Ako získať prístup k spoločnosti Google v Číne v roku 2019

Ako získať prístup k spoločnosti Google v Číne v roku 2019

Autor: Michael Smolski, 2019-01-16 16:00:26 in Travel


Spoločnosť Google ste požiadali o prístup k spoločnosti Google v Číne v roku 2019. To znamená, že pokiaľ nie ste v Hongkongu, nemôžete získať prístup k spoločnosti Google a hľadať to. Ak ste takáto osoba, je nám ľúto, že v roku 2019 nebudete mať prístup k spoločnosti Google v Číne, kým prvýkrát neopustíte Čínu..

Ak ste ešte necestovali do Číny alebo ste v Hongkongu, pomôžeme vám, aby ste pri prístupe do Číny mali prístup k spoločnosti Google tak, ako by sme tomu čelili, náš život bez spoločnosti Google jednoducho nefunguje. Google je kľúčom k riešeniu problémov. Google vás sem dokonca priviedol!

Príbeh, prečo nemôžete v roku 2019 pristupovať k spoločnosti Google v Číne

Google je najpoužívanejšou platformou na tejto planéte a má zmysel, aby bola aj v Číne vzhľadom na to, koľko ľudí v Číne žije, ale to tak nie je. Prečo nie?

Cenzúra. Až na to, že to tak nie je. Nie je to tak, že sa Čína rozhodla zakázať spoločnosti Google tak, ako to bolo v prípade iných služieb. Google plánoval odísť.

Čína požiadala spoločnosť Google o skrytie niektoré prehliadky však, a to urobili na dlhú dobu. Potom však Čína v roku 2009 hackla spoločnosť Google, čo viedlo v roku 2010 k reakcii spoločnosti Google na to, že už nebude ochotná v Číne cenzurovať obsah a že by sa v prípade potreby vytiahla. V roku 2014 prestali služby Google fungovať.

Google pracuje na projekte, ktorý prinesie cenzurované vyhľadávanie Google. Ak to však čítate, znamená to, že chcete pristupovať ku všetkému na Google, a aj keď ste v poriadku s cenzurovaným Google, ešte to nie je. To znamená, že ak v budúcnosti pôjdete, nebudete mať prístup k spoločnosti Google v Číne.

Pokiaľ to nepoznáte.

Ako získať prístup k spoločnosti Google v Číne v roku 2019

Ak chcete získať prístup k spoločnosti Google v Číne v roku 2019, nemôžete byť v Číne.

To je jediný spôsob.

Existuje však spôsob, ako prakticky opustiť Čínu.

Použitím siete VPN, ktorá je virtuálnou súkromnou sieťou, ktorá vás môže chrániť na internete pred podobnými vlastnosťami čínskej vlády, a tiež vám umožňuje zmeniť svoju polohu v inej krajine. Presne to, čo potrebujete.

Problém je v tom, že v Číne sú služby VPN zakázané.

Jediné služby VPN, ktoré vám v roku 2019 pomôžu pristupovať k spoločnosti Google v Číne, sú tie, ktoré používajú službu Stealth VPN.

PrivateVPN podporuje technológiu Stealth na zariadeniach Android, Apple a Desktop ako jedna z mála platforiem. Stealth VPN na PrivateVPN teraz podporuje aj OpenVPN na iOS.

Dôvod, prečo sieť Stealth VPN funguje, je, že nie je zistiteľná ako VPN, zatiaľ čo štandardná VPN je taká, že sa správa inak ako typické pripojenie..

Ak chcete v roku 2019 pristupovať k spoločnosti Google v Číne, je to, čo potrebujete, ale musíte byť v bezpečí. Čína nie je krajinou, s ktorou by sa malo hrať.

Ako získať prístup k spoločnosti Google v Číne v roku 2019 pri zachovaní bezpečnosti

Všetko to ide k vášmu VPN klientovi a jeho funkciám.

Netesnostiam všetkého druhu je to, čomu musíte zabrániť.

Služby VPN sú určené na šifrovanie všetkých vašich údajov, napríklad PrivateVPN s jeho 2048-bitovým šifrovaním s AES-256, čo je najvyššia úroveň šifrovania na trhu., ale šifrovanie záleží len na výskyte úniku, a hoci to s najväčšou pravdepodobnosťou nebude, lietadlá sa nechceli zrútiť, ale niekedy to tak je. A riskujete to v Číne?

Preto musí mať váš klient VPN správnu ochranu.

PrivateVPN prichádza s Ochrana proti úniku IPv6 spolu s režimom ochrany proti úniku DNS, ktorý zabráni úniku IP, ku ktorému by mohlo dôjsť a ktoré by vás vystavilo. Má váš klient VPN funkciu zabíjania, takže ak sieť VPN prestane fungovať, bude fungovať aj váš internet? Nemalo by to byť, ak používate správnu službu, ale znova sa chystáte byť v Číne. A čo Application Guard, ktorý ukončí niektoré aplikácie v prípade, že vaša VPN prestane fungovať?

To všetko sú funkcie pre dodatočnú ochranu v prípade, že by sa niečo, čo by sa nemalo stať, stalo, ako napríklad keď chcete pristupovať k spoločnosti Google v Číne v roku 2019 alebo čokoľvek iné pri používaní siete VPN, mali by ste byť chránení, najmä ak ste Čínsky občan.

Čo chcete v Číne v roku 2019 získať viac ako spoločnosť Google?

PrivateVPN je najlepšia služba VPN pre sieť Netflix, ktorá podporuje najviac oblastí siete Netflix. Ak hľadáte pozerať Netflix v Číne, a nie iba American Netflix, bude PrivateVPN tou najlepšou voľbou.

Ak hľadáte používanie systémov DAZN, Hulu alebo Amazon Prime, je to tiež podporované, ak je PrivateVPN jednou z mála služieb, ktoré podporujú DAZN..

V Číne potrebujete úplnú bezpečnosť, sieť Stealth VPN a ak chcete pristupovať k viac ako k serverom Google, k správnym serverom, a zatiaľ čo PrivateVPN neposkytuje najviac serverov na planéte, poskytuje servery, ktoré pracujú so službami, ktoré chcete sledovať. Samotné pripojenie k americkému serveru nestačí na sledovanie Netflix.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me