Ako zaseknúť hotel TV a pozerať na Netflix, Amazon Prime, Hulu a ďalšie

Ako zaseknúť hotel TV a pozerať na Netflix, Amazon Prime, Hulu a ďalšie

Od PrivateVPN, 2018-09-16 10:27:31 in Entertainment


Ste v zlom hoteli, ktorý nechce, aby ste sledovali to, čo vždy sledujete, a chcete vedieť, ako zaseknúť hotelovú televíziu a pozerať Netflix, Amazon Prime, Hulu, BBC alebo čokoľvek, čo sledujete?

Je to jednoduché.

Nie je to také jednoduché.

Každý hotel je iný. Môžu používať iný televízor a môžu používať rôzne metódy blokovania prístupu. A keďže prešli týmto úsilím, vo väčšine prípadov to nebude ľahké.

Najjednoduchšia metóda, ako zaseknúť hotel TV a pozerať Netflix atď?

Najjednoduchší blok pre hotel je blok tlačidiel alebo prístupu k špecifickým funkciám.

Hotel môže zablokovať stlačenie tlačidla, ktoré vám umožní otvoriť aplikáciu Netflix, alebo skryť funkcie, ktoré vám umožnia prepínať medzi aplikáciami.

Riešenie? Obnovenie továrenských nastavení. Obnovenie továrenských nastavení problém často odstráni.

Ako to robíš?

Musíte to Google.

Existuje veľa televíznych tvorcov. Existuje veľa televíznych modelov. Aby sme vám povedali, ako obnoviť továrenské nastavenia všetkých televízorov, potrebujeme niekoľko mesiacov.

Našťastie, ak zistíte model televízora, ktorý používate, a vykonáte vyhľadávanie Google, zistíte, ako to urobiť..

Niektoré hotely však podnikajú ďalšie kroky, vďaka ktorým je prakticky nemožné resetovať televízor.

A to je úplne smiešne použitie inteligentnej televízie. Prečo na to mrhať peniazmi?

Pre ľudí v hoteloch a pre ľudí, ktorí nechcú prekonať všetky tieto ťažkosti, keď musia ísť na hotel TV pokaždé, keď idú do hotela, aby sme mohli sledovať Netflix, Amazon Prime a ostatné, máme lepšie riešenie..

Riešenie s ešte ďalším riešením, ktoré ľuďom umožní sledovať ešte viac obsahu ako kedykoľvek predtým bez ohľadu na to, akú televíziu majú aj doma.

Namiesto hackovania hotelovej televízie na pozeranie obsahu, získajte Amazon Fire TV Stick

Amazon je veľký hráč v zábavnom priemysle a jeho Fire TV Stick ponúka všetko, čo budete potrebovať, pokiaľ ide o televíznu zábavu. Fire TV Stick vám umožní sledovať obsah, ktorý nie je vo vašej krajine k dispozícii, s malým nastavením.

Všetko, čo potrebujete, aby fungovalo, je zásuvka HDMI spolu so zásuvkou v blízkosti, aby ste mohli napájať Amazon Fire TV Stick pomocou kábla micro USB.. To je všetko. Vďaka tomu môžete hacknúť hotelovú televíziu a pozerať na Netflix, Amazon Prime, Hulu a ďalšie, a to bez toho, aby ste urobili čokoľvek viac než len pripojenie zariadenia..

Je poháňaný Amazon Appstore, ktorý má aplikácie pre Android, čo znamená, že je možné do neho nainštalovať aplikácie najrôznejších druhov, akonáhle sú v systéme Android.

Jo, a často môžete získať Fire TV Stick za menej ako 50 dolárov. Za menej ako 40 dolárov.

S výnimkou prípadov, keď ste v hoteli v krajine, ktorá nepodporuje určitú aplikáciu, alebo žijete v krajine, ktorá nepodporuje určitú aplikáciu alebo službu, pravdepodobne nebudete môcť využívať všetky funkcie karty Amazon Fire TV Stick. , V skutočnosti sa nikto nemôže tešiť zo všetkých svojich funkcií, pretože každá krajina má určité obmedzenia, najmä pokiaľ ide o dostupnosť obsahu. Bez ohľadu na to, či používate Fire TV Stick alebo nie.

Rozdiel medzi obľubami Fire TV Stick a obľubami Chromecastu? To, že karta Fire TV Stick vám umožňuje tento problém vyriešiť, aby ste mali prístup k všetkému obsahu, ku ktorému chcete získať prístup.

Prečo by ste mali napríklad odletieť do Švédska zo Spojených štátov, aby ste zistili, že švédsky Netflix ponúka iba časť relácií a filmov dostupných v Amerike a že aj keď ste nabourali hotel TV, bolo to pre nič za nič, ako ste stále nemôžete pozerať tú televíznu reláciu, ktorú ste chceli pozerať?

Ako sprístupniť všetok obsah na televíznej karte Fire

Mohli by ste hacknúť hotelovú televíziu, aby ste ju mohli sledovať a pozerať Netflix a rád, ale to si bude vyžadovať len príliš veľa času a výskum zakaždým.

Na televíznej karte Fire? Je to jednoduché riešenie.

Nainštalujete službu VPN.

Služba VPN je virtuálna súkromná sieť. Sú dosť zložité a majú veľa funkcií, ale všetky idú dole na dve hlavné funkcie, ktoré sú šifrovanie a schopnosť zmeniť umiestnenie bez presunu.

Naša služba PrivateVPN? Je k dispozícii v obchode Amazon Appstore, čo znamená, že našu aplikáciu si môžete stiahnuť rovnako ako ktorúkoľvek inú aplikáciu na karte Fire TV Stick.

A to je oveľa lepšie, ako keď musíte pozerať hotel TV, aby ste mohli sledovať Netflix a ostatné. Správny?

Keď budete mať našu aplikáciu, pripojte sa k serveru krajiny, ku ktorej chcete získať prístup, a to je všetko.

Môžete sledovať a mať prístup k tomu, čo chcete.

Málo vecí, ktoré treba mať na pamäti

Nie každý server bude pracovať so službou, ktorú chcete používať. Netflix? V dôsledku tlaku držiteľov určitých relácií a filmov Netflix vyvíja neustále úsilie o odstránenie serverov VPN. Neustále sa však snažíme udržiavať ich fungovanie, pretože naši zákazníci si cenia možnosť sledovať svoje relácie namiesto toho, aby mali VPN server, ktorý takmer funguje so všetkým.


Náš sprievodca o Netflixe vás informuje o tom, v ktorých krajinách funguje s Netflixom, ale pokiaľ ide o to, čo sa páči USA a Veľkej Británii, vždy, keď server prestane fungovať, budete o tom vedieť v našej aplikácii..

V závislosti od krajiny, ktorú ste nastavili pri registrácii, pravdepodobne nebudete mať prístup ku všetkým aplikáciám. Napríklad Hulu nie je k dispozícii mimo amerického Amazon Appstore, nie je to, že Hulu sa dá jednoducho používať. Odporúčame si prečítať nášho sprievodcu o tom určite! V porovnaní s nastavením Hulu je mimoriadne ľahké hacknúť hotel TV. To je isté!

Ak chcete nainštalovať aplikáciu, ktorá nie je k dispozícii vo vašej krajine, musíte byť pripojení k Amazon Appstore tejto krajiny, ak táto položka nie je k dispozícii na celom svete. Ak to chcete urobiť, kliknite na odkaz Spravovať obsah a zariadenia, ktorý sme práve poskytli, a kliknite na nastavenie nasledovaný Nastavenia krajiny a zmena. Potom samozrejme musíte zmeniť svoju polohu spolu s vašou adresou. Pre túto časť je najlepšie použiť generátor adries! Vyhľadajte iba jednu v sieti Google!

Keď to urobíte, pri nasledujúcom otočení karty Fire TV Stick sa zobrazí výzva na poskytnutie podrobností o svojom účte. Počas tohto procesu je najlepšie zostať pripojení k sieti VPN.

Prelomiť hotel TV alebo použiť Fire TV Stick?

Na hacknutie hotelovej televízie alebo použitie karty Fire TV? Musíte si kúpiť Fire TV Stick, to je isté, ale akonáhle tak urobíte, je to navždy. Je to tam. Funguje to. Všetky vaše aplikácie tu. Pokiaľ ste pripojení k sieti Wi-Fi.

Na čo čakáš? Pripojte sa k nám teraz a vyhnite sa problémom s TV hotelmi a ich obmedzeniami, či už je to kvôli nedostatku inteligentnej televízie, obmedzenej inteligentnej televízii alebo blokovanej inteligentnej televízii..

Ak nechcete bojovať. Pripojte sa k nám.

Jo, a ak je váš televízor vo vašom hoteli obmedzený, zanechajte zlú recenziu! Skončme s týmto šialenstvom!

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me