ESPN + vs DAZN – Čo je lepšie?

ESPN + vs DAZN - čo je lepšie?

Autor: Michael Smolski, 2019-09-26 10:25:03 in Entertainment


Ktorý je lepší? Dobre viem, že ESPN + je alebo možno Netflix živých športov, DAZN? V tejto bitke ESPN + VS DAZN prechádzate všetkými kľúčovými dôvodmi, prečo by jeden z nich mohol byť pre vás lepší, a ako ich prinútiť, aby pre vás pracovali, aj keď ste v nepodporovanej krajine..

ESPN + je elita pre sledovanie vysokoškolských športov

Všetci vieme, aké veľké sú športy v USA, a pokiaľ ide o športy na vysokej škole, ESPN + je absolútne najlepší s veľkou škálou hier od ženského futbalu po americký futbal. Najdôležitejšie je, že na rozdiel od niektorých prúdov vysokých škôl v sieti ESPN + nemáte iba živý prenos. Dostávate komentár na svetovej úrovni a fotografujete ľudí, ktorí skutočne vedia, čo robia.

V bitke o ESPN + VS DAZN, ak vás zaujíma, čo je lepšie, pokiaľ ide o vysokoškolské športy, ESPN + je vaša jediná možnosť. DAZN sa vôbec nezameriava na vysokoškolské športy.

ESPN + vs DAZN, pokiaľ ide o profesionálne športy?

Posledných pár dní sme sa snažili zistiť, ktorá platforma je z hľadiska obsahu lepšia a pravdou je, že ani jedna z nich nie je lepšia.

Ak hľadáte pozerať videá ako Ligue 1, Premier League, Serie A alebo Champions League, spoločnosť DAZN to všetko ponúka v kanadskej službe. Zároveň ESPN + ponúka na svojej platforme aj likes Serie A alebo Ligy majstrov, pričom má tiež rôzne jedinečné ligy, ako je švédska Allsvenskan, čínska super liga a holandská Eredivisie..

ESPN + tiež ponúka úplné pokrytie svetového pohára FIBA ​​v basketbale a zároveň ukazuje niekoľko veľkých medzinárodných udalostí, ako sú Majstrovstvá sveta Futsal U-19. Medzitým DAZN ponúka veľký výber boxerských bojov, ktoré prinášajú veľké občerstvenie do disciplíny boxu. ESPN +? Veľa sa zameriava na UFC.

Z tohto dôvodu je ťažké vybrať, čo je lepšie, pokiaľ ide o profesionálne akcie. Obidve ponúkajú neuveriteľné množstvo udalostí len za zlomok televízneho predplatného a obe obsahujú aj jedinečný obsah, ktorý druhá platforma nemá. ESPN + VS DAZN pokiaľ ide o profesionálne športy? Možno by ste mali dostať oboje.

Americká DAZN to nestojí, ak sa vám nepáči bojovať proti športu

Americká DAZN ponúka iba bojové športy, ktoré obmedzujú služby v USA. Milovníci športu často milujú rôzne disciplíny a nie nevyhnutne iba jeden šport. ESPN + v USA poskytuje veľa všetkého. DAZN v USA poskytuje iba bojové športy.

To je miesto, kde PrivateVPN prichádza aj keď ako služba, ktorá vám umožní pripojiť sa k kanadskej DAZN, ktorá ponúka oveľa viac než len bojovať s niektorými z najlepších líg na svete, ktoré sú na nej k dispozícii..

Čo je to PrivateVPN? Je to služba VPN, ktorá umožňuje virtuálne pripojenie k inému regiónu na svete. V tomto prípade môžete byť v Kanade a pozerať sa na kanadskú DAZN. Alebo ... pozerať sa na taliansku DAZN, ako ju tiež podporujeme.

Ak ste na nesprávnom mieste, máme niekoľko návodov, ako nastaviť DAZN na našom blogu.

Obe nie sú dostupné po celom svete

ESPN + VS DAZN? Pokiaľ ide o dostupnosť, obidve sú obmedzené. ESPN +? Je to ako Hulu, čo znamená, že je k dispozícii iba v USA. DAZN? Je to skôr ako Netflix. K dispozícii na celom svete, ale s obmedzeným obsahom v niektorých krajinách.

DAZN? Bude pôsobiť v Rakúsku, Brazílii, Kanade, Taliansku, Nemecku, Švajčiarsku, Japonsku alebo USA.

Čo ak však nežijete v USA alebo nežijete na mieste, ktoré podporuje napríklad DAZN, ale nie ste spokojní s obsahom, ktorý ponúka DAZN vo vašej oblasti?

Tu prichádza PrivateVPN.

S aplikáciou PrivateVPN sa môžete pripojiť k sieti ESPN + mimo USA a zároveň mať prístup k kanadskému, talianskemu a americkému DAZN bez ohľadu na to, kde sa na svete nachádzate.

Ako sme už spomínali, PrivateVPN je služba, ktorá vám umožňuje pripojenie k inému regiónu na svete a podporuje ESPN + a DAZN, ako aj Hulu a mnoho ďalších známych platforiem..

Máte pocit, že spomalí vaše pripojenie do tej miery, že nebudete môcť sledovať živé prenosy? Zameriavame sa na kvalitu pred kvantitou; Preto na prvom mieste máme pracovné servery pre tieto platformy, ale tiež z toho dôvodu, že si nevšimnete rýchlosti, ktoré neumožňujú streamovanie. Neveríte nám? Neočakávame vás. Vyskúšajte našu sedemdňovú bezrizikovú skúšobnú verziu, aby ste sa sami presvedčili.

ESPN + VS DAZN - čo je lepšia cena?

Aj keď obidve ponúkajú neuveriteľný obsah, ESPN + je približne polovica ceny DAZN. Vďaka tomu bude DAZN stále relatívne lacný za pouhých 9,99 dolárov mesačne ... ak platíte celý rok. V opačnom prípade je to 19,99 dolárov.

Ktorý z nich stojí za to? Závisí to od presného obsahu, ktorý chcete. Našim návrhom je vyskúšať obidve možnosti a na základe toho rozhodnúť. DAZN ponúka 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, zatiaľ čo ESPN je na konci dňa iba 4,99 dolárov.

Veľmi dôležitým aspektom je ľahký prístup, a ak nežijete v podporovanej krajine, je potrebné niečo preskúmať. Registrácia do ESPN + je v konečnom dôsledku jednoduchšia.

ESPN + VS DAZN - Takže, čo je lepšie?

Na vyriešenie tejto bitky ESPN + VS DAZN nie je ani lepšie.

Obaja odvádzajú neuveriteľnú prácu v odvetví športového streamingu. Najlepšie je vyskúšať obidve, pretože to stojí za to.

Ak ich momentálne nemôžete vyskúšať z dôvodu svojej polohy, na našom webe máme sprievodcov, ako zabezpečiť fungovanie ESPN + aj DAZN, ak sa ocitnete na nepodporovaných miestach..

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me