Ako sledovať ESPN online mimo USA (krok za krokom)

Ako sledovať ESPN online mimo USA (krok za krokom)

Autor: Michael Smolski, 2019-09-01 20:14:38 v príručke


Chcete sledovať ESPN online mimo USA? Môžeme vám s tým pomôcť. Na rozdiel od iných sprievodcov vás upozorníme aj na to, že nie je také ľahké, ako len oklamať ESPN, aby si myslel, že ste v USA..

Budeme vysvetľovať, prečo je to nižšie, zatiaľ čo poskytujeme niekoľko vynikajúcich alternatív. A potom vás krok za krokom prevedie tým, ako sledovať ESPN online mimo USA.

Prečo nie je praktické sledovať ESPN online mimo USA

Ak nežijete v USA, nemáte v USA poskytovateľa televíznych služieb, čo znamená, že nebudete mať prístup k kanálom ESPN.

ESPN +? Stále vám umožní prístup k neuveriteľným zápasom, športovým dokumentom a mnohým univerzitným športom, ale ak sa niečo neprehráva na ESPN +, musíte mať na prístup k TV predplatné, preto veľa ľudí zistí, že ESPN online sledujú online. amerického obmedzenia.

Preto bude pre mnohých DAZN a najmä kanadský DAZN najlepšou voľbou pre mnohých. Nemá veľa toho, čo má ESPN +, ale tiež má toho veľa, čo sa ESPN + nezameriava na profesionálne ligy pred univerzitnými ligami. A je tu bezplatná skúšobná verzia, aby sa zistilo, či sa vám to páči.

DAZN alebo ESPN +? Naozaj záleží na vašich športových potrebách. Ak máte radi americké ligy, ESPN + je tým pravým miestom, ale kanadský DAZN vám napriek tomu ponúkne NFL, ale ponúkne aj špičkové európske ligy vo futbale vrátane Ligy majstrov..

V každom prípade máme na našom blogu návody, ako odblokovať obidve a mnoho ďalších zábavných platforiem.

Ako sledovať ESPN online mimo USA

Existujú 2 kroky, ako to urobiť.

  1. Vytvorte si účet pomocou americkej karty, ak ju ešte nemáte.
  2. Blázon ESPN, aby si myslel, že ste v USA.

Prevedieme vás, ako to urobiť, aj keď v súčasnosti nemáte americkú kartu.

Vytvorenie účtu ESPN + na sledovanie ESPN online mimo USA

Ak už máte americkú kartu, môžete túto časť samozrejme preskočiť. To isté samozrejme platí, ak už máte účet ESPN +.

Ak nie?

Bude to pre vás najjednoduchšie v Európe.

prečo?

Z nejakého dôvodu britský Revolut spolupracuje s Hulu aj ESPN. Vyskúšali sme prémiové, kovové aj virtuálne karty, ktoré ponúkajú, a z nejakého dôvodu fungujú.

Bude to vždy tak? Nevieme. Ale zatiaľ, Revolut funguje.

Sprievodcovia ESPN nikdy nespomínajú potrebu americkej karty. Je to preto, že väčšina ľudí, ktorí píšu týchto sprievodcov, v skutočnosti neprejde krokmi potrebnými na registráciu v službe. V spoločnosti PrivateVPN to robíme preto, že chceme vyriešiť vaše problémy, či už je to bezpečné alebo zábavné..

Prémiový účet Revolut vám okamžite poskytne prístup k virtuálnym kartám. A to najlepšie? Keďže je to banka online, je oveľa jednoduchšie založiť ju ako štandardná banka. Trvá to iba pár minút.

V žiadnom prípade nie sme pridružení k službe Revolut a ak narazíme na inú banku, ktorá uľahčuje registráciu na ESPN, spomenieme ich tiež. Pre nás je to len o úplnom vyriešení vášho problému a Revolut to pre zákazníkov v Európe a niektorých ďalších regiónoch.

Ak Revolut niekedy z nejakého dôvodu prestane pracovať, kontaktujte nás, aby sme vedeli a mohli pomôcť iným, ktorí sa snažia sledovať ESPN mimo USA..

Nežijete v Európe alebo nechcete mať inú alternatívu? Samozrejme.

  1. Opýtajte sa niekoho s americkou kartou, či by vám mohol vytvoriť účet. V prípade potreby ponúknite zdieľanie.
  2. Požiadajte niekoho v USA, aby s vami zdieľal účet. V prípade potreby ponúknite za to zaplatiť.
  3. Získajte predplatenú kartu vydanú v USA.
  4. Získajte virtuálnu predplatenú kartu vydanú v USA.

Krok 3 a 4?

Nájdenie spoločnosti vhodnej pre váš región bude vyžadovať nejaký prieskum spoločnosti Google. Nie je to nemožné, ale komplikovanejšie ako len používanie Revolutu.

Predtým, ako sa dokonca zaregistrujete, aby ste mohli sledovať ESPN online mimo USA, musíte oklamať ESPN, aby si myslel, že ste v USA. Nižšie prejdeme.

Ako oklamať ESPN, aby ste mohli sledovať ESPN online mimo USA

ESPN + si musí myslieť, že ste v USA.

A na to potrebujete sieť VPN.

Služby VPN vám umožňujú virtuálne zmeniť svoju polohu. V tomto prípade môžete sledovať ESPN online mimo USA, pričom ESPN si myslí, že ste v USA, ak sa pripájate k správnemu americkému serveru..

Vidíte, ESPN nebude fungovať so všetkými americkými servermi. To isté platí pre Hulu a American Netflix. Zábavné platformy sa musia snažiť zabrániť tomu, aby služby VPN fungovali inak, porušujú dohodu so spoločnosťami, pretože vám umožňujú sledovať niečo mimo USA..

Preto je použitie správnej VPN pre zábavu také dôležité. PrivateVPN? Nemá tisíce serverov po celom svete. Má servery po celom svete, ale namiesto toho sa zameriavame na kvalitu a zabezpečujeme, aby všetky servery, ktoré máme, pre vás boli hodnotné. Preto podporujeme najviac regiónov Netflixu na trhu; medzitým niektoré spoločnosti VPN majú tisíce serverov viac.

Je PrivateVPN jedinou službou, ktorá vám umožní sledovať ESPN online mimo USA? To nie je. Existuje aj niekoľko ďalších. Ponúkame však 7-dňovú bezrizikovú skúšobnú verziu, aby ste si ju mohli vyskúšať sami a potom? Naši zákazníci nás milujú za hodnotu, ktorú poskytujeme. Jo, a my tiež pracujeme s likes Hulu, Amazon Prime, Hotstar, HBO a mnoho ďalších, o ktorých si môžete prečítať na našom blogu.

Takto sa dá sledovať ESPN online mimo USA

Ak chcete sledovať ESPN online mimo USA, na čo je dôležité, čo sme spomínali v tejto príručke, ale v závislosti od toho, na akom zariadení chcete sledovať ESPN online, môžete mať problémy, zatiaľ čo aplikácia ESPN je k dispozícii v obchodoch s aplikáciami. Po celom svete nie sú služby VPN podporované na všetkých platformách.

Zariadenia ako Apple TV, Chromecast a Roku vôbec nepodporujú služby VPN. Čo môžete urobiť, ak vaše zariadenie nepodporuje služby VPN? Na smerovač môžete nainštalovať sieť VPN. Nebude to vôbec vyhovujúce a vy ste na tom lepšie, keď sa vám páči Amazon Fire TV Stick, je to však možnosť, ktorú na našich stránkach pokrývame..

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me