Kedy prichádza Disney Plus do Kanady

Kedy prichádza Disney Plus do Kanady

Autor: Michael Smolski, 2019-06-01 17:16:18 in Entertainment


Možno ste hľadali, kedy prichádza Disney Plus do Kanady, a pravdepodobnejšie ste boli zmätení, pretože často poskytnuté odpovede sú proti sebe.. Niektoré stránky uviedli, že „je to bezpečná stávka vzhľadom na regionálne rozmiestnenie v Severnej Amerike“. Každý, kto kedy musel hľadať spôsob nastavenia Hulu v Kanade, vie, že Severná Amerika má tendenciu uplatňovať sa iba na USA.. Disney Plus však určite prichádza do Kanady a vysvetlíme prečo a kedy nižšie.

Prečo a kedy prichádza Disney Plus do Kanady?

Na celom svete existuje veľa služieb, o ktorých by sa dalo predpokladať, že budú v Kanade, ale nikdy to neurobili. Hulu je toho najväčším príkladom. Napriek nespočetnému počtu článkov s návnadou, ktoré tvrdia, že je, nikdy to neurobila.

Ak by ste však Disney Plus porovnali so všetkými ostatnými službami streamovania vonku, môžete ľahko rozlíšiť rozdiel. Disney, na rozdiel od iných platforiem, neplatí za získanie práv na streamovanie relácií. Kupuje spoločnosti, ktoré vlastnia práva. Či už je to Marvel, National Geographic, Fox 20. storočia alebo Lucasfilm.

A to znamená, že akonáhle vyprší platnosť niektorých zmlúv, ktoré spoločnosť Disney poskytne spoločnostiam na streamovanie obsahu, bude môcť zobraziť akýkoľvek film alebo ukázať, že vlastní v rozsiahlej knižnici v ktorejkoľvek krajine.

Ak vás zaujíma, kedy prichádza Disney Plus do Kanady, nemôžeme vám povedať, kedy. ale môžeme vám povedať, že na rozdiel od spoločnosti Hulu sa Disney Plus určite dostane do Kanady, a to je spôsobené tým, čo sme spomenuli o tom, že majú práva na obsah na celom svete z dôvodu vlastníctva obsahu namiesto platenia za práva..

Disney Plus s najväčšou pravdepodobnosťou nebude dokola...

2020 najskôr, ale pravdepodobne do roku 2021.

Je to skvelé, ale vzhľadom na rozmanitosť obsahu, ktorý s tým prichádza, čakanie, až rok alebo dva pozerať svoje obľúbené filmy Marvel mimo kina, nie je ideálne..

Čo môžete urobiť pred príchodom Disney Plus do Kanady, aby ste k nemu mali prístup?

Môžete prinútiť Disney Plus, aby si myslel, že ste v USA. Rovnako ako u Hulu, ktoré sme na tomto blogu mnohokrát venovali.

A urobíte to pomocou VPN.

Služby VPN vám umožňujú zmeniť vašu polohu na internete, čo znamená, že môžete byť v Kanade pri sledovaní služieb American Netflix, Hulu a teraz Disney Plus.

Ak viete o službách VPN, potom viete, že zatiaľ čo je ich veľa, niektoré prichádzajú s tisíckami serverov, ale nie všetky sú také skvelé, ak hľadáte zábavu.. Preto PrivateVPN podporuje väčšinu serverov Netflix a má niekoľko tisíc serverov menej ako niektoré z najznámejších značiek.

Nie každá VPN bude pracovať s Disney Plus a ak je proces registrácie komplikovaný, bude to na našom blogu pokryté v čase vydania, ale ak vieme jednu vec, vieme, že PrivateVPN bude pracovať s Disney Plus rovnako, ako to funguje. so všetkými ostatnými službami, o ktoré sa ľudia zaujímajú, ako sú DAZN a Hulu.

A dovtedy sa možno pripojte k Hulu prečítaním nášho sprievodcu.

Disney Plus sa vyplatí, keď príde do Kanady?

Skvelá vec, o ktorej Disney vlastní všetok obsah, ktorý bude vysielať, je to, že ho môže ukázať takmer všade, kde ho okamžite stavia pred likes Netflixu, ktorý je skvelý, kým neopustíte USA (alebo ak nepoužívate PrivateVPN) ), ale bude to stáť za to, ak to vezme do úvahy Disney?

absolútne. Disney Plus nebude pozostávať iba z práce Disneyho. Všetky filmy Lucasfilm a Marvel budú smerovať tam, pretože Disney tieto spoločnosti vlastní. Rovnaké je to s celým obsahom od spoločnosti Fox, s tým, že Fox vytvoril rád Family Guy a The Simpsons. Budú tam aj všetky nadchádzajúce filmy z Avatar, a to je len špička ľadovca a ani to všetko.

A to najlepšie? Disney Plus bude lacnejší ako Netflix.

PS: Hulu je teraz vo vlastníctve spoločnosti Disney. Čo to znamená práve teraz? Nie sme si istí, ale Disney určite robí veľké pohyby, čo je vzrušujúce, pretože to prinúti Netflix k tvorivosti, najmä vzhľadom na cenu Disney Plus. To tiež znamená, že môžete viac ako pravdepodobne očakávať nejakú dohodu pre dve služby.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me