Binge-Worthy Netflix ukazuje na pozeranie v roku 2019

Binge-Worthy Netflix ukazuje na pozeranie v roku 2019

Autor: Michael Smolski, 2019-01-25 10:16:45 in Entertainment


To, či sa predplatné Netflixu oplatí, alebo nie, nie je určené tým, koľko obsahu je na Netflixe, ale aký je obsah na Netflixe.. Tu sú niektoré zo seriálov Netflix, ktoré sú hodné fantázie, ktoré si môžete pozrieť v roku 2019 a ktoré sú už k dispozícii, čo vám umožní pozerať sa hneď teraz, s novými zmienkami o všetkých zmienkach, ktoré sa objavia v roku 2019. Spolu s niektorými doplnkami, ktoré môžu alebo nemusia byť hodné fantázie Netflix ukazuje, ako sa bude sledovať v roku 2019 v závislosti od toho, ako dobre sa vyrába.

Peniaze Heist

Začali sme touto show, aby sme vám ukázali, že Netflix sa nezúčastňuje iba na amerických produkciách.

Peniaze Heist je španielska produkcia, ktorá bola pôvodne obmedzená séria s 2 sezónami, ale kvôli jej dobrému výkonu, samozrejme, bola obnovená, k lepšiemu alebo k horšiemu..

Možno ste túto reláciu predtým nepozerali, určite ste však na internete videli nejaké spomienky alebo postavy súvisiace s touto televíznou reláciou. A možno ste už počuli o hlavnej piesni použitej v seriáli, ktorý odvtedy vydali najlepší svetoví producenti / DJi.

Niekedy je potrebné iné myslenie. Iné miesto s odlišnou kultúrou môže byť niekedy také. Money Heist, ako už názov napovedá, je to séria založená na lúpeži v Španielsku. A to sa môže zdať ako nič zvláštne, ale prístup je to, čo ho robí oveľa odlišnejším ako čokoľvek iné. 2 zo súčasných období Money Heist sú založené iba na jednej lúpeži.

Takmer nikdy nevidíš série založené na takom krátkom čase. Peniaze Heist je to séria, a to aj za to, že to stojí za to sledovať. Po tom, ako sa na to pozriete, uvidíte, prečo sa táto obmedzená séria vracia v roku 2019. Je to len jedna z najlepších prehliadok Netflix, ktoré sa oplatí spoznať v roku 2019..

13 dôvodov, prečo

Ďalšia séria, ktorá má možno dve sezóny, ukazuje, že pred dvoma rokmi Netflix skutočne zavolal správne. Toto nie je šou pre všetkých. Je to tiež ukážka, že aj napriek svojej obrovskej popularite získala neuveriteľnú kritiku. prečo?

Keďže obsahuje témy ako znásilnenie, sebapoškodzovanie a šikanovanie. A samovražedná scéna. Všetko, čo by sa považovalo za citlivé témy. A možno práve preto táto prehliadka získala takú popularitu, pretože nie je toľko relácií, ktoré by tieto problémy zdôrazňovali.

Príbeh tejto televíznej show je založený na samovražde dievčaťa, ktoré necháva 13 pások. A ako už názov napovedá, pásky sú o „prečo“. Príbeh prehliadky dostal kritiku kvôli tomu, že sa obávali, že by sa jednotlivci pokúsili replikovať, čo urobila hlavná postava Hannah Baker, ale v skutočnosti to pomohlo veľa ľudí kvôli tomu, že umožňuje jednotlivcom, ktorí šikanujú a neuvedomujú si, že v skutočnosti niečo robia, uvedomujú si, čo robia, a môže ľuďom pomôcť uvedomiť si následky konania s následkami pre každého, čo je hlboko preskúmané v sezóne 2.

Ak zápasíte a uvažujete o sledovaní tejto šou, možno si ju pozerajte so svojimi rodičmi alebo priateľom. A nezabudnite sa pozrieť na stránku, ktorú vytvorila spoločnosť Netflix, aby ľuďom pomohla.

Podivné veci

Áno, ďalšia šou s aktuálne 2 sezónami. Ďalší zásah. Stranger Things bola show, ktorá bola úspechom u dospievajúcich, ale tiež neuveriteľne medzi dospelými, pretože s ňou môžu veľa súvisieť z hľadiska, že hlavnými postavami sú dospievajúci, ktorí vyrastali v 80-tych rokoch..

Toto je jediná nadprirodzená šou na tomto zozname, ale verte nám, ak nenávidíte nadprirodzené šou, aj tak ju budete milovať. Nie je to nič iné. Hudba, efekty, celkový pocit, skutočnosť, že táto show vám umožňuje predstaviť si toľko aspektov príbehu ako rozprávať všetko. Budeš to milovať.

A pôjdeme rovno a povieme, že má najlepší soundtrack zo všetkých relácií, ktoré sme videli na Netflixe..

V roku 2019 je jednou z tých nadšených seriálov Netflix, ktoré sa budú pozerať, že si celá rodina plná rôznych záujmov v televíznych reláciách bude užívať!

Moc

Sila by mohla byť najlepšou gangsterskou televíznou šou vyrobenou v 21. storočí. Hrajú: Omari Hardwick, 50 Cent, Joseph Sikora, Lela Loren a Naturi Naughton.

Toto nie je jedna z mimoriadne zaujímavých prehliadok Netflix, ktoré by sa mali v roku 2019 pozerať na to, že sú založené iba na úplne inom príbehu ako ostatné spomenuté predstavenia. Nie, Power je šou, ktorú odporúčame vzhľadom na brilanciu pri vykonávaní, pokiaľ ide o NY, pokiaľ ide o hercov, a čo je najdôležitejšie, pre obrovskú škálu dejov naprieč rôznymi postavami. Iné relácie majú dejové línie, ale nemajú toľko vedľajších príbehov, ako je tento.

Nechceme rozdávať spojlery. Stačí sa pozrieť na prvú epizódu a budete vedieť, prečo ju odporúčame. Veci, ako je schopnosť vyjadriť skutočný gangsterský svet tým, že nemusia uspokojovať nikoho, pokiaľ ide o jazyk, nahotu, násilie, aby sme vymenovali aspoň niektoré z nich, ukazujú, že táto show je oveľa pohlcujúcejšou skúsenosťou ako iné relácie s podobnou témou..

Jo, a to má 5 sezón už so šiestym vo výrobe. Už čoskoro.

Jediným problémom je to, že nemôžete pozerať na sieť Netflix, ak ste v USA a mnohých ďalších regiónoch. Spojené kráľovstvo a Írsko sú v skutočnosti jedinou oblasťou, ktorá ho podporuje. Je to potrebné kvôli skutočnosti, že sieť Starz, ktorá vlastní show, má na ňu právo v USA a samozrejme, že tejto sieti prinesie viac peňazí, aby ju mohla ukázať výlučne na svojej platforme v USA..

Existuje však spôsob, ako sa pozerať na sieť Netflix v roku 2019. A my sme o tom v skutočnosti uverejnili príspevok skôr. Či už sa chcete pozerať na Power alebo na iné prehliadky Netflix, ktoré si hodí každý deň, či sa chcú pozerať v roku 2019, či už na našom zozname alebo v zozname niekoho iného, ​​keď obsah nie je vo vašej krajine dostupný, musíte použiť tzv. VPN.

Sieť VPN umožňuje virtuálnu zmenu umiestnenia. Môžete byť v USA, Veľkej Británii alebo na akomkoľvek inom mieste bez odchodu. A to vám umožní sledovať reláciu na Netflixe, aj keď nie je k dispozícii vo vašej oblasti. Ak chcete sledovať napájanie Netflixu mimo Veľkej Británie, musíte sa pripojiť k britskému serveru, ktorý podporuje Netflix. PrivateVPN má napríklad fungujúce britské servery. Všetko, čo musíte urobiť, je vytvoriť účet, stiahnuť nášho klienta, či už na zariadeniach Amazon Fire alebo na telefónoch, tabletoch alebo stolných zariadeniach, a pripojiť sa.

Kúzelník, bosorák

Toto je šou, ktorá ešte nie je, takže je riskantné ju pomenovať. Mohlo by to byť hrozné. Ak však o Zaklínačovi vieme jednu vec, ľudia milovali hry a knihy. Ak bude popravená správne, televízna relácia vyvinutá spoločnosťou Netflix má šancu stať sa jednou z najpopulárnejších relácií spoločnosti Netflix. Problém je, že zatiaľ čo show má potenciál, Toto je predstavenie, ktoré by najlepšie vyrobila spoločnosť HBO.

Zaklínač je fantasy dráma ako predstavenie v hlavnej úlohe s Henrym Cavillom, bývalou hviezdou Supermana. Ak ste hrali hry, nemusíme vysvetľovať, ak nie, jednoducho uviesť hlavnú postavu, Geralta, je lovcom monštier, ale je ťažké povedať, ako bude séria vyzerať alebo čo bude byť presne teraz, zatiaľ. Čo je známe, že táto séria Netflixov sa bude výrazne líšiť od iných sérií Netflixov, a preto by v roku 2019 mohla byť jedna z najvýznamnejších prehliadok Netflixu, na ktorú sa budeme pozerať..

Prečo PrivateVPN pre Netflix?

Chcete získať prístup k úplnej knižnici Netflixu? Pokiaľ nežijete v USA, chýba vám väčšina obsahu, ktorú Netflix ponúka. A aj keď ste v USA, stále vám chýba obsah. Krajiny ako Švédsko stále majú výrazne nižší obsah ako americký Netflix, ale stále majú obsah, ktorý nie je dostupný na American Netflix. Ak chcete zo siete Netflix vyťažiť maximum, potrebujete prístup k najväčšiemu dostupnému obsahu.

PrivateVPN? Je to najlepšia sieť VPN pre sieť Netflix na svete, ktorú pomenoval Comparitech. Poľsko má iba 12% obsahu amerického Netflixu. Za čo platíte, ak ste v Poľsku? PrivateVPN urobí z vášho predplatného Netflixu cenu. Je to jediná služba, ktorá plne podporuje 21 miest.

Binge-Worthy Netflix ukazuje na pozeranie v roku 2019

Existuje oveľa viac prehliadok na Netflixu, ktoré stojí za to sa pozrieť. Vyžadovalo by si to sledovanie všetkých relácií. Nehovoriac o tom, že Netflix neustále pridáva predstavenia do svojich knižníc.

Pokiaľ ide o televízne programy, stojí za to spoločnosť Netflix? Áno. Aj keď nie na každom mieste, pokiaľ nemáte VPN. A PrivateVPN s tým pomôže.

Niekoľko zmienok? Riverdale, Suits (vyžaduje VPN), The Crown, Mindhunter, NarCos, Ozark, House of Cards a oveľa viac, ak máte prístup k ďalším.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me