Ako sa pozerať na TVN Player vo Veľkej Británii

Ako sa pozerať na TVN Player vo Veľkej Británii

Autor: Michael Smolski, 2019-01-22 09:53:05 in Entertainment


Netflix je skvelý, ale čo ak vy alebo vaši rodičia chcete sledovať TVN prehrávač vo Veľkej Británii? Nemôžu byť, pretože sú k dispozícii iba v Poľsku. Pokiaľ si nekúpia špeciálny balík pre ľudí mimo Poľska, nebudete môcť sledovať televíznu stanicu vo Veľkej Británii. A aj keď tak urobíte, stále nebudete mať prístup k celému obsahu v TVN Player, čo znamená, že v podstate platíte za prístup k reláciám ako Kuba Wojewódzki, ku ktorým máte prístup bezplatne v Poľsku..

Buď platíte peniaze za obmedzený obsah, alebo si prečítate, čo musíme zdieľať, aby ste mohli sledovať obmedzený obsah bez problémov vždy, keď zmeníte svoju polohu, aj keď ste mimo EÚ. Táto metóda vám tiež umožní sledovať IPLA mimo Poľska s mnohými ďalšími výhodami, ako napríklad možnosť prístupu k American Netflix.

Ale prečo nemôžete pozerať TVN Player vo Veľkej Británii zadarmo?

Ak pôjdete na player.pl alebo hľadáte TVN Player na Google a pokúsite sa pozerať na TVN Player vo Veľkej Británii čokoľvek, iba sa dozviete, čo vám povedia, keď sa pokúsite získať prístup k videu BBC iPlayer mimo Veľkej Británie, že nemôžete kvôli problémom s licenciou. Až na BBC to nemôžete urobiť, v TVN Player vám hovoria, že môžete platiť, aby ste to mohli urobiť.

Pokračujte v čítaní a naučte sa, ako sa tomu vyhnúť.

Ako sa pozerať na TVN Player vo Veľkej Británii

Ak chcete sledovať TVN Player vo Veľkej Británii bez toho, aby ste platili, musíte si TVN Player prinútiť, aby si myslel, že ste v Poľsku. To je všetko, čo musíte urobiť.

Až na to, že to nie je také jednoduché, ako si človek môže myslieť, ale viac o to za minútu.

Pomáhame ľuďom, ako ste vy, prístup k obsahu, ku ktorému by ste normálne nemali prístup z dôvodu geografických blokov. Či už to pomáha ľuďom pristupovať k blokovaným webom na letiskách v Číne, pomáha ľuďom pri zakladaní DAZN v Austrálii, alebo iba pomáha ľuďom sledovať americký Netflix vo Veľkej Británii, nech je to čokoľvek, pomáhame.

Ako prinútiť prehrávač TVN, aby si myslel, že ste v Poľsku, aby ste si pozreli TVN Player vo Veľkej Británii?

Aby ste mohli sledovať TVN Player, musíte mať túto vec nazývanú VPN, ktorá je virtuálnou súkromnou sieťou a ktorá vám umožňuje byť prakticky na inom mieste, ako ste vy.. Napríklad PrivateVPN má 59 rôznych umiestnení na serveri a tento počet sa zvyšuje mesačne.

Ak chcete sledovať TVN prehrávač vo Veľkej Británii, zaregistrujte sa na PrivateVPN, stiahnite si nášho klienta, ktorý je podporovaný na všetkých hlavných platformách, pripojte sa k poľskému serveru a sledujte TVN Player vo Veľkej Británii..

Ako pozerať TVN Player vo Veľkej Británii na mobilných zariadeniach

Rovnako ako u väčšiny aplikácií s geoblokmi má TVN Player aj aplikáciu, ktorá je k dispozícii na stiahnutie iba na poľskom trhu, čo je dosť hlúpe, pretože niektorí ľudia môžu platiť za predplatné, ale aplikáciu si nebudú môcť stiahnuť na ich mobilné zariadenie.

Ak chcete sledovať TVN Player vo Veľkej Británii na mobilnom zariadení, potrebujete aplikáciu.

Pokiaľ ide o zariadenia Apple, musíte sa odhlásiť z účtu iCloud a vytvoriť nový účet so sídlom v Poľsku. Ak v aktuálnom účte práve zmeníte svoju polohu, stratíte všetko.

Pokiaľ ide o zariadenia s Androidom, platí opak. Vo svojom aktuálnom účte musíte zmeniť svoj región tak, aby bol v Poľsku.

  • Ak to chcete urobiť, choďte na payments.google.com, kliknite na nastavenie a potom Krajina.
  • Tam vyberte Poľsko ako vaša poloha.
  • Potom, čo urobíte, choďte na nastavenie, a stlačte aplikácie kde potrebujete nájsť Obchod Google Play, a stlačte Nútene zastavenie. Nakoniec ešte v nastavenie, ísť do skladovanie, stlačte na Apps, nájsť Obchod Google Play a kliknite na tlačidlo veľkými písmenami VYČISTIŤ DÁTA.

To by vám malo umožniť stiahnutie TVN Player vo Veľkej Británii.

Mohli by ste sa opýtať „Prečo PrivateVPN namiesto inej VPN?“

Po prvé, neexistujú bezplatné služby VPN, ktoré poskytujú fungujúce poľské servery. PrivateVPN nie je bezplatná, ale bola vybraná ako služba s najlepšou hodnotou pre rok 2018 a pravdepodobne bude pre rok 2019, ale v porovnaní s najpopulárnejšími službami VPN v Poľsku je PrivateVPN ďaleko pred nami, zatiaľ čo za veľmi podobné ceny. Ak potrebujete tajnú sieť VPN, ak chcete pristupovať k blokovanému obsahu v Číne, máme to. Ak chcete slobodu, pokiaľ ide o šifrovanie alebo úplnú ochranu proti únikom údajov, spoločnosť PrivateVPN to má.

Najdôležitejšie pre vás je, že PrivateVPN je najlepšia VPN pre Netflix. Ak chcete sledovať rôzne regióny Netflixu vo Veľkej Británii alebo Poľsku, PrivateVPN najviac podporuje a to nie je niečo, čo sme povedali iba my, ale tiež sme to uzavreli spoločnosťou Comparitech na základe 5 000 manuálnych testov. Podporujeme tiež mnoho ďalších významných zábavných platforiem, ako sú DAZN, Hulu a Amazon Prime.

A ak to vyskúšate a rozhodnete sa, že neponúkame to, čo hľadáte, ponúkame vám 30-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me