Ako sledovať DAZN mimo Nemecka v roku 2019

Ako sledovať DAZN mimo Nemecka v roku 2019

Od PrivateVPN, 2019-01-17 14:13:04 na webovej stránke


DAZN eliminuje potrebu predražených televíznych predplatných a umožňuje vám sledovať športové udalosti, ktoré chcete skutočne sledovať. Okrem toho, že to nefunguje na väčšine miest na planéte, preto hľadáte spôsob, ako sledovať DAZN mimo Nemecka v roku 2019. Možno žijete v Nemecku alebo v inej podporovanej krajine a chcete cestovať, ale vedzte, že ste vyhrali Keď odídete, predplatné nebude možné sledovať, keď odber opustíte. Vieme, ako vám môžeme pomôcť, alebo každému, kto ešte nemá predplatné, hoci pre ľudí, ktorí zatiaľ nemajú predplatné, bude ťažšie urobiť.

Čo musíte urobiť, aby ste mohli sledovať DAZN mimo Nemecka v roku 2019

Krása DAZN spočíva v tom, že je to platforma, ktorá vám umožní sledovať, ako chcete, na Netflixe okrem prípadov, keď ide o ligy, na ktoré majú práva.. Možno ste zaplatili 50 EUR predtým za svoje televízne predplatné mesačne, len aby ste sa mohli pozerať na zápasy, ktoré sa poskytovateľ televíznych služieb rozhodol hrať, pretože to boli najpopulárnejšie zápasy..


Ale čo keď sa nestaráte o najobľúbenejší zápas a chcete sledovať zápas svojho tímu, ktorý nie je najobľúbenejší? To je skutočná krása DAZN. To vám umožní urobiť! DAZN prináša možnosti, ale tie fungujú iba vtedy, ak viete sledovať DAZN mimo Nemecka v roku 2019 alebo na ktoromkoľvek inom podporovanom mieste. A na tento účel existujú 3 zásadné kroky.

  1. Musíte si vytvoriť účet DAZN ak ho ešte nemáte.
  2. DAZN si musí myslieť, že ste v Nemecku alebo akýkoľvek iný podporovaný región DAZN.
  3. Ak chcete nainštalovať DAZN, musíte oklamať svoj obchod s aplikáciami.

To sa nemusí zdať ťažké, ale všetky tieto kroky sú komplikovanejšie ako pri väčšine platforiem.

Vytvorenie účtu DAZN na sledovanie DAZN mimo Nemecka v roku 2019

Vytvorenie účtu DAZN. Vyzerá to jednoducho. Okrem toho to nie je také jednoduché, ako potrebujete kartu vydanú v krajine, v ktorej vytvárate svoj účet DAZN. Ak už máte účet DAZN, skvelé, ak ho nemáte, musíte získať kartu. Teraz však musí ísť o kanadskú kartu, ktorá by pre vás mohla byť trochu bojom.

Dôvod pre to? Pretože táto metóda v súčasnosti funguje iba s kanadskou DAZN.

Ako získaš kanadskú kartu na registráciu v DAZN? Tu sú naše návrhy:

  • Získajte virtuálnu kartu, ktorá bude najrýchlejšou možnou metódou. Nemusí to však byť najúčinnejšia metóda. Urobte nejaký prieskum na Googli s cieľom získať najlepšiu predplatenú kanadskú kartu. Úspešne sa im však darí, keď na ne máte peniaze od začiatku.
  • Spýtajte sa kanadského priateľa. Ak poznáte niekoho z Kanady, opýtajte sa ho a dokonca ponúknite možnosť zdieľať účet. Alebo už majú účet DAZN. Možno ich môžete zdieľať.
  • Získajte predplatenú kartu. Tieto môžu chvíľu trvať, kým prídu k vám, ale sú osvedčenejším spôsobom fungovania.

Keď budete mať fungujúcu kartu, vytvorte si účet. Táto časť je ľahká. Len nezabudnite uviesť kanadskú adresu.

Ale nebudete si môcť založiť účet DAZN, kým si neuvedomíte, že ste v Kanade, ak sa chcete v roku 2019 pozerať na DAZN mimo Nemecka..

Ako oklamať DAZN a pozerať DAZN mimo Nemecka v roku 2019

Ak chcete sledovať DAZN mimo Nemecka v roku 2019, DAZN si musí myslieť, že ste v podporovanej krajine.

A to si vyžaduje použitie VPN, ktorá podporuje DAZN. Sieť VPN v stave, v akom je, vám umožní zmeniť vašu polohu tak, aby bola niekde inde. Problém je, že väčšina služieb VPN sa stará o USA a nič iné, čo znamená, že je ťažké uviesť DAZN do prevádzky, pretože DAZN je prevažne mimo americkej služby..

PrivateVPN je jednou z mála služieb, ktoré pracujú s DAZN. Je to tiež najlepšia služba VPN pre Netflix založená na testoch služieb VPN, ktorú vykonala spoločnosť Comparitech.

Musíte mať klienta PrivateVPN, ktorý funguje na zariadeniach Android, Amazon Fire TV, zariadeniach Apple a stolných počítačoch. Po jeho získaní sa musíte pripojiť k nášmu serveru DAZN so sídlom v Kanade. Nie všetky servery v Kanade pracujú s programom DAZN, ale rýchlo to zistíte na základe toho, či máte prístup na web DAZN alebo nie. Potom je dobré ísť až tak ďaleko, až sa môžete v roku 2019 pozerať na DAZN mimo Nemecka, kde sa môžete zaregistrovať a sledovať. Ak s tým máte problémy, kontaktujte našu zákaznícku podporu.

Pokiaľ nechcete pozerať na svojom mobilnom zariadení alebo na Fire TV Stick / Cube. Vyžaduje si to inštaláciu aplikácie DAZN, ktorá nie je tak pohodlná.

Ako nainštalovať DAZN na sledovanie DAZN mimo Nemecka v roku 2019 na zariadeniach Apple

Na telefónoch alebo tabletoch Apple sa musíte najskôr odhlásiť zo svojho iCloud a potom si vytvoriť nový účet založený v niektorej z oblastí podporovaných DAZN. Môže to byť v USA, Nemecku alebo Kanade. Ak ste v USA, už máte prístup k DAZN tak, ako je, s výnimkou toho, že obsah je ohromne obmedzený, takže ak si želáte získať prístup k ďalšiemu obsahu, mali by ste urobiť všetky tieto kroky, ktoré tu sú uvedené,.

Po vytvorení nového účtu iCloud so sídlom v niektorom z podporovaných regiónov si budete môcť stiahnuť DAZN, čo znamená, že DAZN môžete sledovať mimo Nemecka..

Ako nainštalovať program DAZN na sledovanie systému DAZN mimo Nemecka v roku 2019 v systéme Android

V systéme Android by ste si nemali vytvárať nový účet. Ide o zmenu podrobností v aktuálnom účte. Prejdite na payment.google.com a stlačte nastavenie nasledovaný Krajina. Vyberte USA, Nemecko alebo Kanadu a stlačte Nútene zastavenie. Posledný krok? Ísť do nastavenie nasledovaný skladovanie a stlačte aplikácie kde potrebujete nájsť Obchod Google Play. Zatiaľ čo tam, kliknite na VYČISTIŤ DÁTA.

A to by vám malo umožniť vidieť DAZN. Možno to budete musieť vymazať údaje a vynútiť zastavenie, ak to nebude fungovať. Alebo reštartujte telefón.

Ako nainštalovať DAZN a pozerať DAZN mimo Nemecka v roku 2019 na Amazon Devices

Na zariadeniach Amazon potrebujete DAZN, aby ste mohli sledovať DAZN mimo Nemecka, ale aj platnú kartu.

V závislosti od toho, aký obchod v súčasnosti používate pre Amazon, sa ponuka mierne líši, ale stlačte Váš účet alebo čokoľvek, kde je vaše meno vedľa, a choďte do Obsah a zariadenia. Tam musíte aktualizovať svoju adresu. Ideálne do USA alebo Nemecka, pretože Kanada nie je presne obchodom na Amazone. Potom na svojom zariadení prejdite do časti Nastavenia, potom Môj účet a Zrušiť registráciu. Budete sa musieť znova prihlásiť.

Takto môžete sledovať DAZN mimo Nemecka v roku 2019

Nie je také ťažké sledovať DAZN mimo Nemecka v roku 2019, ale nie je to niečo, čo by väčšina ľudí bez pokynov zistila. Keď si prečítate, ako to urobiť, uvedomíte si, že to v skutočnosti nie je také zložité. A to isté platí aj pre Hulu, o ktorom máme aj sprievodcu!

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me