Ako získať HBO TERAZ v nepodporovaných krajinách (kdekoľvek na pozeranie hier o tróny)

Ako získať HBO TERAZ v nepodporovaných krajinách (kdekoľvek na pozeranie hier o tróny)

Autor: Michael Smolski, 2019-04-15 18:28:42 in Entertainment


S hrou Game of Thrones 8, ktorá vyjde spolu s mnohými ďalšími skvelými predstaveniami HBO, má zmysel, aby ste HBO TERAZ chceli získať. Väčšina z nich nemôže, a preto ste tu, pretože chcete sledovať HBO TERAZ v nepodporovaných krajinách.

V tomto príspevku vám ukážeme všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste HBO TERAZ získali v nepodporovaných krajinách. A úprimne povedané, je to oveľa jednoduchšie ako s mnohými inými platformami, ako je Hulu, ktoré vyžadujú, aby ste sa napríklad zaregistrovali pomocou americkej karty.

Jediné, čo musíte urobiť, aby ste HBO TERAZ získať v nepodporovaných krajinách, aby ste mohli sledovať hru trónov alebo akúkoľvek inú šou, je presvedčiť HBO TERAZ, aby si myslel, že ste v USA. A po druhé, ak chcete sledovať HBO TERAZ na telefóne alebo na Amazon Fire TV Stick / Cube, musíte zmeniť umiestnenie svojho obchodu s aplikáciami. To je všetko.

Blázon HBO za účelom získania HBO teraz v nepodporovaných krajinách

Tento konkrétny krok je takmer rovnaký ako akýkoľvek iný krok, o ktorom sme kedy diskutovali, pokiaľ ide o oklamanie platformy, či už ide o Netflix, DAZN, Hulu alebo inú platformu..

Ak chcete získať HBO TERAZ v nepodporovaných krajinách, HBO TERAZ si musí myslieť, že ste v podporovanej krajine, čo znamená, že ste v USA.

Klamete to pomocou VPN, ktorá vám umožní virtuálne zmeniť svoju polohu napríklad v USA.

Dôležité je pozrieť sa na službu VPN, ktorú budete používať. Existuje veľa možností a po prvé, bezplatné služby VPN nefungujú s platformami, ako je HBO. Ak ste v prvom rade v pokušení získať bezplatnú sieť VPN, uverejnili sme príspevok o tom, či sa za bezplatné služby VPN oplatí. Pokiaľ ide o HBO, bezplatná služba VPN nebude fungovať, pretože platformy ako HBO sa snažia zabrániť ľuďom v práci so službami VPN a bezplatné služby VPN sa najľahšie riešia..

Potom existujú služby, ktoré majú tisíce serverov. Nechoďte za nimi. Snažia sa vám predať množstvo. Musíte však hľadať kvalitu. PrivateVPN neponúka tisíce serverov, ale ponúka servery, ktoré pracujú s platformami, ku ktorým chcete pristupovať, preto PrivateVPN podporuje najviac regiónov Netflix na trhu, napríklad.

Ak by ste chceli vyskúšať službu PrivateVPN, ponúkame vám 30-dňovú záruku vrátenia peňazí a mnohí ju vybrali ako službu s najlepšou hodnotou. Inak sa uistite, že hľadáte služby, ktoré poskytujú podporu platformám, ku ktorým chcete získať prístup..

Keď získate službu PrivateVPN, pripojte sa k jednému z amerických serverov a takto získate HBO TERAZ v nepodporovaných krajinách za predpokladu, že nechcete pozerať na svojom telefóne alebo televízore.

Predtým, ako budete môcť niečo sledovať s HBO TERAZ, musíte mať, samozrejme, účet. HBO poskytuje 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

Ako získať HBO TERAZ v nepodporovaných krajinách na zariadeniach Apple.

Ak chcete získať HBO TERAZ v nepodporovaných krajinách, budete si musieť vytvoriť nový účet iCloud.

Teoreticky by ste mohli zmeniť umiestnenie svojho aktuálneho účtu, ale to bude mať za následok stratu všetkých aplikácií. Preto je nevyhnutné sa odhlásiť zo svojho súčasného účtu iCloud a vytvoriť nový účet s podrobnosťami v USA. Ak to neurobíte, budete môcť získať HBO TERAZ v nepodporovaných krajinách, ale stratíte tým všetko ostatné..

Po stiahnutí HBO TERAZ sa budete môcť prihlásiť späť do svojho starého účtu.

Ako získať HBO TERAZ v nepodporovaných krajinách na zariadeniach s Androidom

Na zariadeniach s Androidom musíte zmeniť umiestnenie svojho Obchodu Play.

Najlepšie je prečítať si za týmto účelom malého sprievodcu spoločnosti Google.

V tomto konkrétnom prípade sa uistite, že vaša poloha je v USA. Na internete je veľa generátorov adries, ak potrebujete získať americkú adresu.

Zmena umiestnenia vášho obchodu ukáže HBO TERAZ v obchode Play a to je dôležité, ak chcete HBO HNEDIŤ v nepodporovaných krajinách na zariadení Android.

Ako získať HBO TERAZ v nepodporovaných krajinách na zariadeniach Amazon Fire

Chcete získať HBO TERAZ v nepodporovaných krajinách na veľkej obrazovke? Samozrejme. Hra Thrones vyzerá najlepšie na veľkej obrazovke.

Fire TV Stick / Cube je najlepšia platforma na získanie HBO TERAZ v nepodporovaných krajinách, pretože pracuje so službami VPN, čo by sa nestalo napríklad v prípade Apple TV a Chromecastu..

PrivateVPN s ním napríklad pracuje.

  • Najprv prejdite vo svojom webovom prehliadači na svoj účet Amazon.
  • S myšou choď Váš účet alebo účet & zoznamy.
  • zatlačte na Spravujte svoj obsah a zariadenia.
  • Zmeňte svoj región tak, aby bol v USA.
  • Prejdite na svoju Amazon Fire TV Stick / kocku.
  • zatlačte na nastavenie a potom Môj účet.
  • Deregister. Budete sa musieť prihlásiť späť do svojho účtu.

To vám umožní získať HBO TERAZ v nepodporovaných krajinách na zariadeniach Amazon Fire.

V závislosti od vášho aktuálneho spôsobu platby bude pravdepodobne potrebné odstrániť aktuálny spôsob platby. Niekedy bude možno potrebné pridať nejakú formu americkej karty.

Takto získate HBO TERAZ v nepodporovaných krajinách

Nie je to neuveriteľne ťažké. Oveľa jednoduchšie ako Hulu a DAZN, o ktorých si môžete prečítať aj na našom blogu.

Ste pripravení pripojiť sa k PrivateVPN, aby ste mali prístup k zábave ako nikdy predtým? Trvá to iba 60 sekúnd.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me