Najlepšie VPN pre Fire TV Stick v roku 2019

Najlepšie VPN pre Fire TV Stick v roku 2019

Autor: Michael Smolski, 2019-01-29 12:33:59 in Entertainment


K dispozícii je veľa skvelých služieb VPN, až kým nezačnete hľadať najlepšiu VPN pre Fire TV Stick v roku 2019. Po prvé, veľa služieb VPN nemá aplikácie pre Amazon Fire TV Stick, čo znamená, že bez ohľadu na to, koľko serverov služby, nikdy nebudete úplne spokojní, pretože nebudete môcť sledovať obsah, ktorý chcete sledovať na televízore.

Ale zo všetkých služieb VPN, ktoré fungujú na Fire TV Stick, ktorý z nich je potrebný? Nazvať ju najlepšou VPN pre Fire TV Stick v roku 2019?

Úprimne povedané, „najlepšia VPN pre Fire TV Stick v roku 2019“ závisí výlučne od toho, čo chcete od služby VPN. Skutočnosť, že ju hľadáte pre Fire TV Stick, znamená, že s najväčšou pravdepodobnosťou nehľadáte niečo, čo poskytuje najlepšie šifrovanie na svete, ako napríklad na počítači alebo telefóne..

Preto sa chystáme pokryť aspekty, ktoré by ste mohli hľadať namiesto toho, keď hľadáme najlepšiu službu VPN pre Fire TV Stick v roku 2019..

Najlepšia VPN pre Fire TV Stick v roku 2019 musí podporovať všetky služby, ktoré má Fire TV Stick

Po pravde povedané, na Fire TV Stick je veľa rôznych služieb, takže povedať, či služba funguje alebo nefunguje, je ťažká úloha..

Avšak spoločným problémom, ktorý ľudia robia, je to, že predpokladajú, že ak má služba najviac serverov, väčšina služieb bude fungovať tam, kde je to možné. Nepravda.

Mnohé služby sa dajú ľahko získať na marketingové účely. Aby sme mohli povedať, že samozrejme ponúkajú veľa serverov, všetci máme radi čísla. Keď uvidíte služby so 100 servermi v porovnaní so 400 servermi, automaticky sa pozriete na tú so 400 servermi. Koľko z týchto 400 serverov však pracuje so zábavnými službami, ku ktorým chcete získať prístup?

PrivateVPN nebude ponúkať najviac serverov, napriek tomu ponúka najpracovanejšie servery Netflix, pokiaľ ide o regióny. A to nie je niečo, čo sme si vymysleli. Bol to test, ktorý vykonal Comparitech pri porovnávaní služieb VPN pre Netflix.

DAZN. Hulu. Netflix. Amazon Prime. BBC. ABC. Iba niektoré z najpopulárnejších služieb, s ktorými PrivateVPN spolupracuje. Nehľadajte servery. Vyhľadajte, s čím servery pracujú.

Čo ak žijete (alebo ste na návšteve) v krajine s cenzúrou, kde služby VPN nefungujú?

Čo ak pôjdete do Číny alebo iných krajín so zákazom VPN? Väčšina služieb VPN potom prestane fungovať.


Čína vie, keď niekto používa sieť VPN. Rovnako to urobia všetky ostatné krajiny, ktoré ho zablokovali.

Jediným spôsobom, ako tomu zabrániť, je mať Stealth VPN. Stealth VPN je funkcia v rámci VPN, ktorá vám umožňuje splynúť s bežným internetovým prenosom a zabrániť krajinám, ako je Čína, v zistení, že používate VPN.

Má zmysel chcieť priniesť Fire Fire Stick do Číny, ak tam chvíľu idete, aby ste zostali v kontakte so svojimi obľúbenými reláciami. Stealth VPN je spôsob, ako to robíte, a PrivateVPN ho má na Fire TV Stick.

Najlepšia VPN pre Fire TV Stick v roku 2019 Musí byť váš internet dostatočne rýchly

Mať server pre Netflix v USA je skvelé, ak môžete sledovať Netflix.

Kto chce mať pracovnú službu, ak potrebujete počkať niekoľko minút, kým sa do vyrovnávacej pamäte prehliadky objaví, alebo ešte horšie, ak chcete sledovať niečo naživo a nenačíta sa ani nehrá v rozlíšení, vďaka ktorému je nedostupný?

Preto je dôležitá aj rýchlosť. A to opäť ide na servery. Služba môže mať veľa serverov, ale ako rýchlo sú? A rýchlo sa odvolávame na to, o koľko pomalšie bude služba VPN v porovnaní s ostatnými, keď sa nepoužívajú, pretože služby VPN nedokážu presne zrýchliť váš internet, pokiaľ pre vás niekto niečo úmyselne nespomalí..

PrivateVPN nakupuje väčšinu svojej internetovej kapacity priamo od poskytovateľov tranzitu IP, a nie z hostiteľských služieb. To umožňuje oveľa lepšiu kvalitu serverov s rovnakými alebo podobnými rýchlosťami ako vaše súčasné rýchlosti, čo znamená, že budete môcť sledovať s rovnakou presnou úrovňou potešenia ako práve teraz alebo dobre, s rovnakou bolesťou ako práve teraz, v závislosti od aké veľké alebo zlé je vaše internetové pripojenie práve teraz.

Najlepšie VPN pre Fire TV Stick v roku 2019

Čo sa týka služieb VPN, je tu veľa ďalších vecí, ale keď hľadáte najlepšiu VPN pre Fire TV Stick iba v roku 2019, na týchto funkciách záleží.

Ak hľadáte niečo pre svoje zariadenie so systémom Windows 10, tu sa začnú počítať niektoré ďalšie faktory. Faktory, ako je napríklad šifrovanie, na ktorých záleží aj na karte Fire TV Stick, ale nepotrebovali by ste toľko potreby ako na telefóne alebo notebooku, pretože na svoju televíznu kartu Fire TV neukladáte toľko údajov..

Ale ak si chcete byť istí, PrivateVPN je tiež dodávaný s ochranou proti úniku IPv6, ochranou proti úniku DNS, funkciou Killswitch a 2048-bitovým šifrovaním s AES-256, aby ste sa uistili, že ste vždy chránení.

Ak hľadáte taký druh ochrany, prečítajte si náš príspevok o najlepšej VPN pre Windows 10.

Či tak alebo onak, najlepšia VPN pre Fire TV Stick v roku 2019? Pracovné servery. Stealth VPN. Konzistentné rýchlosti, ktoré ste už dosiahli bez siete VPN. A samozrejme, že je možné pracovať s Fire TV Stick vo svete, v ktorom veľa služieb VPN nepovažuje samotnú za vynikajúcu funkciu.!

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me