Je VPN v Číne v roku 2019 skutočne potrebný?

V roku 2019 je v Číne skutočne potrebný VPN?

Autor: Michael Smolski, 2019-01-09 11:06:04 in Travel


Je známe, že internet predáva produkty. Možno idete do Číny a bolo vám povedané, že potrebujete VPN a zaujíma vás, či je VPN v Číne v roku 2019 skutočne potrebná? Tento príspevok rozoberie, prečo s najväčšou pravdepodobnosťou nie, ale aj prečo.

Odkiaľ si?

Odkiaľ pochádzate, bude veľkým faktorom pri určovaní, či je VPN v Číne v roku 2019 skutočne potrebná. Myslíte si, že prezident Donald Trump nechal Čínu uväzniť v Číne Američana za to, že v Číne urobil niečo nezákonné? Veľmi nepravdepodobné. Aj keď by sme mali pochybnosti, či by to bol niekto z CNN.

Pokiaľ ide o vašu bezpečnosť a či je sieť VPN v Číne v roku 2019 skutočne potrebná, ak ste z Číny, krajiny s menším vplyvom alebo z krajiny, ktorá je silným spojencom s Čínou, môže byť potrebná sieť VPN. V takom prípade by sieť VPN mohla byť rozdielom medzi vašou slobodou alebo nie, keď ste v Číne.

Čínsky vlastník VPN bol pred nedávnom odsúdený na 5 rokov. Možno nie ste vlastníkom siete VPN, ale možno ste stále Číňanmi a používate niečo, čo je v komunistickej krajine zakázané. A zakázaným máme na mysli nezákonné. Veľmi nezákonné. A ak pristupujete k niečomu, čo je v krajine nezákonné aj pomocou nezákonného nástroja...

Čína pozná každý váš krok!

Práve teraz má 170 miliónov kamier. Do konca roku 2020 400 miliónov EUR.

Čína vie skoro všetky vaše kroky. Nájdenie reportéra BBC trvalo len 8 minút. Aj keď sa to môže zdať ako z hľadiska bezpečnosti, ak prejdete cez cestu, keď to nechcete, môže to znížiť skóre vašej kreditnej karty v Číne. Ak si kúpite videohry, presne to isté. Nakoniec môžete dokonca získať zákaz cestovania. To je, ak žijete v Číne, samozrejme.

Aký druh informácií máte?

Pracujete na ďalšej veľkej veci? Skvelé, až na to, že v Číne neexistuje „patent“. Je známe, že spoločnosti a vláda v Číne kradnú a duplikujú nápady, prototypy a už vyrobené výrobky. Takže ak vás zaujíma, je VPN v Číne v roku 2019 skutočne potrebná z hľadiska vašich údajov, absolútne. Chráňte buď to, čo vlastníte, alebo si ho niekto môže vytvoriť sám.

A určite by niekto mohol skopírovať váš produkt, ale je oveľa jednoduchšie vytvoriť niečo, keď budete mať plán a recept, ako uhádnutím, správne?

„Informácie“ však nie sú výlučné len pre nápady na produkty. Ak máte nejaké heslá alebo dokonca kontaktné údaje pre ľudí, je to tiež ohrozené. Väčšina krajín môže hacknúť, ale existujú zákonné limity. Čína môže slobodne robiť, čo chce. Ste úplne exponovaní. V Číne je, samozrejme, veľa ľudí a prečo by sa vám niekto mal zaujímať o vás alebo o vašich údajoch, ale Čína má tiež 2 milióny ľudí pracujúcich ako online polícia.

Ale pre väčšinu je VPN skutočne potrebná v Číne v roku 2019 nejde o ochranu údajov, ale o prístup k údajom

Keď idete do Číny, je to ako keby ste sa v čase posunuli späť. Zbavte všetkých existujúcich sociálnych médií samozrejme mínus čínsky riadené platformy! Zoberte takmer všetky nástroje, ktoré používate. Takto to je v Číne.

Ľudia si myslia, že služby VPN to zdajú byť oveľa horšie, ako je to v prípade skontrolovania recenzií letísk v Číne. Nájdete ľudia sa sťažujú na to, že na letiskách nemajú prístup pri letení cez Čínu.

Je to skutočná vec a ak sa na ňu nepripravíte pred príchodom do Číny, možno k ničomu nebudete mať prístup, kým neodídete. A keď máte prístup k e-mailom a ľudia na ne reagujú, nemusíte sa tým zaoberať.

Ak nepoužívate internet, nepotrebujete VPN. Na základe skutočnosti, že ste tu, je však celkom zrejmé, že používate internet a Ak žiadate, aby bola v Číne v roku 2019 skutočne potrebná sieť VPN, je to tak, a budete ľutovať celú svoju cestu, ak ju nemáte.. Dúfame, že sa o tom nemusíte tvrdo dozvedieť.

Aká je najlepšia VPN pre Čínu v roku 2019?

Najlepšie VPN pre Čínu je to, ktoré funguje v Číne.

Ak Čína v prvom rade podniká kroky proti službám VPN, myslíte si, že VPN bude v Číne fungovať? Ak máte peniaze vlády na to, aby konali, určite nie!

Čína má systém, ktorý je schopný zistiť, či niekto používa VPN.

Ak ste dobre, sieť VPN nebude fungovať.

Preto potrebujete sieť Stealth VPN. Stealth VPN dokáže oklamať dokonca aj čínsku vládu. Ak ho použijete, budete mať prístup na akúkoľvek stránku, ku ktorej chcete pristupovať.

Aká je najlepšia sieť VPN pre Čínu v roku 2019? Na PrivateVPN vám nebudeme hovoriť, že sme najlepší v histórii. Vyskúšajte nás a sami to určte. Môžeme vám povedať, že ponúkame najlepšiu službu VPN pre sieť Netflix. Ak chcete získať prístup nielen k americkému Netflixu, máme vás pokryté. Aj keď chcete získať prístup k kórejskému Netflixu. Sme tiež jednou z mála platforiem, ktoré podporujú DAZN, platformu, ktorá vám umožňuje streamovať živé športy.

Na prístup k sociálnym médiám bude fungovať každá sieť VPN, ktorá podporuje sieť Stealth VPN. Akékoľvek. Ale ak chcete získať Stealth VPN, musíte zaplatiť, a ak sa chystáte zaplatiť, čomu dávaš prednosť? 60+ amerických serverov, ktoré pracujú iba s niekoľkými službami alebo so servermi na celom svete, ktoré podporujú najširšiu škálu umiestnení Netflixov a platforiem, ako je DAZN, pričom sú zároveň najlepšou hodnotou VPN podľa výberu bestvpn.com

Pripojte sa k nám teraz, alebo tak či tak, ak vás zaujíma, či je VPN v Číne v roku 2019 skutočne potrebná, určite je, Čína v 80. rokoch premení internet na internet.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me