Ako sledovať Netflix bez inteligentnej televízie

Ako sledovať Netflix bez inteligentnej televízie

Autor: Michael Smolski, 2019-03-10 11:21:08 in Entertainment


Chcete sledovať Netflix bez inteligentnej televízie? Možno máte inteligentnú televíziu, ale chcete získať prístup k službám American Netflix, pretože vaša poloha vás obmedzuje, pokiaľ ide o obsah? Tento príspevok vám umožní sledovať Netflix bez inteligentnej televízie, ale nielen to, že v tomto príspevku sa dozviete, ako môžete sledovať čo najvyšší možný obsah Netflix v televízore, aby ste mohli zo svojho aktuálneho odberu vyťažiť maximum..

Aké sú možnosti, ak chcete sledovať Netflix bez inteligentnej televízie?

  • Najrýchlejšia metóda implementácie bude spočívať v pripojení prenosného počítača k televízoru pomocou kábla HDMI, ktorý máte viac ako pravdepodobné. Táto možnosť vyžaduje nabitie prenosného počítača v okolí, aby ste ho mohli používať dlhšie, ale v ideálnom prípade aj dlhý kábel HDMI, takže môžete meniť relácie bez prílišných problémov. Táto možnosť vám tiež umožní prístup k čo najväčšiemu obsahu Netflixu, hoci to nie je jediná metóda, ktorá bude. Viac informácií nižšie.
  • Zakúpením označení Apple TV, Roku alebo Chromecast. Tieto fungujú a umožnia vám ľahký prístup k obľubám iných platforiem, ako je napríklad Hulu, ale neumožnia vám prístup k najväčšiemu obsahu Netflix, a nie sú vynikajúcou možnosťou, ak cestujete a chcete získať prístup k svojmu obľúbenému obsahu ako Keď zmeníte svoju polohu, bude všetok obsah, ku ktorému máte momentálne prístup, zablokovaný z dôvodu, že nie je k dispozícii vo vašej polohe.
  • Získaním Fire TV Stick / Cube. Toto je naša obľúbená voľba z dôvodu otvorenosti Amazonu. Pokiaľ ide o aplikácie, sú oveľa otvorenejšie ako akékoľvek iné spoločnosti s podobnými zariadeniami, ktoré môžete pripojiť k televízoru. Po pripojení karty Fire TV Stick k televízoru zmeníte svoj televízor na inteligentnú televíziu, ale oveľa inteligentnejšiu. Nech už sú vo vašej krajine blokované akékoľvek zábavné platformy, môžete s Fire TV Stick do veľkej miery odomknúť.

Ako sledovať najvyšší možný obsah Netflix bez inteligentnej televízie

Ak žijete v Kanade, automaticky vám chýba viac ako polovica obsahu, ktorú môže American Netflix ponúknuť. Čím ďalej sa dostanete z USA, zhoršuje sa to. 197 televíznych relácií a 548 filmov na serveri Netflix získate, ak sa nachádzate v Indii. Nie je to práve tie peniaze, huh?

Pripojenie prenosného počítača k televízoru alebo Fire TV Stick k televízoru vám umožní sledovať čo najvyšší možný obsah Netflix.

ako?

Pretože by ste za normálnych okolností sledovali Netflix bez inteligentnej televízie alebo dokonca na inteligentnej televízii, obmedzili by ste sa iba na miesto, kde sa práve nachádzate, čo by mohlo byť skvelé alebo nie príliš veľké. Ak cestujete často, budete obzvlášť trpieť, najmä pokiaľ ide o Netflix. Metóda, ktorú zdieľame, obchádza geobloky Netflix.

Netflix práve teraz vidí, že sa nachádzate vo svojej aktuálnej polohe. Ak môžete prinútiť Netflix, aby si myslel, že ste na inom mieste, ktoré ponúka viac obsahu, budete mať prístup k oveľa väčšiemu obsahu Netflixu. A mimochodom, pri hľadaní toho, ako sledovať Netflix bez inteligentnej televízie, by ste si mohli myslieť, že American Netflix je jediný, ku ktorému by ste mali mať prístup, ale to nie je pravda. American Netflix môže mať najviac obsahu, ale nemá ho všetko. Napríklad, show Power je vo Veľkej Británii, zatiaľ čo nie je v USA.

Ako oklamáte Netflix? Použitím VPN, ktorá vám umožní zmeniť vašu polohu bez fyzického pohybu.

A najlepšia VPN pre Netflix? PrivateVPN. A to nie je niečo, čo sme si vymysleli. Comparitech vykonal 5 000 manuálnych testov porovnávajúcich služby VPN, pokiaľ ide o Netflix, a server PrivateVPN podporuje najširšiu škálu serverov, čo znamená, že s ním môžete pristupovať k najširšej knižnici obsahu Netflix. A áno, funguje to tiež s Hulu, DAZN, Amazon Prime, HBO a mnohými ďalšími platformami, ktoré majú obmedzenia v určitých lokalitách.

Ako sa pozerať na Netflix bez inteligentnej televízie s prenosným počítačom pri pokuse pozerať sa na obsah, ktorý je najčastejšie

Keď pripojíte prenosný počítač k televízoru pomocou HDMI, na obrazovke by sa mal automaticky zobraziť obsah prenosného počítača na vašom televízore. Ak to tak nie je, v systéme Windows budete musieť kliknúť pravým tlačidlom myši a následne stlačiť Nastavenia displeja. Tam budete môcť upraviť nastavenia tak, aby televízor zobrazoval váš obsah.

Potom, čo ste na to prišli, je to o tom, ako sa dostať Netflix a PrivateVPN na vašom zariadení. Veľmi ľahké. Stačí si ho stiahnuť v obchode, či už na počítači Mac alebo Windows. Pokiaľ ide o PrivateVPN? Stiahnite si ju z našej stránky. Nájdete ho v našom Stiahnuť ▼ v dolnej časti našej stránky. Nainštalujte ho a pripojte sa k akémukoľvek serveru, ktorý pracuje s Netflixom.

A to je všetko. Takto sledujete Netflix bez inteligentnej televízie iba s prenosným počítačom.

Ako sa pozerať na Netflix bez inteligentnej televízie pomocou Fire TV Stick pri pokuse pozerať sa na obsah, ktorý je najviac Netflix

Na Fire TV Stick musíte ísť do Amazon Appstore a tam si stiahnuť aplikáciu Netflix spolu s aplikáciou PrivateVPN. Zapnite funkciu PrivateVPN, pripojte sa k americkému serveru s podporou Netflix alebo k inému serveru, ktorý podporuje Netflix, ukončite program PrivateVPN a zapnite Netflix. To vám umožní prístup k ďalšiemu obsahu Netflixu pri sledovaní Netflixu bez inteligentnej televízie.

Takto sa dá sledovať Netflix bez inteligentnej televízie

Môžete sa opýtať, prečo sa páči Apple TV alebo Chromecast pri tejto metóde nefunguje, a odpoveď je pomerne jednoduchá. Tieto platformy nepodporujú služby VPN. Aj keď vám umožňujú sledovať Netflix, obmedzia vás, pokiaľ ide o prístup k obsahu..

A môžete používať ďalšie služby VPN? Samozrejme. Slobodné však s Netflixom nepracujú a tie, ktoré s Netflixom pracujú, sú často predražené. PrivateVPN ponúka riešenie, ktoré je cenovo dostupné a funguje s najviac regiónmi Netflix. Vďaka našej novo prepracovanej aplikácii pre zariadenia so systémom Android a Amazon Fire TV Stick je teraz PrivateVPN lepšia ako kedykoľvek predtým.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me