Je Game of Thrones Season 8 na Netflixe? A ako to funguje kdekoľvek

Je Game of Thrones Season 8 na Netflixe? A ako to funguje kdekoľvek

Autor: Michael Smolski, 2019-02-25 09:37:06 in Entertainment


„Je na Netflixe Game of Thrones?“ „Na Netflixe je sezóna 8 of Thornes?“ Každý, kto sa chce pozerať na Game of Thrones, sa pýta: „Je na Netflixe Game of Thrones?“

Zjednodušene povedané, Game of Thrones season 8 nie je na Netflix. V skutočnosti nie je na Netflixe žiadna sezóna Game of Thrones.

A keďže je Netflix skvelý a má fantastické predstavenia, HBO má vlastné dve platformy s názvom HBO NOW a HBO GO, a preto by pre HBO nemalo konečný význam dať ho Netflixu od väčšiny. zákazníkov HBO TERAZ sa prihlásili na odber HBO na Game of Thrones. Nehovoriac o tom, že Game of Thrones je najdrahšou šou na trhu, čo znamená, že HBO z nej skutočne musí zarobiť peniaze. Keby Game of Thrones bola na Netflixe, HBO by nikdy nezískalo toľko zákazníkov ako to urobilo, čím by sa zabránilo tomu, aby séria získala kvalitu výroby, ktorú má.

Nehovoriac o tom, že zatiaľ čo má Netflix niekoľko vynikajúcich produkcií, Game of Thrones sa na Netflix jednoducho nehodí..

Takže ak vás zaujíma sezóna 8 hry o tróny na Netflixe, nie je a pravdepodobne nikdy nebude. Existuje však spôsob, ako fungovať kdekoľvek. A nie je to ani príliš ťažké.

Ako si vyrobiť hru Thrones Season 8 kdekoľvek

Ak chcete, aby hra Game of Thrones 8. sezóna fungovala kdekoľvek, buď ju sledujte pridaním HBO k svojmu už drahému televíznemu predplateniu, alebo si ju pozerajte online..

A áno, technicky ho môžete streamovať na ktoromkoľvek webe s obsahom, ak chcete zničiť svoju skúsenosť z dôvodu nízkej kvality a ak vám nevadí, či je vaše zariadenie napadnuté vírusmi alebo môžete získať predplatné HBO TERAZ. Skvelá vec je, že môžete získať 1-mesačnú skúšobnú verziu a na základe skutočnosti, že v sezóne 8 hry Hra o tróny je len 6 epizód, môžete ju zrušiť po druhom mesiaci, ak nie ste presvedčení obsahom to.

Problém s HBO TERAZ? Funguje to iba v USA, čo znamená, že ak ste mimo USA, nebudete môcť sledovať hru trónov.. Tento príspevok sa však týka toho, ako ho zaistiť, aby fungoval kdekoľvek, a preto vám s tým pomôžeme.

Ak chcete sledovať hru o tróny všade, HBO TERAZ si musí myslieť, že ste v USA. Je to také jednoduché a pritom také zložité.

Ako oklamáte spoločnosť HBO, aby si myslela, že ste v USA, aby hra Thrones fungovala kdekoľvek?

Použitím VPN.

VPN je druh služby používanej na celom svete, či už z dôvodov ochrany osobných údajov alebo na vynechanie blokov umiestnených službami.

Stačí sa pripojiť k americkému serveru pomocou VPN. Teoreticky.

Nie je to také jednoduché ako to, pretože služby ako HBO si samozrejme uvedomujú veci ako VPN a vynakladajú úsilie, aby zabránili službám VPN pracovať s ich platformami, čo znamená, že VPN nebude fungovať.

A to je miesto, kde prichádza PrivateVPN. Zatiaľ čo iné služby inzerujú o tom, koľko serverov majú, uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou. Mať obrovské množstvo serverov na pripojenie je skvelé, kým si neuvedomíte, že väčšinu serverov nemôžete použiť na veci, na ktoré ich chcete použiť..

PrivateVPN? Nemá tam najviac odtokov, napriek tomu podporuje najviac regiónov Netflixu na trhu. Má tiež servery so svojou internetovou kapacitou, ktoré pochádzajú priamo od poskytovateľov IP prenosov, a nie iba od hostingových spoločností, čo znamená, že celkovo získate stabilné pripojenie, ktoré je dôležité na streamovanie obsahu.. PrivateVPN je tiež jednou z mála služieb, ktoré podporujú DAZN, čo je Netflix živého vysielania.

Iste, niektoré ďalšie služby, ktoré budú tiež fungovať s HBO, ale ak hľadáte službu, ktorá podporuje všetko, čo chcete, radšej ako mať viac serverov, ako dokážete pochopiť, že tiež nefungujú s mnohými službami, potom PrivateVPN je skvelá voľba pre vás. Ten, ktorý ponúka aj 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Takto môže hra o tróny fungovať kdekoľvek

Ak vás zaujíma sezóna 8 hry Thrones na serveri Netflix, nie je to tak, existuje však spôsob, ako to fungovať kdekoľvek. Potrebujete iba HBO TERAZ, PrivateVPN alebo nejakú inú sieť VPN, ktorá spolupracuje s HBO TERAZ, a dobre, aplikáciu HBO TERAZ, o ktorej je na našom webe blogový príspevok. Niečo na vyskúšanie, či chcete HBO TERAZ na telefóne alebo Fire TV Stick.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me