Najlepšie streamovacie zariadenie pre televízor do roku 2020 (Top 4)

Najlepšie streamovacie zariadenie pre televízor do roku 2020 (Top 4)

Autor: Michael Smolski, 2019-12-22 09:54:20 v príručke


Vaša inteligentná televízia? Je to nepoužiteľné. Ak chcete ten najlepší streamovací zážitok, potrebujete televízor so dostatočne dobrým softvérom a to je nakoniec to najlepšie zariadenie na streamovanie televízneho prijímača. Je to zariadenie s najlepším softvérom.

Najlepšie streamovacie zariadenie pre televízor do roku 2020? Sú tu štyria uchádzači. Apple TV, Amazon Fire TV, Roku a Chromecast. Všetky majú niektoré klady a zápory.

4. najlepšie streamovacie zariadenie pre televízor - Apple TV 4K

Každý používateľ Apple si určite pochutná na funkciách Apple TV, ako je AirPlay, ktorá umožňuje bezdrôtové streamovanie medzi zariadeniami, preto je toto zariadenie iba na 4. mieste.

Apple TV je veľmi užívateľsky prívetivý pre Apple, ale je iba priateľský k Apple. To je dôvod, prečo naň nebudete mať YouTube. A to nie je dosť dobré, pokiaľ ide o sledovanie televízie. Najmä od verzie 4K Apple TV sa v Európe začína na $ 179 a 199 €.

V Apple TV získate prístup ku všetkým najnovším streamingovým platformám, vrátane vlastnej Apple TV Plus, ktorá je prekvapivo nízka, aspoň pre Apple, ale pokiaľ ide o obsah, je to dosť obmedzené, ale je zadarmo. na rok, keď si kúpite Apple TV.

Na zariadeniach s Androidom to však nebude fungovať...

Pre koho stojí Apple TV 4K? Milovníci eko-systémov spoločnosti Apple.

Okrem toho, nie je dôvod na to, aby ste to pochopili. Najmä preto, že v skutočnosti môžete získať 3 nižšie uvedené zariadenia spolu, za cenu nižšiu ako je cena 4K Apple TV.

3. najlepšie streamovacie zariadenie? Google Chromecast

Google Chromecast je ako AirPlay pre tých, ktorí nemajú iba zariadenia Apple.

V priebehu niekoľkých sekúnd ju môžete synchronizovať s telefónom, tabletom alebo počítačom s prehliadačom Google Chrome.

Hlavný rozdiel medzi prehliadačom Chromeast a Apple TV spočíva v tom, že na spustenie zariadenia Chromecast potrebujete zariadenie. Či je to práve zapnuté Netflix v telefóne a kliknutie na ikonu, ktorá sa objaví, a niektorí môžu nájsť nepríjemné.

Osobne považujeme za pohodlnejšie používať náš telefón na zapnutie toho, čo chceme najprv na telefóne pozerať, ale aj diaľkové ovládanie by bolo skvelé.

Teoreticky získate na zariadení Chromecast formu AirPlay a prístup k streamu všetkých služieb z telefónu bez Apple TV +, takže otázkou je, prečo je to lepšie?

Ako to môžete získať za pouhých 69 dolárov & 64 € za verziu 4K a 35 dolárov & 29 EUR za štandardnú verziu.

Jeho najväčším obmedzením je to, že sa vždy musíte pripojiť k niektorému zariadeniu a že na zariadení nie sú žiadne skutočné aplikácie, ktoré by ste mohli iba zapnúť, čo z neho robí skutočne streamingové zariadenie.

Druhé miesto patrí Roku Streaming Stick+

Roku je veľmi blízko tomu, ako by mali vyzerať streamingové zariadenia pre televíziu do roku 2020, a je to najdostupnejšie 4K HDR streamingové zariadenie tam, práve teraz je to iba 44 dolárov alebo 33 EUR so zľavou v Európe a 29 dolárov za premiéru Roku, ktorá tiež podporuje 4K.

Zariadenia Roku sú kombináciou toho, čo víťaz tohto najlepšieho streamingového zariadenia pre televízny príspevok ponúka, Amazon Fire TV Stick a Apple TV..

Úprimne povedané, je to platforma, ktorá sa vyvíja veľmi dlho a podporuje 4K a HDR 10 dlho predtým, ako spoločnosť Apple urobila na ich Apple TV..

V Dolby Vision to však nie je stream, hoci na tom záleží iba vtedy, ak máte na prvom mieste vynikajúci zvuk.

1. miesto - Amazon Fire TV Stick

Najlepšie zariadenie. Najlepšie vlastnosti. A áno, prekvapivo, celkovo, najlepšia cena za to, čo dostanete.

Môžete získať Amazon Fire TV Stick za 4 000 dolárov za 49,99 dolárov alebo menej, ak to nepotrebujete..

4K. HDR 10. Dolby Vision. Menej ako 1/3 ceny Apple TV.

Za ušetrené peniaze získate 10 mesiacov Hulu, ESPN + a Disney + s balíkom balíčkov Disney Plus.

Na rozdiel od spoločnosti Apple sa Amazon otvoril. Na toto zariadenie môžete nainštalovať prakticky čokoľvek, aj keď nie je v obchode Amazon Appstore.

Aplikácie síce nebudú mať Apple, pretože sú to všetky aplikácie pre Android, máte voľnosť pri inštalácii aplikácií pre Android, ktoré nie sú ani v Amazon Appstore, čo z neho robí najotvorenejšie streamingové zariadenie pre televízor. Áno, môžete dokonca nainštalovať Kodi na Fire TV Stick.

Ceny a otvorenosť už toto zariadenie postavili na špici v porovnaní s ostatnými streamovacími zariadeniami, s výnimkou Amazonu.

Poskytuje tiež oficiálnu podporu pre služby VPN, ako napríklad PrivateVPN, čo je dôležité pre najlepšie možnosti zábavy, najmä ak žijete mimo USA..

Bez siete VPN nebudete môcť mimo USA sledovať Disney +, Hulu, ESPN +, americký Amazon Prime, DAZN a mnoho ďalších.. Služba VPN vám umožňuje virtuálne zmeniť svoju polohu, čo znamená, že nebudete mať žiadne problémy s prístupom k požadovanej zábave..

...Aj keď to záleží aj na použitej službe VPN. Všetky tieto platformy spomínali, ako znamenajú opatrenia proti službám VPN, že nie všetky služby ich môžu odblokovať.

Preto je dôležité dávať pozor na kvalitu pred kvantitou. A priznajme si to, občas všetci padneme kvôli množstvu.

PrivateVPN sa zameriava na kvalitu pred kvantitou, a preto zatiaľ čo iné služby majú tisíce serverov, PrivateVPN zatiaľ nepodporuje streamingové služby, ktoré chcete používať, stálou rýchlosťou..

Ponúkame sedemdňovú skúšobnú verziu, ktorá nevyžaduje kreditnú kartu, aby ste si ju mohli vyskúšať sami.

Jedná sa o najlepšie streamingové zariadenia pre televíziu do roku 2020

Streamovanie zariadení? Ak žijete mimo USA a chcete získať prístup k niektorým zo streamingových služieb, ktoré nie sú prístupné mimo USA, sú zariadenia Amazon vašou jedinou možnosťou, pretože podporujú služby VPN.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me