Je Netflix stále hodný s uvedením Disney Plus na trh?

Netflix stále stojí za to so spustením Disney Plus?

Autor: Michael Smolski, 2019-06-01 17:23:47 in Entertainment


S príchodom Disney Plus HBO zintenzívnilo svoju show show s nedávnymi vydaniami ako Černobyľ a Netflix stráca veľa obsahu do konca roku 2019, prináša to otázku, či je Netflix stále za to stáť, najmä s jeho zvyšovaním cien.

Disney Plus začína v roku 2019

Disney, ktorý má streamingovú službu, by nemal byť dôvodom na opustenie Netflixu, zatiaľ čo keď je Disney skvelý, môžete sledovať len toľko Disneyho, až sa nudíte.. Ale zatiaľ čo väčšina vie, že Disney vlastní aj Lucasfilm, väčšina si neuvedomuje, že vlastní aj Marvel. A že nedávno získala líniu Fox 20. storočia, National Geographic, Fox a celkovú vetvu Fox 21. storočia, čo znamená, že Disney vlastní aj Simpsonovcov, Family Guy, Avatar a mnoho ďalších. A áno, čoskoro prídu nové avatarské filmy.

Urobili sme priamy porovnávací príspevok Disney Plus VS Netflix, kde hovoríme podrobnejšie o Disney Plus, ale aby sme veci uviedli do perspektívy, zatiaľ čo Netflix získava práva na šou a filmy, Disney kupuje spoločnosti, ktoré vyrábajú najznámejší obsah na planéte..

A je oveľa jednoduchšie získať predplatné na službu, ktorá bude mať nové filmy X-Man, ako napríklad Dark Phoenix, skôr ako na službu so zbrusu novými filmami, ktoré nie sú dobre známe, vyrobené spoločnosťou Netflix..

Netflix stráca obsah

Najväčší argument o tom, či Netflix stále stojí za to, keď sa spoločnosť Disney Plus začne zaoberať tým, samozrejme, je, že stále máte všetky skvelé filmy a programy, ktoré má Netflix. Až na to, že čoskoro nebudeš.

Netflix má na svojej platforme veľa obsahu, ktorý vlastní spoločnosť Disney. Isteže, obľúbený film Daredevilu, ktorý produkovali Marvel aj Netflix, zostane na Netflixe, v budúcnosti sa však už nebudú robiť žiadne koncerty Marvel-Disney a tie, ktoré sú vo vlastníctve Disneyho, budú čoskoro odstránené z Netflixu. Či už je to Star Wars alebo nejaké zázrakové filmy, ktoré sú v súčasnosti na Netflixe.

Ak ste zvedaví, že Netflix stále stojí za to pri spustení Disney Plus, Disney je nápadný z 2 uhlov. Kupuje skvelý obsah a robí skvelý obsah exkluzívnym pre ich platformu. Za oveľa lepšiu cenu, ako ponúka Netflix.

Disney Plus nie je jedinou hrozbou spoločnosti Netflix

Ak máte takmer neobmedzené množstvo prostriedkov, ktoré môžete minúť, môžete ísť nakupovať. Disney tiež získala nedávno získanú Hulu, ktorá už bola veľkým hráčom. Zatiaľ ho nevlastní úplne, ale podpísalo dohody, vďaka ktorým sa v budúcnosti stane jeho vlastníkom.

A keďže to Disney bude plne vlastniť, je veľmi pravdepodobné, že bude existovať nejaká dohoda o balíku s Hulu a Disney Plus kombinovaná za cenu.

Hulu je známe, že poskytuje skvelé televízne programy deň po ich vysielaní, čo pre ňu bolo vždy veľkou výhodou oproti Netflixu.. 2 skvelé streamingové služby s najväčšou pravdepodobnosťou za cenu Netflixu? Lepšie ako 1, správne?

HBO zintenzívňuje hru

Game of Thrones by sa teraz mohla dokončiť, ale HBO v súvislosti s tvorbou obsahu skutočne vylepšuje svoju hru. K dispozícii je 5 hier Thrones, ktoré sa vydávajú na cestu nedávnou Vydanie Černobylu od spoločnosti HBO je absolútnym svetovým hitom, s najvyšším hodnotením televíznej show na IMDb.

A z dobrých dôvodov. „Realita je najstrašidelnejším žánrom zo všetkých“, ako uviedol komentátor seriálu, a HBO odviedla vynikajúcu prácu, keď rozprávala príbeh spôsobom, ktorý nebol doteraz známy.. Niektorí hovoria, že je to ospravedlnenie spoločnosti HBO za zlé finále hry Game of Thrones.

Pre tých, ktorí nemajú HBO so svojím televíznym balíčkom, HBO ponúka HBO TERAZ, ktorý je obmedzený na USA, ale predtým, ako sme to urobili, sme urobili príručku o jeho fungovaní..

A keď už hovoríme o HBO, A&T vlastní WarnerMedia, ktoré vlastní HBO, a tiež pracujú na streamovacej službe. Netflix ponúka niekoľko skvelých predstavení, ale tiež ponúka veľa predstavení zameraných na tínedžerov. A tam by mohla WarnerMedia prísť ako skvelá alternatíva.

Netflix stále stojí za to?

Na jednej strane má Netflix viac obsahu ako ktorákoľvek iná streamovacia služba, ale ak odstránite dospievajúce seriály, zlé relácie / filmy a odnesiete všetok obsah, ktorý vlastní Disney, ktorý odchádza, a tiež faktor ceny, Netflix stále stojí za to to? Kvalita obsahu? Pravdepodobne nie.

Netflix je síce obmedzený mimo USA, ale je celkovo k dispozícii na celom svete. HBO a Disney Plus nie sú. Nie, že nemáte prístup ani s tým, že PrivateVPN bude schopný odblokovať tak American Netflix, ako aj HBO a Disney Plus bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, virtuálnou zmenou vašej polohy, aby ste tieto služby podviedli, aby ste si mysleli, že ste v US.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me