Ako zaseknúť Netflix na odblokovanie všetkého obsahu Netflix

Ako zaseknúť Netflix na odblokovanie všetkého obsahu Netflix

Autor: Michael Smolski, 2019-04-11 13:58:20 in Entertainment


Netflix je skvelá platforma, ktorá môže ľahko nahradiť potrebu televízneho predplatného, ​​ale aká veľká závisí úplne na tom, kde žijete. Napríklad, Estónsko má iba okolo 15% obsahu Netflix. A zatiaľ čo 15% obsahu stále ponúka pomerne veľké množstvo filmov a relácií, čo keď show, ktorú nechcete vo svojej krajine k dispozícii? V Estónsku je to 75% šanca. To isté platí v mnohých ďalších krajinách, napríklad v Saudskej Arábii, Číne, a to je len niektoré z nich.

Prečo potrebujete hľadať spôsob, ako zaseknúť Netflix, aby ste odblokovali všetok obsah Netflix? Prečo nemôžete pozerať všetko na Netflix hneď??

Nemá práva na zobrazovanie tohto obsahu.

Každá krajina má svoje vlastné televízne kanály a tieto televízne kanály súťažia o obsah, často si kupujú výhradné práva na premietanie určitej relácie alebo filmu v krajine.. A to je to, s čím Netflix súťaží v každej krajine. Ako by ste chceli niečo ukázať, ak spoločnosť na to už má výhradné práva? To je jeden z hlavných dôvodov, prečo existuje taká obrovská nerovnosť v obsahu, a preto hľadáte spôsob, ako hacknúť Netflix na odblokovanie všetkého obsahu Netflixu..

Takto je možné zaseknúť Netflix, aby sa odblokoval všetok obsah Netflix

Ide iba o zmenu umiestnenia vášho účtu Netflix. To je jediné, čo vás obmedzuje na prezeranie všetkého obsahu Netflixu, na ktorom sa nachádzate. Nie sú potrebné americké karty ako pri Hulu, nie je potrebné meniť umiestnenie obchodu s aplikáciami, je to len jeden krok.

A to vám pomôže bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Dokonca ani USA nemajú všetok obsah k dispozícii na serveri Netflix.

Ako hackujete Netflix na odblokovanie všetkého obsahu Netflix? Použitím VPN.

VPN je virtuálna súkromná sieť a použitie siete VPN je úplne legálne a bezpečné, pokiaľ nie ste v krajine s cenzúrou. Páči sa mi, že Čína zakázala využívanie takýchto služieb. Služby VPN používajú milióny ľudí na celom svete, aby zostali v bezpečí na internete, ale vo vašom prípade vám tiež umožňuje hackovať Netflix alebo akúkoľvek inú službu tým, že zmeníte svoju polohu na inom mieste..

Existuje však len jeden spôsob, ako hacknúť Netflix na odblokovanie všetkého obsahu Netflixu.

Musíte použiť PrivateVPN. A to nehovoríme len preto, že chceme, aby ste využili našu službu, ale pretože spoločnosť PrivateVPN podporuje najtriednejšie regióny Netflix na trhu s podporou 21 rôznych regiónov na trhu. Ak hľadáte iba amerického Netflixa, nie sme jediné riešenie. Ak hľadáte čo najviac obsahu, sme jediným riešením.

Existujú služby, ktoré majú oveľa väčší počet serverov, ale staráme sa skôr o kvalitu našich serverov než o ich kvantitu. Stovky serverov, ktoré nepracujú so službami, ktoré chcete používať, nemajú vôbec žiadnu hodnotu a problém s úmyslom napadnúť Netflix na odblokovanie všetkého obsahu Netflixu spočíva v tom, že Netflix musí kvôli tlaku vyvíjať opatrenia proti službám VPN. spoločností, ktoré majú práva na obsah.

Nakoniec, prečo by mal niekto platiť za svoje televízne predplatné a pozerať sa na určitú reláciu, či to môže získať lacnejšie s Netflixom??

Ale kvalita neznamená len mať servery, ktoré fungujú, ale servery, ktoré vám umožňujú sledovať ich vo vysokej kvalite. Lars o nás hovorí:

Na ktoré zariadenia môžete hacknúť Netflix?

Ak chcete hacknutím Netflixu odblokovať všetok obsah Netflixu, potrebujete VPN. Ale na akom type zariadení bude táto metóda fungovať?

Všetky stolné zariadenia, zariadenia iPhone a zariadenia s Androidom, či už je to váš telefón, alebo podobné karte Fire TV Stick.

Páči sa mi, že zariadenia Chromecast a Apple TV túto metódu bohužiaľ nepodporujú, pretože nepodporujú služby VPN.

Takto zaseknete Netflix, aby ste odomkli všetok obsah Netflix

Chcete hackovať iné platformy ako Netflix? Chcete sa naučiť sledovať BBC iPlayer v zahraničí? Možno by ste chceli pozerať na Hulu alebo DAZN? Na našom blogu máme veľa užitočného obsahu, a hoci uvedené platformy sa odblokujú ťažšie, PrivateVPN spolupracuje so všetkými z nich..

Sme pripravení vyskúšať nás, aby ste si mohli vychutnať čo najvyšší obsah a aby ste mohli nechať svoje televízne predplatné pozadu?

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me