Je Amazon Prime za to hodný v roku 2019 alebo ak dostanete Netflix

Je Amazon Prime za to hodný v roku 2019 alebo ak dostanete Netflix

Autor: Michael Smolski, 2019-01-15 18:28:09 in Entertainment


Stojí Amazon Prime za to v roku 2019 alebo by ste mali dostať Netflix? O to by ste sa mohli pýtať v roku 2019. Rýchla odpoveď je získať oboje, ale čo keď máte peniaze iba na jeden, alebo čo keď žijete v krajine s obmedzeniami a len hľadáte, ktorá z nich bude vo vašej krajine najmenej obmedzená? Amazon Prime alebo Netflix? Hovoríme o všetkom, čo potrebujete vedieť!

Hľadáte pozerať televízne programy a filmy?

To je jediná otázka, ktorú si väčšina ľudí musí položiť.

Netflix má pred sebou filmy a televízne programy mnohými spôsobmi, ale Amazon je oveľa viac ako len televízne programy a filmy. Amazon Prime je o zlepšení vášho života.

Ak nakupujete so spoločnosťou Amazon...

Nakupujete niekedy na Amazon Prime? Nedávno som si kúpil notebook v USA. Bolo to okolo 40 dolárov, aby to prišlo tak rýchlo, ako som to potreboval. Amazon Prime? 12,99 dolárov za dvojdňové doručenie a nie za doručenie, ale za mesačné predplatné služby Amazon Prime. 38 USD sa automaticky uloží. Ak ste niekedy nakupovali na Amazone, čo s najväčšou pravdepodobnosťou robíte, ak žijete vo Veľkej Británii, Nemecku, USA, Kanade, Francúzsku a mnohých ďalších, Amazon Prime to stojí za to v roku 2019. Netflix vám neposkytne relácie a filmy a ušetrí vám obrovské množstvo peňazí za prepravu produktov.

Jo, a Amazon Prime vám tiež poskytuje zľavy na produkty.

Používate už službu predplatného hudby?

Otázka, či je Amazon prvoradý, stojí za to ju v roku 2019 alebo by ste mali dostať tendenciu Netflix, závisí do veľkej miery od vášho životného štýlu. Ak nakupujete so spoločnosťou Amazon, Amazon Prime má veľký zmysel, pretože vás šetrí, ak tak neurobíte, nič vám to neuloží. To isté platí aj pre hudbu.

Amazon Prime tiež ponúka hudobné služby. Je to ako Spotify, ale so slabším výberom skladieb. Ak počúvate niektoré veľmi jedinečné piesne, nemusia tam byť. Ak nemáte predplatné na hudbu a uvažujete o ňom, ale potrebujete službu, ktorá vám umožní sledovať filmy a relácie, Amazon Prime určite stojí za to v roku 2019.. Hudobná knižnica sa bude zväčšovať a Amazon je spoločnosť, ktorá má viac peňazí ako čokoľvek.

Ak máte rozpočet a pravdepodobne ste nedávno zrušili svoje hudobné predplatné alebo nechcete platiť zaň, Amazon Prime môže byť pre vás skvelou voľbou, pretože vám dáva hudbu, s Amazon Prime. Služba je však odteraz obmedzená na 2 milióny skladieb.

Čítate tiež?

Stojí Amazon Prime za to v roku 2019 alebo by ste mali dostať Netflix? Teraz musíte vidieť vzorec. Amazon Prime ponúka veľa spôsobov konzumácie. Či už ide o hudbu, knihy alebo televízne programy a filmy.

Aj keď vám program Amazon Prime nedovolí prístup do celej knižnice kníh, stále vám umožní prístup k 2 miliónom kníh, pričom niektoré z nich si skutočne vyžadujú prečítanie.

Niektoré z kníh, ktoré sú k dispozícii, sú skutočne známe po celom svete, napríklad THE ONE Thing: Prekvapivo jednoduchá pravda za mimoriadnymi výsledkami, ktorá bola na Wall Street Journal, NewYork Times a USA Today č. 1 spolu s mnohými ďalšími.

Fotografujete?

Znova vás kryl Amazon. Ponúka neobmedzené úložisko pre vaše obrázky v cloude a 5 GB úložiska pre vaše videá.

Stojí Amazon Prime za to v roku 2019 alebo by ste mali dostať Netflix, pokiaľ ide o obsah?

Jediným dôvodom, prečo získať Netflix radšej ako Amazon Prime, by bola knižnica Netflix.

Obe ponúkajú vynikajúce knižnice. Ktorý je lepší? Je to úprimne ťažké povedať, pretože keby sme si museli vybrať medzi jedným alebo druhým, neboli by sme schopní. Zdá sa, že Amazon Prime obsahuje lepšie a novšie filmy ako Netflix. Na druhej strane Netflix odvádza neuveriteľnú prácu s televíznymi programami.

Ak vás zaujíma, či to Amazon Prime stojí za to v roku 2019 alebo či by ste mali dostať Netflix, pokiaľ ide o televízne programy, pôjdeme s Netflixom kvôli originálnym sériám, ktoré sú práve na takom vysokom štandarde výroby. Netflix skutočne robí neuveriteľnú prácu s tým, či sú s niekým v partnerstve alebo robia to sami..

A nedávno získali práva na niektoré predstavenia, ktoré ľudia milovali, ale upustili, napríklad Lucifer, ktorý býval na Foxovi. Práva na vesmír Narnie sa tiež získali, takže môžete v blízkej budúcnosti očakávať určité televízne relácie, ktoré s tým súvisia. Riverdale, 13 dôvodov, prečo sú tie najpodivnejšie veci, spolu so zrušeným zmyslom8 & House of Cards boli niektoré z obľúbených fanúšikovských koncertov na Netflixe. A nezabúdajme na Marvelove show, ktorých sa toho veľa podarilo.

Na druhej strane však Netflix a Marvel mali spoločné problémy, ktoré viedli k zrušeniu niektorých relácií. Disney a Netflix sú tiež rozdelením cesty v lete roku 2019, pretože Disney spúšťa svoju vlastnú platformu streamovania. To je niečo, na čo si treba uvedomiť!

Pre filmy je Amazon Prime pravdepodobne lepšou voľbou, pre televízne programy Netflix, aj keď celkovo môže byť Hulu najlepším hráčom v oddelení televíznych show..

Je Amazon Prime za to hodný v roku 2019 alebo ak dostanete Netflix?

Ak nepotrebujete nič, čo ponúka Amazon Prime a hľadáte len predstavenia a filmy, Netflix je skvelá voľba. V konečnom dôsledku záleží na tom, kde sa nachádzate, či už stojí za to Amazon Prime alebo Netflix.

V USA sú obidve platformy vynikajúce, ale vo väčšine sveta sú obmedzené. Preto stojí za to mať sieť VPN, aby ste mali prístup k tomu, čo platíte.

Sieť VPN vám umožňuje zmeniť vašu polohu bez toho, aby ste šli kamkoľvek, čo znamená, že ak ste vo Veľkej Británii a chcete získať prístup na americké servery a pozerať americký obsah, môžete. V závislosti od vašej siete VPN.

To, že služba má sto serverov, neznamená nič. Je zbytočné pridávať zbytočné servery, aby ste vyzerali lepšie ako iné spoločnosti, ale koľko z týchto serverov je pre ľudí skutočne užitočné. Normálny server VPN nebude fungovať s Amazon Prime ani Netflix, čo znamená, že môžete mať prístup k 1 000 serverom, ale pre vás nebudú mať žiadny význam..


Dôvody, prečo normálne servery nepracujú s Netflixom a Amazon Prime, spočívajú v tom, že tieto platformy majú k dispozícii bloky, ktoré sú k dispozícii, pretože určitý obsah má byť k dispozícii iba na určitých miestach. Preto potrebujete špecializované servery Netflix a Amazon Prime.

PrivateVPN, nemá stovky serverov, ale má najviac serverov VPN mimo všetkých ostatných spoločností, ktoré testovala spoločnosť Comparitech s 5 000 manuálnymi testami služieb VPN. Z partie PrivateVPN zďaleka pracuje s najviac miestami! A samozrejme to funguje aj s Amazon Prime na všetkých platformách. Ak chcete získať plný prístup k sieťam Netflix alebo Amazon Prime, je potrebná sieť VPN. V opačnom prípade vám bude chýbať obsah, aj keď sa nachádzate v USA, ktoré má najväčší obsah, ale nemáte ho..

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me