Ako získať prístup k blokovaným stránkam zo strany vlády USA

Ako získať prístup k blokovaným stránkam zo strany vlády USA

Autor: Michael Smolski, 2019-07-04 19:14:20 in Travel


World Wide Web môže byť „celosvetový“, ale určite nie je všade rovnaký. V závislosti od toho, kde sa nachádzate, bez ohľadu na to, kto ste, pravdepodobne nebudete mať prístup na určité stránky. A to nie je fér. Prečo by ste nemali mať možnosť rezervovať si dovolenku, pretože vláda USA sa rozhodla zablokovať americké spoločnosti v podnikaní vo vašej krajine? Stalo sa to v Iráne a ľudia, ktorí trpia, nie sú politikmi, ale nevinnými. Preto dnes prechádzate tým, ako má vláda USA pristupovať k blokovaným webom, či už v Iráne alebo v inom štáte.

Ako získať prístup k blokovaným stránkam zo strany vlády USA

Keď USA stanovia obmedzenia pre krajiny, či už správne alebo nie, ak tieto obmedzenia vyžadujú, aby americké podniky v týchto krajinách nepracovali, ste nesmierne obmedzení.

V Iráne boli akcie vlády USA ovplyvnené rezervácie dovoleniek alebo niečo také jednoduché ako hranie niektorých hier.

Našťastie existuje vláda USA jednoduchý spôsob prístupu k blokovaným webom, pretože tieto obmedzenia sa vo väčšine krajín neuplatňujú.

Čo potrebujete na prístup k blokovaným webom vlády USA v Iráne? VPN.

Služby VPN majú 2 hlavné výhody. Umožňujú obísť geobloky zmenou vašej polohy prakticky bez ohľadu na to, či ide o prístup k blokovaným webom vládou USA alebo o prístup k ďalším sieťam Netflix..

Druhý veľký prínos? Že vám umožňujú zostať v bezpečí a chránení na internete. Keď sa pripájate k VPN, vaša IP adresa sa zmení a ste šifrovaní s najvyššou úrovňou šifrovania dostupnou na trhu..

Nie je to však také jednoduché, ak chcete získať prístup k blokovaným webom vlády USA, ktoré sú obmedzené aj v iných krajinách bez blokovania. A my sa do toho ponoríme.

Ako získať prístup k blokovaným stránkam zo strany vlády USA, keď dôjde k streamovaniu služieb, ako je Netflix

Streamovacie platformy, ako je Netflix, majú tendenciu vyžadovať viac ako len pripojenie k akémukoľvek serveru VPN. Vo väčšine prípadov, ak chcete získať prístup k blokovaným webom zo strany vlády USA a sú streamingovými platformami, musíte sa pripojiť k správnemu serveru, rovnako ako keby ste boli vo Veľkej Británii a pokúšať sa získať prístup k American Netflix..

Dôvodom je skutočnosť, že platformy na streamovanie údajov musia často konať, aby zabránili fungovaniu serverov VPN.

PrivateVPN má jednoduchú kartu, ktorá vám ukáže všetky fungujúce servery pre rôzne typy zábavných platforiem vo vašom regióne, aby vám uľahčil život. (Verzia pre iPhone už čoskoro.) Ak chcete sledovať Hulu, kliknite na Hulu a uvidíte všetky pracovné servery pre Hulu. Rovnaké ako pri DAZN alebo Netflix.

Ako získať prístup k blokovaným stránkam vašej vlády

Aj keď vláda USA môže zablokovať niektoré weby, ktoré neumožňujú spoločnostiam vo vašej krajine, v iných prípadoch je to práve vaša vláda..

Je to bežné najmä v Číne, pokiaľ ide o americké sociálne médiá, o ktorých sme diskutovali, a odporúčame vám, aby ste si o nich prečítali, pretože je oveľa zložitejšia ako cenzúra obsahu v Číne a má veľa spoločného s údajmi..

Ak chcete pristupovať k blokovaným webom blokovaným vašou vlastnou vládou a žiť v krajine, ktorá sa zaoberá službami VPN, budete musieť použiť službu Stealth VPN..

Pozrite, štandardné pripojenia VPN sú zistiteľné, pretože vyzerajú inak ako štandardný internetový prenos. Krajiny ako Čína dokážu ľahko zistiť štandardnú sieť VPN. Medzitým vám služba Stealth VPN umožní spojenie s normálnou prevádzkou, čo znamená, že máte prístup k blokovaným webom bez problémov.

A celkový princíp je rovnaký, ako keby ste chceli mať prístup k blokovaným webom zo strany vlády USA. Musíte sa pripojiť k krajine, ktorá nemá obmedzenia na webe, a to bude stačiť.

Ak sa chcete pozerať na Netflix podobne ako v Číne, budete sa tiež musieť pripojiť k správnemu serveru VPN, pretože ako sme už uviedli, nie všetky servery pracujú so všetkými službami. V skutočnosti to veľa nie je. Preto PrivateVPN podporuje najviac regiónov Netflix, zatiaľ čo niektoré služby majú tisíce serverov viac.

Vláda USA legálne vstupuje na blokované stránky?

Ak ste v Iráne a používate VPN na prístup k zablokovanej americkej stránke, neporušujete americké právo tak, ako v USA. Ak však krajina, v ktorej sa nachádzate, označila služby VPN ako nezákonné, mali by ste byť opatrní.

V situáciách, keď je používanie siete VPN vo vašej krajine zakázané, musí byť kľúč k bezpečnosti v plnej miere chránený. Otázka? To, že väčšina ľudí využíva služby VPN bez toho, aby mali správne vedomosti, aby boli plne chránení.

Preto sme urobili rýchly zoznam životne dôležitých vecí, na ktoré treba dávať pozor:

  1. Poskytuje klient VPN, ktorý používate, bezpečnostné funkcie, ako je ochrana proti úniku IPv6 alebo ochrana pred únikom DNS?
  2. Je klient VPN, ktorý používate, dodávaný s funkciou Application Guard alebo Kill Switch?
  3. Je vaša VPN z krajiny s dobrými zákonmi o ochrane osobných údajov?

Pokiaľ ide o body 1 a 2, jedná sa o základné funkcie, ktoré zvyšujú vašu bezpečnosť, pretože zabezpečujú, že nič, čo robíte, nie je náhodne uniknuté. Pokiaľ ide o 3, umiestnenie vašej VPN je často najdôležitejšou funkciou, ktorá určí, či ste v bezpečí. Pokiaľ ide o tento prípad, určite nechcete získať sieť VPN so sídlom v USA. Uvidíte, že zatiaľ čo služby VPN vás môžu udržať na internete v bezpečí, sú sprostredkovateľom medzi vašimi údajmi a ak VPN ukladá protokoly, tieto protokoly sa môžu použiť na odhalenie vás. PrivateVPN? Je to švédčina. Región s niektorými z najsilnejších zákonov o ochrane súkromia, čo znamená, že protokoly nemôžeme ukladať, čo znamená, že vás nie je možné nikdy odhaliť. A my nežiadame vaše meno pre registráciu.

Vláda USA takto získava blokované stránky

Úprimne povedané, je to relatívne jednoduché.

Oveľa jednoduchšie ako založiť Hulu mimo USA.

Stačí sa pripojiť k sieti VPN av prípade potreby použiť tajnú sieť VPN.

Ste pripravení vyskúšať? Ponúkame 7-dňovú, úplne bezplatnú skúšobnú verziu.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me