Ako sledovať ESPN + v Kanade

Ako sledovať ESPN + v Kanade

Autor: Michael Smolski, 2019-09-26 10:02:12 in Entertainment


Chcete sa pozerať na ESPN + v Kanade, aby ste už nemuseli prechádzať nedôveryhodnými webmi, aby ste mohli sledovať svoje obľúbené športy, alebo aby ste videli svojich priateľov hrať ich univerzitné zápasy? Nie ste jediný. ESPN + je v súčasnosti k dispozícii iba v USA, čo znamená, že ľudia na celom svete hľadajú riešenie.

V tejto príručke prechádzate celým procesom získavania ESPN + v Kanade, vrátane registrácie, ktorá nie je taká jednoduchá ako štandardná registrácia z dôvodu potreby americkej karty.

Vytvorenie účtu ESPN + na sledovanie ESPN + v Kanade

Predtým, ako si dokonca vytvoríte účet ESPN +, musíte oklamať ESPN +, aby ste si mysleli, že ste v USA, o ktorej budeme hovoriť v ďalšom kroku, ak sa chcete do toho dostať, ale chceli by sme sa najprv zmieniť o tomto aspekte, pretože je to Najdôležitejším krokom a prekážkou medzi schopnosťou sledovať ESPN + v Kanade alebo nie.

Na vytvorenie účtu ESPN +, rovnako ako v prípade Hulu v Kanade, ktorý sme si predtým prečítali, ako nastaviť účet, potrebujete americkú kartu.

ESPN + aj Hulu používajú rovnaké overovacie techniky na zabezpečenie toho, že sledujete v podporovaných krajinách.

Ako získate americkú kartu na pozeranie ESPN + v Kanade? Tu sú nejaké návrhy:

  1. Cestujte do USA a získajte tam vydanú americkú kartu.
  2. Opýtajte sa niekoho, kto žije v USA, či viete, či môžete použiť jeho kartu alebo ak s vami môžu zdieľať svoj účet.
  3. Objednajte si predplatenú kartu vydanú v USA.
  4. Získajte virtuálnu predplatenú kartu vydanú v USA.

V našom nedávnom príspevku o ESPN + vo Veľkej Británii sme spomenuli, že Revolut, aj keď nie Američan, spolupracuje s ESPN + a Hulu. Problém je, že služba Revolut zatiaľ nie je v Kanade k dispozícii. Vďaka tomu by sa vzhľadom na vašu polohu v USA malo relatívne ľahko nájsť predplatenú alebo virtuálnu kartu, ktorá vám umožní sledovať ESPN + v Cande pomocou niekoľkých rýchlych vyhľadávaní Google..

Okrem toho, okrem toho, že musíte oklamať ESPN +, aby ste si mysleli, že ste v USA, je registrácia do ESPN + rovnako ako registrácia na akejkoľvek inej platforme..

Blázon ESPN + do myslenia, že ste v nás, aby ste mohli sledovať ESPN + v Kanade

Ako oklamať ESPN+?

Použitím VPN.

Čo je to služba VPN? Je to spôsob, ako zmeniť svoju internetovú polohu tak, aby bola niekde inde na svete bez toho, aby ste sa museli pohybovať. To znamená, že môžete odblokovať zábavu, ktorá nie je pre vás prístupná a že údaje, ktoré prenášate alebo prijímate, zostanú šifrované.

S „ale ..“

Existujú dve dôležité veci, ktoré musí služba VPN urobiť, aby ste mohli sledovať ESPN + v Kanade.

  1. Počas sledovania ESPN musí byť schopný pracovať nepretržite+ akoby ESP prestal fungovať len na chvíľu, ESPN + príde na to, že nie ste v USA.
  2. ESPN + musí byť podporovaný. Pripojenie k americkému serveru bohužiaľ neznamená automaticky, že budete mať prístup k službe ESPN +. To isté platí pre Hulu a American Netflix. Vysvetlíme, prečo nižšie.

Pozrite sa, štandardný server VPN je možné zistiť pomocou služieb, ako je ESPN+. A keďže sa dajú zistiť, či chce alebo nechce ESPN, je potrebné prijať určité opatrenia, aby sa používateľom používajúcim VPN zabránilo v prístupe k ESPN +. Inak by ESPN mohla porušovať zmluvy, ktoré sú podpísané za práva na zobrazovanie obsahu ESPN + iba v USA.

Skvelý príklad, prečo to dáva zmysel, je BT Sports vo Veľkej Británii. Za exkluzívne práva Ligy majstrov vo Veľkej Británii zaplatili 1,2 miliardy GBP. Prečo by mal niekto platiť veľa peňazí za predplatné BT Sports, ak má prístup iba k Premier League na ESPN + za 4,99 $ mesačne? Preto služby VPN často nefungujú so zábavnými platformami.

To je niečo, čo PrivateVPN rieši. Ak nás porovnáte s väčšinou ostatných poskytovateľov VPN, všimnete si, že majú tisíce serverov. Nie sme a pre niektorých ľudí to môže byť problém, ale pokiaľ ide o zábavu, záleží na kvalite serverov, a preto podporujeme všetky vyššie spomenuté platformy. a mnoho ďalších, o ktorých sa môžete dozvedieť na našom blogu.

PrivateVPN? Nie je to zadarmo, ale ani žiadna iná služba, ktorá vám umožní sledovať ESPN +. Dodáva sa však so 7-dňovou skúškou bez rizika. Skúšobná verzia, ktorá je najjednoduchšou skúšobnou verziou, do ktorej sa kedykoľvek prihlásite. Stačí zadať e-mail a heslo.

A po skončení skúšobnej verzie je to služba s najlepšou hodnotou, ktorú môžete získať pre zábavu, a naši zákazníci súhlasia. Ak však budete nesúhlasiť, znova vám poskytneme túto 7-dňovú bezrizikovú skúšobnú verziu.

Čo je potrebné vedieť o ESPN + v Kanade

PrivateVPN, rovnako ako všetky ostatné služby VPN, nefunguje na platformách, ktoré nepodporujú služby VPN, ako sú Apple TV, Chromecast, Roku alebo smart TV. Čo môžete robiť v tejto situácii? Môžete získať Fire Fire Stick, ktorý podporuje služby ako PrivateVPN, alebo si na router nainštalovať VPN, čo z mnohých dôvodov nie je ideálne, ale je to voľba, ak naozaj potrebujete sledovať ESPN + v Kanade podľa vašich obľúbených Apple TV. A máme sprievodcov okolo inštalácie VPN do smerovača na našich stránkach.

Ďalšia vec, ktorú sme nespomenuli o ESPN + v Kanade? Že nebudete mať priamy prístup k kanálom ESPN. ESPN + stále ponúka neuveriteľnú hodnotu so svojou predplatnou službou a ponúka takmer všetok svoj obsah, ale musíte si byť vedomí, že ak nenajdete presné kanály ESPN, nebude vám ponúknutá. Je to preto, že musíte mať v USA televízne predplatné.

Sme pripravení sledovať ESPN + v Kanade pomocou našej 7-dňovej skúšobnej verzie bez rizika?

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me