Ako sa pozerať na Netflix bez ohľadu na to, kde žijete

Ako sa pozerať na Netflix bez ohľadu na to, kde žijete

Autor: Michael Smolski, 2019-01-14 13:01:38 in Entertainment


Možno nebudete žiť v krajinách s cenzúrou, ale bez ohľadu na to, kde žijete, žijete s nerovnosťou v obsahu. Aj keď žijete v USA alebo Spojenom kráľovstve, stále nemôžete pozerať všetko na serveri Netflix bez ohľadu na to, kde žijete, dobre, to znamená, dokiaľ neviete, ako oklamať Netflixa, aby vám ukázal všetok dostupný obsah Netflixu..

A presne to vám dnes ukážeme.

Ak žijete v USA, máte najväčší obsah, ale nemáte všetko. A ak žijete mimo USA, možno budete mať nejaký exkluzívny obsah, ktorý USA nemajú, ale vynecháte veľkú časť knižnice Netflix, pričom za svoje predplatné pravdepodobne zaplatíte rovnako ako ľudia v US.

Je celkom ľahké pozerať sa na Netflix bez ohľadu na to, kde žijete

Nie je ľahké pozerať sa na Netflix tak, že nemusíte hľadať spôsob, ako to urobiť, ale je to oveľa jednoduchšie, ako to bude vyzerať v iných článkoch. DAZN a Hulu sú ťažké platformy, ktoré je potrebné nastaviť.

Toto sa musí stať:

  1. Musíte vedieť, akú reláciu alebo film chcete sledovať. (Jednoduchým vyhľadaním výrazu „na ktorom serveri Netflix je x“ môžete zistiť, na ktorom prehliadači alebo filme Netflix je aktívny).)
  2. Musíte oklamať Netflix, aby si myslel, že ste v oblasti, kde je táto relácia alebo film k dispozícii.

Ak chcete na Netflixi sledovať všetko bez ohľadu na to, kde žijete, či už je to Saudská Arábia, Čína, USA, Spojené kráľovstvo, Španielsko alebo kdekoľvek inde, takto to robíte. Pre krajiny s cenzúrou je však ďalší krok, o ktorom sa väčšina sprievodcov nespomína.

Čo musíte urobiť, aby ste oklamali Netflix, aby ste mohli všetko sledovať na Netflixi bez ohľadu na to, kde žijete?

Musíte byť prakticky v oblasti, kde je obsah, ktorý sledujete, na pozeranie.

Ako to robíte, VPN.

Zatiaľ však nekliknite, inak nebudete môcť sledovať všetko, čo je na Netflixe, bez ohľadu na to, kde žijete.

VPN je virtuálna súkromná sieť. Umožňuje vám pripojiť sa na akékoľvek miesto na planéte, ak tam má služba VPN, ktorú používate, server. Nezabudnite na to, keď prídete na sledovanie všetkého na Netflixe bez ohľadu na to, kde v roku 2019 žijete.

Služba VPN s mnohými servermi nie je na výber. Pokiaľ ide o sledovanie siete Netflix, nezáleží na viac ako 200 umiestneniach serverov, pretože sieť Netflix tvrdo pracuje na zabezpečení blokovania serverov VPN..

Potrebujete službu s fungujúcimi servermi Netflix a keď príde na to, PrivateVPN je najlepší. Comparitech vykonal test 59 hlavných VPN služieb s 5 000 manuálnymi testami a PrivateVPN pracoval s 21 alebo 30 testovanými miestami. Najviac banda. Taktiež pracovalo na väčšine platforiem súčasne a pracovalo na platformách Android, Apple a Desktop.

A to nehovoríme, takže sa k nám pripojíte. Takto to je. Pripojte sa k nám alebo nie, ak chcete získať prístup ku všetkému obsahu Netflixu, či sa pripája k serveru v Thajsku, USA, Španielsku, Švédsku, Poľsku alebo na inom mieste, PrivateVPN je vaša najlepšia voľba. A je to jediná možnosť, ktorá prechádza známkou 15+ pracovných miest.

Zvyšok buď ponúka väčšinou iba americký Netflix alebo presmeruje na americký Netflix.

Sledujte všetko na Netflixe aj v krajinách s cenzúrou

Miesta, ako je Čína a veľa Blízkeho východu, majú bloky na amerických platformách, či už ide o Netflix, Instagram alebo Facebook. Ak chcete, aby sieť VPN fungovala v týchto lokalitách a obchádzala všetky bloky, ktoré má krajina, potrebujete vo svojej službe VPN túto vec s názvom Stealth..

Stealth VPN umožňuje, aby sa vaša VPN spojila, takže ju nemožno zistiť ako VPN. To umožňuje, aby prevádzka VPN vyzerala ako normálna prevádzka. A to je kľúčové v krajinách ako Čína, ktoré zisťujú používanie VPN a blokujú fungovanie všetkých stránok. Pokiaľ nie ste pripojení k sieti Stealth VPN.

PrivateVPN má túto funkciu. A ak skutočne chcete sledovať všetko na serveri Netflix bez ohľadu na to, kde v roku 2019 žijete, bude pre väčšinu nevyhnutné používať program Stealth.!

Sledujte všetko na Netflix bez ohľadu na to, kde žijete

Zistite, kde je relácia alebo film, ktorý chcete sledovať, a pripojte sa k službe PrivateVPN. Je to také ľahké. Či už je to váš telefón, tablet, počítač alebo dokonca Amazon Fire TV Stick. (Bohužiaľ v súčasnosti Chromecast nepodporuje žiadne služby VPN.)

PrivateVPN prichádza aj s podporou DAZN, ktorá je platformou pre športové prenosy pracujúce v Kanade a pre Hulu. Tieto príručky však budete musieť skontrolovať, pretože tieto platformy sú oveľa komplikovanejšie ako Netflix, kde všetko, čo potrebujete, je správna VPN.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me