Ako získať prístup k blokovaným webom na letiskách v Číne a prečo nemôžete byť na prvom mieste

Ako získať prístup k blokovaným webom na letiskách v Číne a prečo nemôžete byť na prvom mieste

Autor: Michael Smolski, 2018-12-13 13:06:58 in Travel


Ak budete čítať recenzie na letisko v Číne, budete vedieť, že meškania sú veľmi časté v dôsledku čínskej armády, ktorá riadi čínsky vzdušný priestor. Ešte väčšia sťažnosť? Stránky sú blokované v Číne. Oneskorenie plus nemožnosť prístupu k väčšine internetu nie je situácia, v ktorej by ste si mali byť istí. Zvlášť ak veľa letíte po Číne. Existuje teda spôsob prístupu na blokované stránky na letiskách v Číne? A prečo sú blokované na prvom mieste?

Čínsky internet cenzuruje čínska vláda

Už ste niekedy počuli o Veľkej čínskej bráne firewall? Možno nie, ale určite ste počuli o Veľkej čínskej múre. Veľká čínsky múr bol postavený na ochranu čínskej ríše proti Mongolom. Slúžilo to svojmu účelu? Nie naozaj. Mongolov nakoniec Čínu rovnako dobyl. Väčšina z nás má tiež nejakú mongolskú DNA.

Veľká čínsky múr mal chrániť Čínu pred útočníkmi, rovnako ako „veľký čínsky Firewall“ má chrániť čínskych ľudí pred zlými online platformami, ako je čokoľvek, čo je americké alebo dokonca európske.

Zabudnite na akýkoľvek nástroj, ktorý používate, či už na zábavu alebo na podnikanie, či už v Číne alebo na letiskách v Číne.

Čínsky múr nezabránil Mongolom v dobytí. Firewall? Je to oveľa lepšia práca, ale stále existuje spôsob, ako ju obísť, a ak tak urobíte, budete mať prístup na blokované stránky na letiskách v Číne..

Ako obísť veľkú bránu firewall pre prístup na blokované stránky na letiskách v Číne

Chcete obísť Veľký Firewall? Nie je to také ľahké. Ak si krajina najme 2 milióny ľudí ako „online políciu“, viete, že to nebude ľahké.

Existuje však spôsob, ako to obísť!

Hovorí sa tomu virtuálna súkromná sieť. Umožňuje alebo skôr vám umožňuje oklamať Čínu, aby si myslela, že ste mimo Číny.

Ak sa pripájate k virtuálnej súkromnej sieti známej ako VPN, môžete teoreticky byť kdekoľvek na svete. Ak používate správnu službu, môžete dokonca sledovať videá amerického netflixu mimo USA.

Ak ste pripojení k sieti VPN a ste pripojení k serveru mimo Číny, teoreticky by vám to malo umožniť obísť veľký firewall a získať prístup k blokovaným webom na letiskách v Číne a mimo nich..

Bohužiaľ okolo roku 2011 sa Čína začala starať o služby VPN. To tým myslíme v roku 2018 je veľmi ťažké získať sieť VPN, ktorá bude fungovať v Číne.

V Číne je ťažké nájsť web VPN, je dokonca ťažšie nainštalovať sieť VPN. Ak to všetko dokážete spravovať, získanie siete VPN, ktorá v Číne skutočne funguje, je ťažké..

Vyžaduje si Stealth VPN.

Stealth VPN je systém, ktorý vám umožní oklamať Čínu. Ako to funguje? Nie je to také jednoduché vysvetliť. Ste tu, aby ste pristupovali na blokované stránky na letiskách v Číne, aby ste neprišli na všetky vedecké poznatky, ale jednoducho povedali: Čokoľvek je Čína schopná prísť na štandardnú VPN, ktorá vedie k zabráneniu fungovania VPN, nemôže to, keď ste pripojení k sieti Stealth VPN.

PrivateVPN má režim Stealth VPN, ktorý vám umožní prístup na blokované stránky na letiskách v Číne. Momentálne je k dispozícii na počítačoch a telefónoch iPhone a verzia systému Android sa spustí veľmi skoro. Možno je to už vonku, keď to čítate.

Riziká spojené so snahou o prístup na blokované stránky na letiskách v Číne

Keďže sme spomínali online políciu, mysleli sme si, že by bolo dobré spomenúť riziká.

Ak nie ste vlastníkom spoločnosti VPN a nie ste Číňania, pravdepodobne pôjdete do väzenia.

Ak vás obkľúčia niektorí dôstojníci a uvidia vás pomocou siete VPN, vaše zariadenie môže byť zabavené. V budúcnosti by ste mohli mať zakázaný vstup aj do krajiny.

Prečo svet neurobil niečo s tým?

Keď sa komunita spojí, môžu sa stať zmeny?

Nie, keď nás krajina ovláda. A Čína áno.

Väčšina výrobkov sa vyrába v Číne. Predstavte si, že sa práve zastavil. To by malo katastrofálne následky pre hospodárstvo na celej planéte. Vaše notebooky, telefóny, televízory a Fire TV Stick vyrobené v Číne by sa z ničoho nič nedostali, pretože Čína ich všetky vyrába. Vyžadovalo by si to vybudovanie miliónov tovární a samozrejme by to zvýšilo ceny každého jednotlivého produktu z dôvodu vyšších miezd, ktoré by pracovníci dostali.

Ak vás zaujíma dôvod, prečo nemôžete v prvom rade získať prístup k blokovaným webom na letiskách v Číne. Preto.

Pozrite sa na Apple. Čína nariadila, aby všetky služby VPN boli stiahnuté z čínskeho obchodu App Store, a tak urobili. Nemali na výber.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me