Ako sa pozerať na taliansku DAZN mimo Talianska

Ako sa pozerať na taliansku DAZN mimo Talianska

Autor: Michael Smolski, 2019-05-02 11:45:13 in Entertainment


Chcete sledovať taliansku DAZN mimo Talianska? Možno žijete vo Veľkej Británii a chýba vám sluch Serie A v omnoho vzrušujúcejšom talianskom komentári a neobviňujeme vás, britskí komentátori sú často nudní. DAZN je neuveriteľná platforma na sledovanie športu online, ale vzhľadom na to, že práva na šport sú také komplikované, je k dispozícii iba v niekoľkých krajinách, pričom jednou z nich je Taliansko. To je pre vás užitočné, iba ak ste v Taliansku. Našťastie existuje spôsob, ako oklamať DAZN, aby ste mohli sledovať taliansku DAZN mimo Talianska, a my vám ukážeme, ako to urobiť čo najpriamejším možným spôsobom.

Ak chcete sledovať taliansku DAZN mimo Talianska, existujú 3 kroky:

  1. Vďaka tomu si DAZN myslí, že ste v Taliansku.
  2. Vytvorenie účtu DAZN so správnou kartou.
  3. Oklamať váš obchod s aplikáciami, aby si myslel, že ste v Taliansku.

Nie je to také jednoduché, ako to vyzerá, ale tiež nie je také ťažké, ak si tento krok za krokom prečítate.

Dazn si myslí, že ste v Taliansku, aby ste sledovali taliansku DAZN mimo Talianska

Predtým, ako sa budete môcť zaregistrovať, musíte si DAZN myslieť, že ste v Taliansku. Inak dostanete správu o tom, že DAZN nie je vo vašej oblasti k dispozícii.

Dostaneme sa priamo do toho. Na to potrebujete sieť VPN. Myslite na VPN ako na teleportačné zariadenie pre váš internet. Za pár sekúnd môžete byť v Taliansku, USA alebo skoro kdekoľvek chcete. Čím viac serverov má služba VPN, tým viac miest získate.

V tomto prípade je však dôležité pozrieť sa skôr na kvalitu ako na kvantitu. Prístup k tisícom serverov sa môže zdať skvelý a až potom, keď nepracujú so sieťou DAZN, potom pre vás VPN nemá význam. Tu prichádza PrivateVPN.

Ak hľadáte tisíce serverov pre konkrétne testy, ktoré vyžadujú veľa miest, PrivateVPN nie je pre vás. Ale ak hľadáte prístup k zábave, v tomto prípade prichádza PrivateVPN s podporou talianskych, amerických a kanadských DAZN, BBC iPlayer, Hulu, najviac Netflix regiónov na trhu, HBO NOW pre hru trónov, ITV Hub, a mnoho ďalších. Pokiaľ ide o zábavu, kvalita záleží na kvantite a PrivateVPN je jednou z mála podporných služieb spoločnosti DAZN.

Jednoducho sa pripojte k nášmu talianskemu serveru podporujúcemu DAZN, ktorý vám umožní sledovať taliansku DAZN mimo Talianska, keď si vytvoríte účet.

Vytvorenie talianskeho účtu na sledovanie talianskej DAZN mimo Talianska

Ak ste pôvodne z Talianska, bude to pre vás celkom ľahké, keďže pravdepodobne už máte taliansku kartu.

Ak tak neurobíte, musíte si ho kúpiť. A to je to, čo mnohým bráni v prvom rade používať DAZN. Môžete však použiť aj kanadskú alebo americkú kartu. Ak tak urobíte, budete sa namiesto talianskeho servera musieť pripojiť k správnemu serveru Candian alebo americkému VPN. Dôvodom, prečo to môžete urobiť, je predovšetkým to, že môžete prepínať medzi miestami DAZN za predpokladu, že služba VPN, ktorú používate, podporuje.

Akékoľvek návrhy na získanie talianskej karty na pozeranie talianskej DAZN mimo Talianska?

  1. Spýtajte sa talianskeho priateľa, či môžete použiť jeho kartu, ak pre vás môžu vytvoriť účet alebo zdieľať.
  2. Získajte predplatenú kartu vydanú v Taliansku. Uistite sa však, že na tom nie sú peniaze, pretože to nebude fungovať inak.
  3. Získajte virtuálnu kartu vydanú v Taliansku. Ešte raz sa uistite, že na tom sú peniaze, pretože to nebude fungovať inak.

Rovnaké kroky sa použijú, ak chcete použiť aj americkú alebo kanadskú kartu.

Pri použití služby PrivateVPN budete môcť sledovať taliansku DAZN mimo Talianska, keď budete mať účet, ale na určitých zariadeniach potrebujete aj aplikáciu.

Ako sledovať taliansku DAZN mimo Talianska na zariadeniach s Androidom

Google urobil sprievodcu, ako zmeniť svoju polohu v Obchode Google Play.

Keď meníte svoju polohu, nezabudnite ju zmeniť tak, aby sa nachádzala v Taliansku, ale v opačnom prípade fungujú aj likes Kanady alebo USA.

Ako sledovať taliansku DAZN mimo Talianska na zariadeniach Apple

Ak chcete na zariadeniach Apple sledovať taliansku DAZN mimo Talianska, na rozdiel od Androidu, musíte si vytvoriť nový účet, inak prídete o všetko.

Odhláste sa zo svojho účtu iCloud a vytvorte si nový so sídlom v Taliansku alebo v Kanade alebo USA.

To vám umožní sťahovať DAZN, a tak vám umožní sledovať talianske DAZN mimo Talianska.

Po prihlásení sa samozrejme môžete prihlásiť späť do svojho starého účtu iCloud.

Ako sa pozerať na taliansku DAZN mimo Talianska na Amazon Fire TV Stick / Cube

Ak si chcete pozerať DAZN na Fire TV Stick mimo Talianska, musíte najskôr prejsť na webovú stránku Amazon. To, čo uvidíte, sa bude líšiť v závislosti od vašej aktuálnej polohy, ale celkovo je to celkom podobné.

  1. Isť cez Váš účet alebo účet & zoznamy pomocou myši. V opačnom prípade naň kliknite.
  2. zatlačte na Spravujte svoj obsah a zariadenia nasleduje zmena vášho regiónu.
  3. Zapnite si Amazon Fire TV Stick a stlačte nastavenie a potom Môj účet.
  4. Deregister. Budete sa musieť prihlásiť späť do svojho účtu.

V zriedkavých prípadoch budete musieť pri sťahovaní DAZN na účely verifikácie uviesť podrobnosti o talianskych kartách, keďže na registráciu v DAZN však potrebujete kartu, nemalo by to byť problémom..

Takto sa dá pozerať na taliansku DAZN mimo Talianska

Ak ste sa dostali cez celú túto príručku, blahoželám. Ako vidíte, nie je také ťažké sledovať taliansku DAZN mimo Talianska. Potrebujete iba trpezlivosť pri nastavovaní svojho účtu.

Ste pripravení použiť technológiu PrivateVPN na odblokovanie všetkých platforiem, ku ktorým chcete získať prístup? Pripojiť sa k nám trvá menej ako 60 sekúnd!

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me