Ako sledovať živé športy vo Veľkej Británii bez televízneho predplatného v roku 2019

Ako sledovať živé športy vo Veľkej Británii bez televízneho predplatného v roku 2019

Autor: Michael Smolski, 2019-01-25 15:59:56 in Entertainment


Liga majstrov. Premier League. Serie A. Bundesliga. Ligue 1. Európska liga. NBA. NHL. NFL. Chcete sledovať živé športy vo Veľkej Británii bez televízneho predplatného v roku 2019? Môžete ich sledovať všetky. Legálne. V HD. Bez obáv z toho, či stream, ku ktorému pristupujete, prestane fungovať. Bez ohľadu na to, kde ste na svete, či už vo Veľkej Británii, na dovolenke v Južnej Kórei alebo Číne s ťažkou cenzúrou. Za oveľa lacnejšie ako televízne predplatné, na požiadanie a kdekoľvek, aby ste mali vždy prístup k tomu, čo chcete.

Vyzerá to ako sen. Správny? O akom podvodu hovoríme? dobre...

Túto službu ste nikdy nepočuli, pretože nie je k dispozícii vo Veľkej Británii

Môžete sa opýtať, ako chcete získať prístup k službe, ktorá nepracuje vo Veľkej Británii, ale to je to, čo robíme na tomto blogu.. Pomáhame ľuďom získať prístup k službám na miestach, kde nie sú podporovaní. Napríklad pomáhame ľuďom získať prístup k American Netflix vo Veľkej Británii, pretože má oveľa viac obsahu. Ak ste počuli o Hulu, s tým tiež pomôžeme.

Ak však chcete získať prístup k živým športom vo Veľkej Británii bez predplatného v roku 2019, služba, ktorú potrebujete, sa nazýva DAZN. Nikdy ste o tom nepočuli, pretože nie je k dispozícii vo Veľkej Británii. DAZN je spoločnosť so sídlom vo Veľkej Británii.

DAZN je ako Netflix alebo Hulu pre živé športy. Všetky ligy, ktoré sme spomenuli na začiatku, sú k dispozícii na stránke DAZN. A oveľa viac. Za oveľa menej ako televízne predplatné. V skutočnosti môžete do značnej miery financovať rok DAZN a nástroj potrebný na to, aby fungoval do 2 mesiacov od zaplatenia televízneho predplatného. Takto ušetríte!

Ako sledovať živé športy vo Veľkej Británii bez televízneho predplatného v roku 2019

  1. Musíte prinútiť DAZN, aby si myslel, že ste mimo Spojeného kráľovstva a v podporovanom regióne.
  2. Musíte si vytvoriť účet s platnou kartou pre tento región.
  3. Aplikáciu si musíte stiahnuť na určitých zariadeniach.

To sa musí stať.

Ako prinútiť spoločnosť DAZN myslieť si, že ste mimo Spojeného kráľovstva, aby ste mohli sledovať živé športy v Spojenom kráľovstve bez televízneho prihlásenia v roku 2019

Ak sa teraz pokúsite získať prístup na webovú stránku DAZN, oznámi vám, že ste v nesprávnej krajine. DAZN je jednou z najťažších služieb na odblokovanie, existuje však spôsob. VPN samozrejme. Služby VPN odblokujú likes Netflix tým, že vám umožňujú byť prakticky v inej krajine. Problém je v tom, že tieto služby sú dobre informované o používaní VPN a vynakladajú úsilie, aby im zabránili v práci. A DAZN v tom robí dobrú prácu.

Preto je ťažké získať sieť VPN, ktorá spolupracuje s DAZN. PrivateVPN? Robí. Je to tiež najlepšia VPN pre Netflix založená na testoch spoločnosti Comparitech, ak chcete aktualizovať svoj Netflix na ceste.

Ak sa pripojíte k správnemu kanadskému serveru a podľa toho, kedy ho čítate, taliansky server, spoločnosť DAZN vám umožní prístup.

Vytvorenie účtu DAZN na sledovanie živých športov vo Veľkej Británii bez televízneho prihlásenia v roku 2019

Akonáhle budete mať PrivateVPN, máte prístup na web DAZN. Na vytvorenie účtu však potrebujete aj správnu platobnú kartu v krajine, v ktorej sa nachádzate.

Čo môžete urobiť:

  • Požiadajte niekoho, aby zdieľal účet DAZN výmenou za prístup k iným službám.
  • Požiadajte priateľa v podporovanej oblasti, aby vám poskytol svoju kartu alebo si za vás vytvoril účet.
  • Získajte virtuálnu kartu.
  • Získajte predplatenú kartu.

Virtuálne karty môžu byť najrýchlejším spôsobom, ale vždy nefungujú. V oboch prípadoch budete musieť mať peniaze na karte, ktorú si zaregistrujete. Po registrácii by platby mali byť oveľa jednoduchšie.

Inštalácia DAZN na vaše zariadenia na sledovanie živých športov vo Veľkej Británii bez prihlásenia na odber televízie v roku 2019

To sa v jednotlivých zariadeniach líši a je to len nevyhnutné pre mobilné zariadenia a Fire TV Stick / Cube, aby sa používateľom mimo podporovaných regiónov sťažilo prístup k DAZN. Ak sa pozeráte z webového prehliadača, budete v poriadku. Ak to nemôžete urobiť, prečítajte si náš príspevok o tom, ako získať prístup k DAZN vo Veľkej Británii a prečo nemôžete spočiatku.

Takto sa dá sledovať živé športy vo Veľkej Británii bez prihlásenia na odber televízie v roku 2019

Nie je také ťažké sledovať živé športy vo Veľkej Británii bez televízneho predplatného v roku 2019. Potrebovali ste len poznať správne nástroje. DAZN je tým správnym nástrojom. Lenže o tom veľa ľudí nehovorí. O DAZN jednoducho nevedia, pretože nie je k dispozícii vo Veľkej Británii.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me