Je Torrenting bezpečný a ako sa chrániť, keď Torrenting

Je Torrenting bezpečný a ako sa chrániť, keď Torrenting

Autor: Michael Smolski, 2019-03-16 10:16:16 in Entertainment


Skutočnosť, že hľadáte, či je torrentovanie s najväčšou pravdepodobnosťou bezpečné, znamená, že to, čo si stiahnete, nie je bezpečné.

Ak vás zaujíma, či je torrent torrent bezpečný, je úplne legálny a bezpečný. Problémy sa začínajú sťahovať nelegálnym obsahom. Nielenže nie ste chránení a pri torrentovaní by ste mohli mať problémy so zákonom a poskytovateľom internetu, ale torrenting vám môže tiež mnohými spôsobmi uškodiť. Viac informácií nižšie.

Riziká spojené s torrentom, kvôli ktorému hľadáte spôsob, ako sa chrániť pri torrentingu

S bezpečným torrentovaním existujú 2 hlavné problémy.

Prvý? Vystavujete sa svojej vláde a poskytovateľovi internetu, ktorý vás „nesleduje“.

Dostanete sa do problémov? Závisí to od toho, čo sťahujete a v ktorej krajine si ho sťahujete. V tomto príspevku sa pozrieme na to, ako sa chrániť, keď sa objavíte na tejto strane, ale skôr ako to urobíme, povedzme si o druhom riziku.

Druhé riziko? Sťahujete niečo s vírusmi vysadenými vo vnútri sťahovaných súborov.

Ak sa rozhodnete nelegálne sťahovať niečo, čo spoločnosť PrivateVPN nijakým spôsobom nepodporuje, riskujete, že si stiahnete niečo, čo znehodnotí vaše zariadenie, či už poškodením alebo spomalením systému.. To je cena, ktorú zaplatíte, keď sa snažíte niečo stiahnuť zadarmo. Ľudia, ktorí ukladajú veci na stiahnutie na internete, vedia, že ste zúfalí, a niektorí nemajú problém s tým, že do svojho prístroja vložia skrytý softvér na ťažbu, ktorý bude ťažiť pre nich bitcoíny. A pred tým vás nemôžeme chrániť.

Ako sa chrániť pred torrentmi

S VPN.

To je ako.

Berte VPN ako ochrannú vrstvu pre všetko, čo robíte cez internet. Ochranná vrstva, ktorá šifruje všetko, čo robíte na internete, a vo vašom prípade ju tak nebude možné vyhľadať vo všetkých prípadoch, čo vám umožní sťahovať všetko, čo si želáte, bez toho, aby o tom niekto vedel..

Je to také jednoduché ako šifrovanie? Bohužiaľ nie.

Často je dôležitejšie ako šifrovanie služba, ktorú používate a funkcie, ktoré sú súčasťou.

Kde je založená služba VPN, ktorú plánujete používať?

Myslíte si, že vás služba VPN zaujíma, keď sa niekto z vlády, v ktorej sa pýta, na vaše denníky? Obzvlášť pod tlakom? Ak vykonáte nejaké vyhľadávania Google, odpovede dostanete veľmi rýchlo.

Viac ako niekoľko spoločností VPN ukladá denníky vášho použitia, ktoré obsahujú informácie, ktoré vás môžu vystaviť.

K dispozícii je tiež zväzok, ktorý tvrdil, že protokoly neuchovávajú, a potom sa za to vystavili.

Toto je situácia, v ktorej je najlepšie dôverovať zákonom krajiny, nielen iba slovám spoločnosti. PrivateVPN? Sídli vo Švédsku. Krajina s prísnymi zákonmi o ochrane osobných údajov, ktoré nám bránia ukladať protokoly, ktoré by sa mohli použiť na odhalenie vás, ak by sme mali o vaše protokoly záujem.

Nehovoríme, že PrivateVPN je v tejto oblasti jedinou možnosťou, ale ak sa chcete pri torrentingu chrániť, uistite sa, že služba VPN je založená v krajine so prísnymi zákonmi o ochrane osobných údajov..

Vaša služba VPN musí mať funkcie, ktoré zabraňujú únikom, ak sa chcete chrániť pred rušením

Môžete mať najlepšie šifrovanie na planéte, môžete použiť službu VPN, ktorá neuchováva protokoly, ale ak sa chcete pri torrentovaní chrániť, služba VPN, ktorú používate, vás musí chrániť pred únikmi.

Lietadlá sú najbezpečnejším dopravným prostriedkom na planéte, stále však havarujú. Bez ohľadu na to, aká veľká sieť VPN používate, ak sa chcete pri torrentovaní chrániť, najbezpečnejšia VPN je taká, ktorá má aj funkcie, ktoré vás ochránia..

V tomto prípade?

Ochrana proti úniku IPv6 spolu s ochranou proti úniku DNS.

Tieto dve možnosti zabránia únikom IP a DNS, ku ktorým môže dôjsť, a výsledkom bude, že všetka použitá ochrana bude k ničomu.

Čo ak však vaša služba VPN prestane fungovať? PrivateVPN má napríklad fantastickú dostupnosť 99,98%, ale vždy existuje táto možnosť 0,02%. Tam prichádzajú aplikácie Guard Guard a Killswitch. Killswitch zabije váš internet, ak sieť VPN prestane fungovať a zabráni vám používať internet bez ochrany, čím zabráni expozícii. Aplikačná stráž medzitým vypne všetky aplikácie, ktoré si prajete vypnúť v prípade expozície, ako napríklad váš klient torrentingu..

Ak sa chcete pri torrentovaní chrániť, tieto funkcie sú potrebné, inak ste vystavení riziku vystavenia.

Takto sa budete chrániť, keď sa budete báť

Zaujímalo vás, či je torrent bezpečné. Samotný torrent je bezpečný a dokonca legálny. Problémy sa vyskytujú, keď sťahujete nelegálne, a to z právnych aj vírusových dôvodov.

Preto je nevyhnutná ochrana z každého uhla. Nestačí mať najlepšiu ochranu takmer v každom uhle, ak nie ste chránení v každom uhle, pretože akákoľvek možnosť expozície môže poskytnúť všetku ďalšiu ochranu k ničomu. A to je dôvod, prečo PrivateVPN prichádza s funkciami, ktoré vás ochránia z každého uhla Aj keď nepodporuje pirátstvo, nezaujíma ho súkromie.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me