete, čo máme na mysli.

Ak hľadáte najlepšiu VPN pre kickass torrenty, ktorá sa teraz nazýva katcr.co, musí vás chrániť pod každým uhlom.

Najlepšie VPN pre Kickass Torrents musí zabrániť všetkým možným únikom IP

Koniec koncov, ktorákoľvek VPN môže maskovať IP, je to práca VPN, ale bude vás 100% maskovať? ako ak existuje dokonca malá šanca na únik, táto VPN by sa nemala používať, pretože takmer úplne chránená je ako keby vôbec nebola chránená.

Pri hľadaní najlepšej VPN pre Kickass Torrents je prvou vecou zabezpečenie, ktoré ponúka.

Ak pôjdete do klienta PrivateVPN, uvidíte sekciu PRIPOJENIE, kde je niekoľko bezpečnostných funkcií, ktoré zabezpečia 100% ochranu pred únikmi IP.. Ochrana proti úniku IPv6, ochrana proti úniku DNS, prepínač zabíjania a ochrana aplikácií. Kombináciou týchto funkcií sa zaistí, že sa nedá uniknúť vaša IP adresa. Ak program PrivateVPN prestane fungovať, bude fungovať aj váš internet. Ak chcete, aby aplikácia PrivateVPN ukončila určitú aplikáciu, ak prestane fungovať, môžete to urobiť tiež.

Najdôležitejšia vec, pokiaľ ide o najlepší tok VPN siete Kickass, je ochrana vašej IP adresy. Zoči-voči tomu väčšina ľudí, ktorí hľadajú sieť VPN, z právnych dôvodov nevyužíva Kickass Torrents.

Teraz nepodporujeme pirátstvo, ale veríme aj v súkromie.

Oh, a ponúkame tiež 2048-bitové šifrovanie s AES-256, čo je najvyššia úroveň šifrovania na trhu.

Ochrana IP neznamená, že spoločnosť VPN ukladá informácie o vás

Najlepšie VPN pre Kickass Torrents dokáže skryť vašu IP adresu a mať ju Ochrana pred únikom IPv6, ale to nebude znamenať nič, ak spoločnosť, ktorú používate, sa nebude plne držať toho, čo majú spoločnosti VPN myslieť, že majú chrániť súkromie.

Veľký problém? Spoločnosti VPN, ktoré vedú denníky. HideMyAss prepustil hackera do väzenia tým, že ukladal denníky, keď tvrdil, že to tak nie je. Teraz nie ste hackeri, ale len to ukazuje, že vždy nemôžete dôverovať službám VPN.

PrivateVPN? Bolo by pre nás ľahké povedať, že nám môžete veriť a že neuchovávame protokoly. Ale neverte nám. Dôverné švédske právo. Nie sme spoločnosť so sídlom v USA alebo Veľkej Británii, so sídlom vo Švédsku s prísnymi zákonmi o ochrane osobných údajov, ktoré zabezpečujú, že nemôžeme ukladať denníky o tom, čo robíte, pretože by to pre nás bolo nezákonné..

A ak neviete, čo sú denníky, sú to tie malé kúsky informácií, ktoré vás môžu odhaliť.

Najlepšie VPN pre Kickass Torrenty musí byť tiež rýchle

Potrebujete rýchlosť. Nakoniec, čo sa týka sťahovania čohokoľvek, torrenty majú byť rýchlejšie ako väčšina sťahovaní z internetu. Ak používate nesprávnu sieť VPN, vaše sťahovanie bude oveľa pomalšie.

Ak VPN tvrdí, že váš internet bude rýchlejší, vo väčšine prípadov to tak nie je. Sieť VPN môže zrýchliť váš internet iba vtedy, ak stránka alebo služba, ktorú používate, majú obmedzenia stanovené poskytovateľmi internetu.

Sieť VPN vás však môže spomaliť, alebo dokáže udržiavať rýchlosť približne rovnakú. Aký je veľký faktor? Kapacita internetu. Najlepšie VPN pre Kickass Torrents si musí kúpiť väčšinu internetovej kapacity priamo od poskytovateľov IP tranzitu. Ak kúpi väčšinu z hostiteľských stránok, VPN bude omnoho pomalšia.

To nie je niečo, o čom sa veľa hovorilo, ale je to obrovský rozdiel, pokiaľ ide o sťahovanie alebo streamovanie. Služby radi spomínajú vysoké rýchlosti, ale nespomínajú, odkiaľ získavajú svoju internetovú kapacitu. Spomíname to.

Jo, a ponúkame port forwarding, ktorý má vplyv na torrent sťahovanie!

Najlepšie VPN pre Kickass Torrents

Nakoniec, najlepšia VPN pre Kickass Torrents je VPN, ktorej môžete veriť. Hovoríme vám, čo poskytujeme, ale musíte nám veriť, takže sa môžete obrátiť na náš zákaznícky servis a získať dôveru! Boli sme vybraní ako najlepšia VPN pre služby zákazníkom.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me