Bezpečne sledujte iPlayer BBC kdekoľvek na svete – bez vyrovnávacej pamäte alebo geobloku


Vychutnajte si rýchle, bezpečné a súkromné ​​pripojenie, aby ste mohli streamovať svoje obľúbené relácie BBC. Akékoľvek miesto. Akékoľvek zariadenie.

Získajte plnohodnotnú sieť VPN pre iPlayer BBC a obchádzajte frustrujúce obmedzenia umiestnenia a obmedzovanie rýchlosti. Neexistuje žiadne riziko pre váš účet a môžete si vychutnať celý britský katalóg v krištáľovo čistom HD, akoby ste boli doma.

Vyskúšal som iné VPN, nefungovali…

Mnoho ďalších poskytovateľov VPN neponúkajte plne zabezpečené adresy IP vo Veľkej Británii. Význam BBC iPlayer môže zistiť, odkiaľ streamujete. Nie s 2048-bitovými servermi PrivateVPN na vojenské účely Londýn a manchester. Ste úplne privatizovaní! Ostatné služby VPN vám nehovoria, aby ste vymazali súbory cookie prehliadača alebo aby ste streamovali v režime inkognito v prehliadači Chrome / Firefox - povieme vám to. Toto by ste mali vždy robiť bez ohľadu na to, ktorú sieť VPN používate. .

Tu je malý zoznam relácií iPlayer blokované mimo Veľkej Británie:

 • Eastenders
 • Modrá planéta
 • Sherlock
 • Dr Who
 • Majster kuchár
 • obeť
 • Draci 'den
 • Najlepšie vybavenie
 • Mladí páchatelia
 • vedľajšej
 • Shetland
 • a stovky kvalitnejších televíznych relácií…

Geoblocking spôsobuje, že vám uniká všetka vaša obľúbená zábava.

Prečo nemôžem sledovať iPlayer z krajín mimo Veľkej Británie?

BBC iPlayer má iba správne dohody o licencovaní obsahu na streamovanie v rámci Veľkej Británie. Je to škoda, pretože zaplatenie platnej televíznej licencie v zásade platí za prístup k obsahu BBC doma. Čo keď sa presťahujete do zahraničia alebo na dovolenku? Až kým sa nevrátite, museli by ste sa obísť bez všetkých svojich obľúbených televíznych relácií.

Nie s PrivateVPN. S našimi špecializovanými pobočkami VPN v roku 2007 Londýn a manchester, môžete pristupovať k svojim obľúbeným programom, živým športovým zápasom, spravodajským kanálom atď. pomocou našich IP adries vo Veľkej Británii. Keď sa pripájate k našim vyhradeným miestam BBC iPlayer VPN, akoby ste nikdy neopustili domov. Znamená to, že pomocou prenosného počítača, telefónu alebo tabletu môžete streamovať rýchlo a súkromne odkiaľkoľvek.

Preto sme vytvorili PrivateVPN

Vďaka technológii VPN VPN pre iPlayer vytvorenú na mieru spoločnosti PrivateVPN môžete jednoducho obísť geoblokovanie obsahu jediným kliknutím, streamovať najnovšie relácie v HD bez vyrovnávacej pamäte a bez obáv z blokovaných alebo označených účtov, keď cestujete.

 • Prístup k internetu PLNÝ UK katalog obsahu iPlayer ihneď po registrácii
 • Uži si svoj obľúbené BBC relácie kým v zahraničí
 • Streamujte v HD bez vyrovnávacej pamäte kvôli našej neobmedzenej šírke pásma
 • Streamujte z akéhokoľvek notebooku, tabletu alebo mobilného zariadenia pomocou našej jedinečnej aplikácie
 • Použite akékoľvek verejné alebo súkromné ​​wifi v zámorí bez straty bezpečnosti vášho účtu
 • zostať bezpečný s našimi vojenskými šifrovanými servermi

a oveľa, oveľa viac...

Zistite, čo hovoria ostatní používatelia iPlayeru o PrivateVPN

Po úspešnom šifrovaní 15 000 terabajtov údajov, vedenie záznamu 99,98% dostupnosti a odomknutím tisícok účtov iPlayer, niet divu, že naši používatelia sa držia roky po privátnych sieťach Private Private aj po vyskúšaní iných poskytovateľov.!

Pozrite sa, čo hovoria naši používatelia o PrivateVPN:

Bonnie Soderqvist

★★★★★

Túto VPN absolútne milujte

Toto je veľmi dobrá súkromná VPN a ja sa znova prihlásim na odber. Služby zákazníkom sú priateľské a užitočné. Páči sa mi, že môžem zmeniť oblasti, v ktorých uvádzam nové číslo IP, a mám pocit, že všetko, čo robím alebo čo čítam, nie je vždy sledované. Nerobím zlé veci ani nepozerám na nemorálne stránky, ale nie je to vec podnikania.

Prečítajte si celú recenziu

anonymný

★★★★★

PrivateVPN je najvyššia hodnota a výkon.

"PrivateVPN pre mňa vždy fungoval dobre. To mi umožnilo obísť blokované stránky. Iné siete VPN zlyhali! Moja skúsenosť s používaním PrivateVPN bola 100%.

Ostatné siete VPN nedokázali odblokovať webové stránky alebo nedokázali udržať svoje servery online a zlyhali bez varovania alebo zobrazenia obrazovky používateľa. Ak sa server VPN z akéhokoľvek dôvodu prepne do režimu offline, musí o ňom používateľ vedieť !"

Prečítajte si celú recenziu

Dave

★★★★★

Pomoc od PVPN

"Nemôžem zaviniť pomoc a zálohu z PVPN. Boli schopní rýchlo reagovať na akékoľvek problémy, nie že ich bolo veľa. Môžem odporučiť priateľa o PVPN a odovzdať ho priateľom.
Ďakujem"

Prečítajte si celú recenziu

Vaše časté otázky

+ IPlayer nezačal znižovať používateľov VPN zo zahraničia?

Ako povedali, áno. Ale to bolo iba výkaz vyrobené tak, aby potešili poskytovateľov obsahu, ktorí cítili, že sa ich relácie pozerali bez správnych licenčných dohôd (ide o peniaze). V skutočnosti má iPlayer v žiadnom prípade sledovať tisíce VPN, ktoré sa pripájajú z celého sveta.

PrivateVPN má pre vás k dispozícii 4 ultra-bezpečné britské servery, vďaka čomu budete môcť svoj iPlayer čo najviac využívať v zahraničí.

+ Prerušia sa prestoje môjho streamu?

Mali sme rekordný rekord 99,98% dostupnosti Od uvedenia na trh v roku 2008 naši zákazníci milujú technológiu PrivateVPN pre iPlayer!

+ Zníženie rýchlosti bude znamenať streamovanie alebo ukladanie do vyrovnávacej pamäte nízkej kvality?

Na rozdiel od mnohých služieb VPN nakupujeme našu internetovú kapacitu priamo od poskytovateľov prenosu IP. Spolu s našimi vysokokvalitnými sieťovými servermi (HQN) znamená, že nebudete mať žiadne výrazné obmedzenia rýchlosti.

V skutočnosti veľa ISP používa funkciu Speed ​​Throttling na spomalenie vášho pripojenia v závislosti od vašich aktivít. Používanie siete VPN toto obmedzenie obmedzuje, pretože poskytovatelia internetových služieb nevidia vaše aktivity, takže niektorí používatelia ich skutočne zažívajú zvýšená rýchlosť internetu a lepšie streamovanie.

+ Môžem sledovať BBC iPlayer z ľubovoľného zariadenia?

Áno, podporujeme najobľúbenejšie zariadenia:

 • Laptop and Desktop - Použite našu aplikáciu PrivateVPN pre Windows / Mac / Linux
 • Smartphone a tablet - Použite našu aplikáciu PrivateVPN pre systémy iOS a Android
 • Pre Apple TV - Na svojom smerovači použite VPN

+ Je môj účet iPlayer naozaj bezpečný?

Technicky budú systémy BBC podvedené, že si myslia, že ste stále vo Veľkej Británii, takže nebudú mať dôvod na podozrenie. Naše šifrovanie na vojenskej úrovni nebolo od zavedenia v roku 2008 nikdy ohrozené. Stručne povedané, váš účet je v bezpečí.

+ Čo keď zmením názor a chcem vrátiť peniaze?

Nižšie uvádzame skvelú záručnú ponuku...

Bezpečne sledujte iPlayer BBC kdekoľvek na svete - bez vyrovnávacej pamäte alebo geobloku

Máte úplnú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí!

Ak vám PrivateVPN nedovolí v zahraničí okamžitý prístup k iPlayeru, splníte naše vysokorýchlostné štandardy a požiadavky na geografické odomknutie, vrátime vám vás každý posledný cent! Momentálne nemusíte rozhodovať o konečnom znení. Vyskúšajte nás bez rizika...

Jednoducho vyskúšajte PrivateVPN na 30 dní a rozhodnite sa, či si chcete na konci ponechať prístup k aplikácii BBC iPlayer. Existuje absolútne nulové riziko.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me