Ako získať prístup k Hulu v Austrálii na zariadeniach Apple, Android a Amazon

Ako získať prístup k Hulu v Austrálii na zariadeniach Apple, Android a Amazon

Od PrivateVPN, 2018-12-21 11:21:27 in Entertainment


Chceš vedieť, ako sa dostať do Hulu v Austrálii? Hulu vám umožní pozerať sa na veci o deň neskôr. Ak sa chcete pozerať na televíznu reláciu na Netflixe, musíte dočkať, kým sezóna neskončí. A to zabíja napätie. Znamená to tiež, že viete všetko, čo sa stane v televíznej relácii, pretože internet vám to povie, a ak sa tak nestane, vaši priatelia. Takže, samozrejme, chcete vstúpiť do Hulu v Austrálii.

Ale chcieť a robiť sú rôzne veci a prístup do Hulu nie je v Austrálii alebo v ktorejkoľvek krajine, kde to nie je podporované, ľahký, s tým, že je všade okrem USA.

A keďže názov tohto príspevku by vám povedal, že tento príspevok sa týka prístupu do mesta Hulu v Austrálii, pomôžeme vám. A ak chcete založiť Hulu v Kanade, máme k tomu aj príspevok, hoci metódy sú takmer rovnaké.

Najťažší krok k prístupu na ostrov Hulu v Austrálii

Ak chcete získať prístup do mesta Hulu v Austrálii, musíte si najprv založiť účet. A to dobre znamená, že máte americkú kartu na vytvorenie účtu. Ak tak neurobíte, Hulu vám nedovolí vytvoriť si účet.

A ak nemáte účet, určite nebudete mať prístup k Hulu v Austrálii.

Máte niekoľko možností:

 1. Požiadajte amerického priateľa, aby vám pomohol.
 2. Zaplaťte niekomu, kto vám pomôže.
 3. Objednajte si virtuálnu kartu vydanú v USA.
 4. Objednajte si predplatenú kartu.
 5. Požiadajte niekoho, aby s vami zdieľal účet.
 6. Vzdajte sa a choďte na príspevok o tom, ako sledovať americký Netflix.

Virtuálna karta sa dá ľahšie získať ako predplatená karta, ale pravdepodobnosť jej fungovania je tiež oveľa nižšia.

Naša rada? Požiadajte amerického priateľa, aby vám pomohol. To je najstresovejšia možnosť.

V žiadnom prípade sa bez americkej karty nebudete môcť zaregistrovať na účet Hulu. Ak chcete získať prístup k Hulu v Austrálii, zistite to.

Prinútiť spoločnosť Hulu, aby si myslela, že ste v USA, aby ste mali prístup k mestu Hulu v Austrálii

Bez americkej karty nebudete mať prístup do Hulu v Kanade, ale v konečnom dôsledku je to hlupák Hulu, ktorý je najdôležitejším krokom, ak chcete sledovať Hulu.

Ako blázon Hulu pre prístup k Hulu v Austrálii? Použitím VPN a pripojením k serveru podporovanému Hulu.

VPN je virtuálna súkromná sieť, ktorá môže prakticky zmeniť vašu polohu. Zmena vašej polohy na miesto v USA namiesto Austrálie však nestačí, pretože Hulu vie, že ľudia používajú služby VPN.

V PrivateVPN ponúkame výber fungujúcich serverov Hulu. Ak sa pripojíte k správnemu serveru, budete mať prístup k Hulu v Austrálii. To, aby si Hulu myslel, že ste v USA, je najdôležitejším prvkom prístupu k Hulu. Účet si musíte vytvoriť iba raz. Blázon Hulu? To je navždy. Najmä preto, že to nevyzerá, že sa budú čoskoro rozširovať.

A to znamená, že by ste mali zvážiť, ktorú VPN dostanete. PrivateVPN tiež podporuje mnoho miest Netflix, čo znamená, že k nim nebudete mať prístup iba americký Netflix. DAZN, Netflix živých športov, je podporovaný aj medzi mnohými inými platformami.

Nie ste si istí, či je platforma, ku ktorej chcete pristupovať, podporovaná? Oslovte našu zákaznícku podporu!

Tiež si musíte stiahnuť aplikáciu Hulu, ak chcete získať prístup k Hulu v Austrálii na zariadeniach Apple, Android a Amazon!

Ak používate zariadenie so systémom Windows alebo Mac, budete v poriadku, ale na mobilných zariadeniach a na Amazon Fire TV Stick budete musieť aplikáciu stiahnuť. A to nie je také jednoduché. Ďalej prejdeme kroky potrebné pre všetky platformy:

Stiahnite si Hulu na zariadeniach Apple a získajte prístup k Hulu v Austrálii

Ak si chcete Hulu prevziať na zariadení Apple, musíte sa odhlásiť zo svojho súčasného účtu iCloud a následne si v USA vytvoriť nový účet s podrobnosťami, aby sa mohol načítať americký obchod s aplikáciami.. Z technického hľadiska by ste mohli zmeniť iba svoju polohu na území USA, ale to by malo za následok stratu všetkých vecí na vašom účte. A vy to nechcete, však??

 • Vytvorte si nový účet iCloud.
 • Zadajte adresu v USA, ktorú nájdete pomocou generátora adries.
 • Stiahnite Hulu.
 • Ak chcete, prihláste sa späť do svojho pôvodného účtu, hoci vám americký účet s najväčšou pravdepodobnosťou poskytne oveľa viac možností.

Stiahnite si Hulu na zariadeniach s Androidom a získajte prístup k Hulu v Austrálii

 • Ak si chcete stiahnuť Hulu do svojho Androidu, prejdite na payments.google.com a kliknite na nastavenie nasledovaný Krajina kde musíte vybrať USA.
 • Keď to urobíte, vráťte sa späť na stránku nastavenie a stlačte aplikácie.
 • Tam musíte nájsť Obchod Google Play a stlačte Nútene zastavenie.
 • Posledná vec, ktorú treba urobiť? Zatiaľ čo ešte v nastavenie, ísť do skladovanie, a kliknite na VYČISTIŤ DÁTA po výbere Obchod Google Play v aplikácie časť z skladovanie.

To by vám malo umožniť stiahnuť si Hulu, a ak sa tak nestane, zúčtovať údaje a niekoľkokrát vynútiť zastavenie.

Stiahnite si Hulu na Amazon Fire Fire Stick pre prístup na Hulu v Austrálii

Ísť do amazon.com.au a kliknite na tlačidlo, ktoré uvádza Váš účet. Tam, nájsť obsah & prístroje a aktualizujte svoju adresu tak, aby bola v USA. Potom zapnite Fire Fire Stick a choďte na nastavenie kde musíte stlačiť Môj účet. Tam budete musieť stlačiť Deregister.

Vyžaduje si to opätovné prihlásenie. Dúfame, že ste zabudli svoje heslo.

Aby bolo sťahovanie aplikácie Hulu úspešné, bude pravdepodobne potrebné odstrániť spôsoby platby v závislosti od vašej karty. A ak tak urobíte, pravdepodobne budete tiež musieť poskytnúť americkú kartu ako náhradu, ktorá by nemala byť problémom, pretože ju potrebujete pre Hulu v oboch smeroch..

Získajte prístup k Hulu v Austrálii na zariadeniach Apple, Android a Amazon

Hulu robí prístup do Hulu v Austrálii trochu ťažkým, ale nie je to nič, čím by ste sa mohli vyhnúť. Karta bude pravdepodobne pre vás najväčším problémom.

Ale potom bude všetok tento obsah prístupný.

Jo, a ak chcete vedieť, ako získať prístup k DAZN v Austrálii alebo v ktorejkoľvek inej krajine, máme k tomu aj príspevky.Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me