Ako sledovať DAZN v Európe na všetkých zariadeniach

Ako sledovať DAZN v Európe na všetkých zariadeniach

Autor: Michael Smolski, 2018-10-16 09:53:15 in Entertainment


Šport je krásny, rovnako ako DAZN. Byť schopný sledovať živé športy, ktoré skutočne chcete, namiesto toho, aby ste preplatili predplatné, ktoré nezobrazujú váš obľúbený tím, pretože to nie je dosť dobré, no je to skvelé. Ak žijete na miestach ako Kanada. Ale väčšina ľudí v Európe nemôže sledovať DAZN. Preto je otázkou, ako sledovať DAZN v Európe na všetkých zariadeniach.

V závislosti od vášho zariadenia sa tieto kroky budú líšiť, ale v každom prípade môžete DAZN v Európe sledovať na všetkých zariadeniach, pokiaľ nepoužívate Chromecast, ktorý túto metódu nepodporuje..

Ak chcete sledovať DAZN v Európe, musíte si najprv vytvoriť účet DAZN

To nie je ľahké!

Vidíte, DAZN, rovnako ako Hulu, sťažuje ľuďom vytvorenie účtu. A ak si nemôžete vytvoriť účet, nemôžete použiť DAZN. Ostatné kroky sú v porovnaní s týmto celkom jednoduché.

Na sledovanie DAZN v Európe potrebujete kanadskú kartu. Neskôr to môže byť len nemecká alebo talianska karta, o ktorej sa budeme baviť neskôr, ale v súčasnosti budete potrebovať kanadskú kartu, aby to fungovalo..

Nemusí to byť z banky. Kúpte si predplatenú kartu a mala by fungovať. Kanaďania sú však skvelí ľudia. Požiadajte niekoho o pomoc. Môžete tiež vyskúšať virtuálnu kartu. V oboch prípadoch potrebujete kanadskú kartu.

Akonáhle ho budete mať, vytvorte si účet. Nemusíme vysvetľovať, ako to urobiť, však?

Okrem toho nebudete môcť vytvoriť účet, kým neaplikujete to, čo uvedieme v ďalšom kroku, pretože spoločnosť DAZN vám oznámi, že nie je vo vašej krajine k dispozícii..

Ak chcete sledovať DAZN v Európe, musíte si myslieť, že ste v podporovanej krajine

Športové vysielanie je masívny trh a vo svete, v ktorom BT zaplatila viac ako miliardu za práva Ligy majstrov vo Veľkej Británii, ak spoločnosť BT vedela, že ľudia môžu sledovať Ligu majstrov s DAZN vo Veľkej Británii, to by sa neskončilo dobre. Preto DAZN blokuje svoje služby ľuďom, ktorí nie sú v podporovaných regiónoch.

Ale ak sa vám podarí byť v neblokovanom regióne, DAZN bude fungovať. A VPN je spôsob, ako sa dostať do neblokovaného regiónu. Stačí sa len pripojiť k serveru v Kanade a rozmach, DAZN bude fungovať.

Okrem siete DAZN je jednou z najviac nepodporovaných platforiem sietí VPN. Je mimoriadne ťažké nájsť fungujúcu sieť VPN so službou DAZN. Kanadské servery nie sú také populárne, aké sú.

PrivateVPN? Je to jeden z mála VPN serverov, ktoré podporujú DAZN.

Niektoré ďalšie výhody PrivateVPN? Fungujúce servery Amazon Prime a väčšina regiónov Netflix na VPN. Pokiaľ ide o VPN, PrivateVPN je kompletný zábavný balík.

Spomenuli sme, že v poslednom kroku budete musieť niečo zaregistrovať, a to je VPN.

Ale čo inštalácia aplikácií DAZN na sledovanie DAZN v Európe na všetkých zariadeniach?

Ako sa pozerať na DAZN v Európe na Amazon Fire TV Stick / Cube

Po nainštalovaní účtu DAZN a PrivateVPN na Fire TV Stick / Cube, čo môžete urobiť tak, že ich vyhľadáte rovnako ako v akejkoľvek inej aplikácii, musíte nainštalovať aplikáciu DAZN..

Je to problematické, keďže Amazon má určitý počet Amazon Appstore a Kanada ho nemá, čo znamená, že je ťažké stiahnuť DAZN..

Ak si chcete stiahnuť DAZN a pozerať DAZN v Európe na Amazon Fire TV Stick / Cube, musíte zmeniť svoju polohu tak, aby sa nachádzala v Nemecku., kde je podporovaná služba DAZN, ale v ktorej PrivateVPN zatiaľ nemá fungujúci server DAZN. To však nijako neovplyvní, pretože aplikáciu práve potrebujete.

  • Ak chcete zmeniť svoju polohu v Nemecku, musíte najskôr prejsť na webovú stránku Amazon. Za predpokladu, že máte obchod v Spojenom kráľovstve, mali by ste vidieť a Váš účet tab. Ak ste pripojení k inému obchodu, môže to vyzerať trochu inak.
  • Buď kliknite na to, čo je okolo vášho mena, a potom stlačte obsah & prístroje kde budete musieť aktualizovať svoju adresu, aby ste boli v Nemecku.
  • Až do stiahnutia DAZN budete musieť odstrániť aj platobné karty pre iné regióny. V opačnom prípade môžete mať problém so sťahovaním aplikácie DAZN. A bohužiaľ nemôžete sledovať DAZN v Európe ani kdekoľvek inde na Fire TV Stick priamo z webového prehliadača.
  • Potom, čo urobíte, musíte ísť do nastavenie na Fire TV Stick / Cube nasledované Môj účet a do Deregister. Po niekoľkých minútach budete musieť znova zadať svoje Amazonské údaje, budete však môcť vidieť aplikáciu DAZN.

Ako pozerať DAZN v Európe na zariadeniach iOS

Máte nový iPhone XS? Na tom nezáleží. Môžete sledovať DAZN na všetkých zariadeniach so systémom iOS.

Musíte mať samozrejme nainštalovaný účet na DAZN a PrivateVPN, ale musíte tiež zmeniť obchod Apple App Store..

V tomto prípade ho musíte zmeniť tak, aby sa nachádzalo v Kanade.

Ale vytvorte si nový účet. Ak zmeníte umiestnenie svojho obchodu v aktuálnom účte, stratíte všetko. Nerobte si starosti, po druhom môžete prepnúť späť na druhý účet,.

Ak si chcete vytvoriť nový účet, najskôr sa odhláste zo svojho súčasného účtu iCloud a prejdite na kartu iCloud v Nastaveniach, kde sa zobrazí tlačidlo na vytvorenie nového účtu. Už ste to urobili predtým. Viete, ako to urobiť. Len sa uistite, že je vaša adresa v Kanade. Na tento účel môžete použiť generátor adries v sieti Google.

Po vytvorení účtu si stiahnite DAZN a ste pripravení sledovať DAZN v Európe!

Ako pozerať DAZN v Európe na Androide

Ak chcete sledovať systém DAZN v Európe v systéme Android po založení účtu DAZN a používaní technológie PrivateVPN, stačí zmeniť polohu obchodu..

Ísť do payments.google.com a kliknite na nastavenie nasledovaný Krajina tab. Vyberte Kanadu a zadajte kanadskú adresu. Odoslať a ísť do nastavenie na vašom zariadení nasledované aplikácie kde musíte nájsť Obchod Google Play a stlačte Nútene zastavenie.

Zatiaľ čo ešte v nastavenie ísť do skladovanie a kliknite na tlačidlo veľkými písmenami VYČISTIŤ DÁTA.

To by malo DAZN sprístupniť, a ak nie, hrať sa s vymazaním údajov a stlačením tlačidla Force Stop.

Sledujte DAZN v Európe na všetkých zariadeniach

Sledovanie DAZN v Európe na všetkých zariadeniach nie je ťažké, rovnako ako v USA. Ak máte pred sebou správne nástroje a informácie. Tento príspevok obsahuje všetky informácie, ktoré potrebujete.

Ak stále potrebujete pomoc, obráťte sa na našu zákaznícku podporu, ktorá získala ocenenie, a pomôžeme vám.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me