Ako sledovať americký Netflix vo Veľkej Británii v roku 2019 (a všetky ostatné regióny Netflix)

Ako sledovať americký Netflix vo Veľkej Británii v roku 2019 (a všetky ostatné regióny Netflix)

Autor: Michael Smolski, 2019-05-07 15:17:24 in Entertainment


Ponuky na britskom Netflixe nie sú také zlé, ak ste ich porovnali s tými, ktoré majú radi v Thajsku, ktoré má iba pod 10% amerického obsahu v televíznom aj filmovom oddelení, ale ak ste niekedy boli v USA, potom toho veľa viete menej obsahu má UK Netflix. Preto tu hľadáte, ako sa pozerať na americký Netflix vo Veľkej Británii v roku 2019, a my sa chystáme urobiť niečo lepšie, ukážeme vám, ako sa pozerať na americký Netflix vo Veľkej Británii, ale tiež, ako pozerať na všetky ostatné Netflix. regióny vo Veľkej Británii.

pripravený?

Prečo nemá obsah vo Veľkej Británii rovnaký obsah ako americký Netflix?

Ide o práva.

Power je vlastne show, ktorá je k dispozícii na UK Netflix, ale nie na American Netflix. Je to preto, že televízna sieť, ktorá ju vytvorila, má na ňu exkluzívne práva v USA a keďže nikto v Európe nemá takúto sieť, licencovala ju spoločnosti Netflix, aby mohla ďalej zarábať.

Z pohľadu spoločnosti UK Netflix mnoho ďalších televíznych sietí alebo platforiem, ktoré pravdepodobne nevytvorili šou, zakúpilo práva na zobrazovanie určitého obsahu výlučne vo Veľkej Británii, čím sa britská sieť Netflix obmedzila..

Ďalším dôležitým faktorom je to, že náklady na kúpu práv na predstavenia, ktoré majú byť k dispozícii na celom svete, stojí veľa peňazí, čo z iného dôvodu robí rozumnejšiu možnosť investovať len na americký trh, pretože tam je väčšina zákazníkov Netflixu.. Náklady na nákup práv na obsah sú v skutočnosti jedným z dôvodov, prečo Netflix tak silno investuje do svojich pôvodných produkcií dostupných po celom svete..

Príklad ukážky Power zhrnie, že zatiaľ čo americký Netflix má najväčší obsah, nemá všetko. Preto vám pomôžeme odomknúť 21 regiónov Netflixu, ktoré vám odomknú takmer všetok obsah Netflixu, aby ste na nič nezmeškali, pretože aj Thajsko Netflix má nejaký exkluzívny obsah.

Ako sa pozerať na americký Netflix vo Veľkej Británii v roku 2019

Ak chcete sledovať americký Netflix vo Veľkej Británii, musíte oklamať Netflix, aby si myslel, že ste v USA.

A urobíte to pomocou VPN.

Ak ste nikdy nepočuli o službách VPN, služby VPN vám umožňujú zmeniť vašu polohu bez toho, aby ste sa museli presúvať.

Tak to je? Stačí si len nájsť VPN, pripojiť sa k americkému serveru a v roku 2019 môžete sledovať Veľkú Britániu vo Veľkej Británii?

Bohužiaľ nie.

Po prvé, bezplatné služby nefungujú. Umožňujú vám prepnúť polohu tak, aby bola v USA pre jednoduché veci, ale pokiaľ ide o veci, ako je Netflix, Netflix vie, že služby VPN existujú, a teda aj televízne kanály / platformy, ktoré sú držiteľmi práv na určitý obsah, na ktorý má Netflix práva. na určitých miestach. Prečo by niekto platil za ďalší kanál, ak môže použiť iba sieť VPN, ktorá sleduje túto reláciu alebo film na Netflixe, ktorý už má? To má za následok zákaz služieb Netflix v službách VPN.

Znamená to, že všetky platené služby vám v roku 2019 umožnia pozerať na americký Netflix vo Veľkej Británii? Nie celkom, zatiaľ čo sa celkové percento zvyšuje, ak chcete získať prístup nielen k americkému Netflixu, väčšina v ňom stále zlyhá. Dalo by sa predpokladať, že ak pôjdete na službu, ktorá má najviac serverov, že bude podporovať najviac regiónov Netflix tam, to však tak nie je. Zatiaľ čo niektoré služby majú viac ako 3 000 serverov, server PrivateVPN s menej ako 200 servermi podporuje 21 regiónov Netflix, najviac na trhu.

Z pohľadu serverov nie je PrivateVPN tou najlepšou službou, ale ak hľadáte servery s kvalitou, tak sem prichádza PrivateVPN, zatiaľ čo s 3000 servermi je skvelé, čo je dôležité, ak väčšina z nich nefunguje s Netflixom?

Ak hľadáte len sledovať americký Netflix vo Veľkej Británii, nemusíte používať PrivateVPN, ale ak platíte rovnakú cenu (alebo ešte menej) ako za inú službu, tak prečo nevyťažiť maximum vášho Netflixu, keď to robíte? A keď už hovoríme o Netflixe, PrivateVPN tiež podporuje Hulu a DAZN. Mnoho ďalších používateľov, pretože zatiaľ nemáme najviac serverov, zameriavame sa na kvalitu.

Máte záujem to vyskúšať, aby ste mohli sledovať americký Netflix vo Veľkej Británii spolu so všetkými ostatnými regiónmi Netflix v roku 2019? Máme 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me