Ako sledovať BBC iPlayer mimo Veľkej Británie v roku 2019

Ako sledovať BBC iPlayer mimo Veľkej Británie v roku 2019

Autor: Michael Smolski, 2019-01-29 12:48:29 in Entertainment


Možno ste šli na webovú stránku iPlayer BBC iPlayer počas cesty mimo Veľkú Britániu. Možno ste nikdy nežili v Spojenom kráľovstve a chceli ste vedieť, ako sa pozerať na BBC iPlayer mimo Veľkej Británie v roku 2019. Nezáleží na tom, či normálne bývate v Spojenom kráľovstve alebo či ste to nikdy neurobili, ak ste mimo Spojeného kráľovstva, aj keď žijete v Írsku, ktoré je pár minút od Veľkej Británie. Ak nie ste vo Veľkej Británii, nebudete mať prístup k aplikácii BBC iPlayer, pretože ste mimo Spojeného kráľovstva.

Pokiaľ neviete, ako podviesť BBC, aby si myslel, že ste vo Veľkej Británii. A to je to, čo vám ukážeme, ako to urobiť v tomto príspevku, takže viete, ako sa pozerať na BBC iPlayer mimo Veľkej Británie v roku 2019.

Prečo nemôžete sledovať BBC iPlayer mimo Veľkej Británie v roku 2019 na prvom mieste?

Zdá sa, že neplatíte licenčný poplatok za televíziu. Ale čo ak ste? Čo keď žijete vo Veľkej Británii, ale práve ste šli na dovolenku a vybrali ste si, že platíte pri registrácii na stránke BBC? Nie, stále to nebude fungovať.

Skutočný dôvod? Že pravdepodobne BBC iPlayer nemá práva na zobrazovanie všetkého svojho obsahu mimo Veľkej Británie. Ak sa chce BBC vyriešiť, problém sa dá ľahko vyriešiť. Tento problém vyriešili aj iné platformy v rôznych krajinách.

V žiadnom prípade nemôžete sledovať BBC iPlayer mimo Veľkej Británie v roku 2019 bez ohľadu na dôvod, pokiaľ nevyvrátite BBC, aby si myslel, že ste mimo Veľkej Británie..

Ako sledovať BBC iPlayer mimo Veľkej Británie v roku 2019

Zmeňte svoju polohu na území Spojeného kráľovstva. To je všetko, čo musíte urobiť.

BBC iPlayer vás musí vidieť ako niekoho, kto je vo Veľkej Británii a nie mimo Veľkej Británie.

Ak sa chcete pozerať na BBC iPlayer mimo Veľkej Británie v roku 2019, musí sa to stať.

Ako to robíš? Tým, že je vo Veľkej Británii prakticky. S čím môže VPN pomôcť. Pri používaní siete VPN môžete virtuálne zmeniť svoju polohu tak, aby bola niekde inde. Napríklad môžete byť vo Veľkej Británii, keď chcete sledovať BBC iPlayer, a v USA, keď chcete sledovať službu American Netflix v službe..

Porozmýšľajte o VPN ako o službe, ktorá odblokuje zábavu na planéte. Ako to naozaj je. Obsah nie je rovnomerne distribuovaný do celého sveta, aj keď platíte toľko. A správna VPN vám môže pomôcť odomknúť.

Aká je pre vás tá správna VPN? Závisí to od obsahu, ku ktorému potrebujete prístup. Ak chcete získať prístup k aplikáciám BBC iPlayer, DAZN, Hulu, Amazon Prime a Netflix, PrivateVPN ich podporuje všetky a najviac oblastí Netflix s podpora 21 miest znamená, že dokážete odomknúť čo najviac zábavy na planéte.


Toto vám umožní sledovať BBC iPlayer mimo Veľkej Británie v roku 2019, ale iba vo webovom prehliadači. Čo tak získať aplikácie na zariadeniach iOS, Android a Fire TV Stick / Cube?

Ako sa pozerať na BBC iPlayer mimo Veľkej Británie v roku 2019 v systéme Android

  • Ísť do payments.google.com a kliknite na nastavenie. Stlačte vedľa symbolu ceruzky Krajina, tam vytvorte nový región krajiny, kde vyberiete Spojené kráľovstvo ako vaša krajina. lis ďalej potom. Keď to urobíte, zatvorte Hračkárstvo ak je otvorená a choďte na nastavenie nasledovaný aplikácie. Nájsť Obchod Google Play. lis Nútene zastavenie.
  • Potom sa z toho vráťte a choďte skladovanie, a nakoniec stlačte tlačidlo s veľkými písmenami VYČISTIŤ DÁTA.
  • To by malo byť BBC iPlayer objaviť sa vo vašom Hračkárstvo. Ak nie, zopakujte akciu zastavenia a vymazania údajov.

Keď zapnete BBC iPlayer, samozrejme zapnite funkciu PrivateVPN.

Ako sledovať BBC iPlayer mimo Veľkej Británie v roku 2019 na iOS

V zariadeniach Apple je to všetko o zmene vašej polohy v aktuálnom účte. Na platforme iOS to tak nie je.

Ak chcete sledovať aplikáciu BBC iPlayer mimo Spojeného kráľovstva v roku 2019 v systéme iOS, musíte si vytvoriť nový účet iCloud, inak stratíte všetky svoje údaje. navždy.

Odhláste sa zo svojho súčasného účtu a následne vytvorte nový účet so sídlom vo Veľkej Británii.

To je do značnej miery. Po stiahnutí aplikácie BBC iPlayer sa môžete prihlásiť späť do svojej starej alebo si ju ponechať. V každom prípade budete mať všetky aplikácie, ktoré momentálne máte.

Ako sa pozerať na BBC iPlayer mimo Veľkej Británie v roku 2019 na Amazon Fire TV Stick / Cube

Toto sa bude mierne líšiť v závislosti od oblasti vášho účtu Amazon, ale prejdite na webovú stránku Amazonu a potom prejdite na kartu o svojom účte. To, čo uvádza, sa môže líšiť, ale na všetko, čo sa týka obsahu a zariadení, by ste mali kliknúť. Cieľom je zmeniť váš región, ale predovšetkým zabezpečiť, aby sa vaša adresa nachádzala vo Veľkej Británii. Inak sa BBC iPlayer nezobrazí. Musíte tiež zrušiť registráciu zariadenia Amazon Fire TV, ktoré môžete urobiť, a to tak, že v zariadení prejdete priamo do sekcie Nastavenia a potom Môj účet..

Nakoniec možno budete musieť uviesť spôsob platby v Spojenom kráľovstve v závislosti od vašej aktuálnej karty. Je veľmi ľahké vyhnúť sa tomuto problému pomocou virtuálnej karty.

Takto sa dá sledovať BBC iPlayer mimo Veľkej Británie v roku 2019

Ak chcete sledovať BBC iPlayer mimo Veľkej Británie v roku 2019, môžete. Nie je to také ťažké. Určite to vyžaduje určitú prácu, ale je to uskutočniteľné a stojí za námahu, ak chcete skutočne otvoriť BBC iPlayer mimo Veľkej Británie v roku 2019..

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me