Ako získať Hulu v Kanade v roku 2019

Ako získať Hulu v Kanade v roku 2019

Autor: Michael Smolski, 2019-02-02 11:21:55 in Entertainment


Chcete získať Hulu v Kanade v roku 2019? Neobviňujeme vás. Obzvlášť ak žijete 20 minút od svojich amerických susedov, ktorí si ho môžu voľne vychutnať. Ale to, že Hulu nie je k dispozícii v Kanade, neznamená, že nemôžete nastaviť Hulu v Kanade.

Tiež nemusíte byť zaseknutí obmedzeným kanadským Netflixom. Americký Netflix môžete sledovať v Kanade, ak chcete, a my sme o ňom robili obsah skôr.

Ak však chcete získať Hulu v Kanade v roku 2019, musíte vykonať 3 kroky:

 • Musíte si vytvoriť účet Hulu.
 • Musíte oklamať Hulu, aby si myslel, že ste v USA.
 • Nakoniec musíte oklamať svoj obchod s aplikáciami, aby ste si stiahli Hulu.

Znie to, že dostať Hulu do Kanady v roku 2019 je ľahké, však? Nie práve.

Je to rovnako zložité, ako sa týka prístupu k službe v krajine, kde nie je k dispozícii. Nie je také jednoduché vytvoriť si účet. Blázon Hulu, aby si myslel, že ste v USA, vyžaduje tiež správne nástroje. Jo, a obchod s aplikáciami vyžaduje niekoľko rôznych krokov v závislosti od toho, na ktorom zariadení chcete Hulu pozerať, takže nie, nie je to také ľahké.

Ale tiež chcete dostať Hulu do Kanady v roku 2019 a my vás prevedieme, ako to urobiť najjednoduchším možným spôsobom.

Vytvorenie účtu Hulu na získanie účtu Hulu v Kanade v roku 2019

Zriadenie účtu Hulu v skutočnosti nie je také ťažké. Ak už máte správne nástroje. A to je všeobecne problém.

Nechceme vás oboznámiť s tým, ako si vytvoriť účet Hulu, pretože je to rovnako ako akýkoľvek iný účet.

Problém?Na registráciu potrebujete americkú kartu.

A to komplikuje veci.

Tu sú naše odporúčania:

 • Spýtajte sa priateľa. Ak žijete v Kanade, či už v blízkosti hraníc USA alebo nie, je pravdepodobné, že poznáte amerického obyvateľa. Najlepšie je opýtať sa. Opýtajte sa, či chcú zdieľať účet. V závislosti od osoby to nemusí fungovať tak ľahko. Možno budete musieť ponúknuť nejaké stimuly. Možno ponúkate možnosť zdieľať účet, ktorý už máte pre niečo iné. Napríklad DAZN. A ak už nepoužívajú Hulu, možno sa ich opýtajte, či ho chcú používať, alebo či vám môžu iba vytvoriť účet.
 • Požiadajte priateľa, ktorý žije v USA, ak môžete použiť jeho kartu. Pravdepodobne vám to nedovolia, ale nikdy to neviete.
 • Získajte predplatenú kartu. Predplatené karty teraz nezaručujú úspech, ale dajú sa relatívne ľahko získať. Ak nájdete tú pravú, všetko je potrebné.
 • Získajte virtuálnu kartu. Tieto majú ešte menšie šance na úspech, ale sú najjednoduchšie získať. Dôvod ich nižšej úrovne úspechu? Pretože väčšina ľudí ich necháva prázdna. Musíte na ne mať peniaze.

Po zistení problému s kartou, aby ste získali účet Hulu, zadajte americkú adresu a použite americkú kartu. Okrem toho je to ako registrácia na akomkoľvek inom webe.

Na získanie Hulu v Kanade v roku 2019 si musí Hulu myslieť, že ste v USA

Vytvorenie účtu Hulu je určite najťažšou časťou tejto príručky. Ale podvádzanie Hulu, aby si myslel, že ste v USA, je vlastne najdôležitejšia vec, ktorú musíte urobiť, ak chcete používať Hulu v Kanade v roku 2019. Pretože to vyžaduje, aby si Hulu myslel, že ste v USA každú sekundu, sledujete niečo alebo inak nemôžete sledovať svoj obsah.

Čo sa musí stať, aby sa Hulu dostal z Kanady v roku 2019 z tohto hľadiska? Musíte opustiť Kanadu prakticky. Je to v najjednoduchšej možnej podobe.

Musíte to urobiť VPN.

Čítate to na stránkach PrivateVPN. To by vás prinútilo myslieť si, že nás zaujme.

Pravda je, že ak chcete, môžete pre Hulu použiť inú službu. Za predpokladu, že to funguje s Hulu. Problém je, že zatiaľ čo služby inzerujú, koľko serverov majú, často nespomínajú, čo tieto servery podporujú. V USA môžete mať viac ako 100 serverov, ale ak nepracujú s platformami ako Hulu alebo Netflix, čo má zmysel?

Nehovoríme, že služba PrivateVPN je pre vás najlepšia služba VPN, pretože nie každá služba je pre každého vhodná, ale pokiaľ ide o zábavu, spoločnosť PrivateVPN má servery, ktoré pracujú s platformami ako Hulu, Amazon Prime, DAZN a áno, najviac Netflixových oblastí na planéte, ako je ukázané v teste vykonanom spoločnosťou Porovnitech.

Ak potrebujete používať Hulu iba v Kanade alebo v akomkoľvek regióne, v ktorom sa nachádzate, funguje akákoľvek služba VPN, ktorá spolupracuje s Hulu. Problém je v tom, že spoločnosť Hulu neustále vyhľadáva služby VPN kvôli tlaku držiteľov práv na obsah, ktorý ukazujú. A to dáva zmysel. Niekto, kto má právo na televízne predstavenie v Kanade, nechce, aby ste sledovali túto reláciu cez Hulu. Vďaka tomu veľa služieb VPN s Hulu nepracuje. A keď sa tak stane, často sa rozpadajú.

Ak na privítanie Hulu v Kanade v roku 2019 používate technológiu PrivateVPN, stiahnite si klienta a pripojte sa k jednému z fungujúcich serverov Hulu, čo vám umožní pozerať sa na Hulu v Kanade. Vo vašom webovom prehliadači.

Na mobilných platformách a Fire TV Stick / Cube je to však o niečo zložitejšie, aj keď potrebujete aplikáciu. Poďme na to teraz.

Ako získať aplikáciu Hulu v Kanade na iPhone / iPad

Viete sa odhlásiť z účtu iCloud? Urobíte to v nastaveniach.

Musíte sa odhlásiť a vytvoriť nový účet so sídlom v USA.

Je to veľmi jednoduché, ale musíte o tom vedieť skôr, ako to urobíte. Sieť VPN nezmení umiestnenie vášho obchodu tak, ako je. Aj keď by to mohli povedať niektoré stránky VPN. Najprv musíte zmeniť umiestnenie svojho obchodu a ak ho chcete zmeniť, musíte si vytvoriť nový účet.

Ak si nevytvoríte nový účet iCloud, ale namiesto toho zmeníte iba región svojho súčasného, ​​stratíte všetko, takže to nerobte!

Po získaní služby Hulu na zariadení iPhone / iPad sa môžete prihlásiť späť do svojho starého účtu. Alebo nie. Na tom nezáleží. Obsah z oboch účtov budete uchovávať v oboch smeroch.

Ako získať aplikáciu Hulu v Kanade na zariadeniach Android v roku 2019

Používateľ systému Android? Jo. Postupy tu budú úplne odlišné od toho, čo musíte urobiť pre iPhone. V systéme Android je to zložitejšie.

 • Na zariadeniach s Androidom najskôr prejdite na payments.google.com a kliknite na nastavenie.
  Zatiaľ čo tam, stlačte na Krajina kartu a stlačte ďalej.
 • Vyberte ikonu US ako krajina a umiestnená na americkú adresu v.
 • Odoslať a ísť do nastavenie vášho zariadenia.
 • Tam stlačte aplikácie a nájsť Obchod Google Play.
 • Keď tam je, stlačte Nútene zastavenie nasledovaný skladovanie a nájsť Obchod Google Play tu tiež.
 • Stlačte kláves VYČISTIŤ DÁTA veľkými písmenami.

To by vám malo umožniť získať Hulu v Kanade na vašich zariadeniach s Androidom, a ak nie, zopakujte posledné 2 guľky. V prípade, že sa vaše zariadenie líši od našich, môžete v službe Google vždy vykonať určité vyhľadávania. Alebo oslovte našu zákaznícku podporu.

Ako sa dostať Hulu v Kanade v roku 2019 na Fire TV Stick

Časť Fire TV Stick získania Hulu v Kanade je vždy naša najmenej obľúbená časť, o ktorej sa píše, pretože býva komplikovanejšia.

 • Najprv prejdite na webovú stránku Amazon. Tam stlačte Váš účet.
 • Mali by ste byť schopní to vidieť Obsah a zariadenia tam. Stlačte na to.
 • Tam by ste mali mať možnosť zmeniť svoju polohu. Zmeňte ho v USA.
 • Potom, čo urobíte, musíte Deregistrovat váš účet na Fire TV Stick / Cube, aby došlo k zmene.
 • Ak to chcete urobiť, v zariadení Amazon prejdite na stránku nastavenie nasledovaný Môj účet, a tam, Deregistrovat, a prihlásiť sa znova.

Pravdepodobne budete musieť na svojom amazonskom účte poskytnúť nejaký druh americkej platby, aby sa Hulu stiahol. Aj keď to záleží na vašej banke / karte.

Ak ste chceli vedieť, ako získať Hulu v Kanade v roku 2019, takto to dokážete!

Získať Hulu v Kanade v roku 2019 nie je ťažké, ak máte pred sebou všetky veci, ktoré musíte urobiť. Tento tutoriál pokrýva všetko, čo potrebujete vedieť o tom, ako dostať Hulu do Kanady.

Rovnako ako všetky naše ďalšie príspevky pokrývajú veci, ktoré vám pomôžu nastaviť ďalšie služby, či už v Kanade alebo nie.

Vytvorte si účet pomocou americkej karty. Blázon Hulu pomocou PrivateVPN. Stiahnite si Hulu vylepšením nastavení vášho obchodu. To je všetko, čo je potrebné.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me