Ako sa pozerať na Mandaloriana v Írsku (Star Wars TV Show)

Ako sa pozerať na Mandaloriana v Írsku (Star Wars TV Show)

Autor: Michael Smolski, 2019-12-22 09:34:14 in Entertainment


Ak ste videli toho bábätka Yodu, viete, že musíte sledovať televíznu show Star Wars, The Mandalorian. Disney + zatiaľ nie je v Írsku k dispozícii. Existuje však spôsob, ako sa pozerať na Mandaloriana v Írsku, a my to preberieme v tejto príručke, pretože úprimne povedané, táto prehliadka Star Wars sa oplatí sledovať.

Čo sa musí stať, aby ste mohli pozerať Mandaloriana v Írsku

Jediný spôsob, ako sledovať Mandalorian v Írsku alebo akékoľvek budúce televízne programy Star Wars, je mať Disney + v Írsku. Môžete ľahko získať jeden? S trochou trpezlivosti a tohto sprievodcu, áno.

Ak chcete sledovať The Mandalorian v Írsku, musíte v konečnom dôsledku uplatniť 3 kroky.

 1. Disney + si musí myslieť, že ste v podporovanom regióne.
 2. Potrebujete správnu kartu, ktorá spolupracuje s Disneym+.
 3. Nakoniec aplikáciu potrebujete, aj keď existujú aj spôsoby, ako to obísť.

Sledovanie televíznej show Star Wars sa začína tým, že spoločnosť Disney + bude myslieť, že ste v USA

USA nie sú jedinou platformou, ktorá podporuje Disney +, ale jedinou platformou, ktorá spolupracuje s tým, čo sa chystáme spomenúť, a tiež najjednoduchšou platformou v kroku 2..

Momentálne v Írsku nemôžete pozerať Mandaloriana na Disney + jednoducho preto, že Disney + dokáže povedať, že ste v Írsku..

Ale čo keby to nemohol urobiť?

Ak môžete svoju polohu prakticky zmeniť v USA, problém je vyriešený.

A tu prichádzajú služby VPN.

Služby VPN známe ako virtuálne privátne siete umožňujú ľuďom zmeniť svoju polohu kdekoľvek na svete, s jediným obmedzením, kde sú servery služby, ktorú používate. S výnimkou toho, na koľkých serveroch má služba VPN dôležitosť pri sledovaní Mandaloriana, ale na kvalite serverov, na ktorých záleží.

Prečo? Pretože všetky streamingové služby sa snažia zabrániť fungovaniu VPN, väčšinou kvôli právam. Ide o to, že Disney vlastní Disney, Fox, Marvel, National Geographic a mnoho ďalších, čo znamená, že má obrovské práva na epický obsah, ako je napríklad Avatar.. S výnimkou všetkých týchto platforiem sa platia poplatky za rozdávanie práv iným spoločnostiam na streamovanie alebo publikovanie ich obsahu. Kým sa tieto zmluvy úplne nevyčerpajú, krajiny ako Írsko nebudú môcť sledovať podobnosti Mandaloriana.

A tu prichádza PrivateVPN.

PrivateVPN, rovnako ako je schopný odblokovať Hulu od Disney a ESPN +, rovnako ako je schopný odblokovať BBC iPlayer, dokáže odblokovať aj Disney Plus, takže môžete sledovať televíznu show Star Wars v Írsku zameraním sa na menej serverov, ale na namiesto toho kvalita.

K dispozícii je 7-dňová skúšobná verzia bez rizika, ktorá ani nevyžaduje registráciu karty PrivateVPN, aby ste ju mohli vyskúšať.. Disney + má tiež sedemdňovú skúšobnú verziu, takže ak sa vám nebude páčiť, hoci sa vsadíme, že sa vám bude páčiť, môžete zrušiť.

...Okrem toho, na rozdiel od väčšiny sprievodcov, by to nestačilo na pozeranie Mandaloriana v Írsku.

VPN je iba polovica bitky.

Registrácia do spoločnosti Disney + v Írsku je skutočným problémom, rovnako ako kdekoľvek inde, kde spoločnosť Disney + nie je.

Ako vytvoriť účet Disney + na pozeranie Mandaloriana v Írsku

Hulu a ESPN + uľahčujú, keď sme zistili, že banka Revolut, ktorú už pravdepodobne využívate, pracuje s týmito platformami alebo aspoň v čase, keď sme tieto platformy testovali.

Nie je to však prípad Disney +.

Ak chcete sledovať Mandaloriana v Írsku, musíte dostať americkú kartu.

Neexistuje žiadny iný spôsob, ako to obísť.

Čo môžeš urobiť?

Požiadajte svojho priateľa zo Spojených štátov, aby vám pomohol. Alebo priateľa priateľa.

Pravdepodobne poznáte niekoho z USA.

Ak tak neurobíte, musíte urobiť omnoho viac.

Teoreticky môžete požiadať niekoho, kto žije v jednej z ďalších podporovaných krajín Disney +, napríklad v Kanade alebo Holandsku, aby pre vás vytvoril účet a jednoducho s vami zdieľal údaje.. To by fungovalo v USA, keby sa tam pripojilo prakticky s VPN.

To nemôžete urobiť?

Potom musíte získať americkú kartu vydanú v USA.

S nejakým výskumom môžete nájsť buď predplatenú, ktorú je možné odoslať, alebo môžete skúsiť nájsť virtuálnu, ktorá by mohla byť rýchlejšia. Ak pôjdete na predplatenú službu, ktorá sa dodáva iba do USA, môžete použiť službu ako AdressPal z írskej pošty..

Kľúč pri registrácii pre Disney+? Ak chcete použiť americkú adresu s americkým PSČ, a čo je dôležitejšie, mať na svojej karte prostriedky, aj keď sa prihlasujete na skúšku, spoločnosť Disney + musí svoju kartu overiť, aby ste sa v prípade, že sa zaregistrujete na mnoho pokusov, nezaregistrovali vedieť, čo máme na mysli. Po overení karty potom túto malú sumu vráti.

Táto časť je určite najťažšia, a preto spoločnosť PrivateVPN ponúka už spomínanú sedemdňovú skúšobnú verziu, ktorá nevyžaduje kartu. PrivateVPN má mnoho použití, ako sú najviac Netflix regióny na tejto planéte, a mnoho ďalších platforiem, ako je zobrazené na obrázku, ktoré budete radi používať, ale ste tu, pretože chcete sledovať Mandalorian v Írsku.

Pri registrácii musíte uviesť aj PSČ v USA.

Posledný krok k sledovaniu Mandaloriana v Írsku? Ak chcete do svojho zariadenia získať aplikáciu Disney +, ktorá nie je potrebná na počítačoch, ale na iných platformách.

Na akých platformách ste neboli schopní pozerať na Star Wars Show v Írsku

Unforenrelty, Apple TV, Roku, Chromecast a väčšina inteligentných televízorov majú jednu spoločnú vec. Že vôbec nepodporujú žiadne služby VPN.

To znamená, že v Írsku na nich nebudete môcť dostať Disney +.

Čo namiesto toho môžete urobiť?

Môžete nainštalovať VPN na smerovač, ktorý úprimne neodporúčame, pretože smerovače nie sú dostatočne výkonné na to, aby zvládli služby VPN, alebo môžete získať Amazon Fire TV Stick / Cube, ktorý podporuje služby VPN.

Mandalorian na veľkej obrazovke v Írsku

 1. Kúpte si Amazon Fire TV Stick. Niektoré predávajú v Argose.
 2. Vo webovom prehliadači prejdite na svoj aktuálny účet Amazon.
 3. Kliknite na účty & zoznamy, a potom Spravujte svoj účet a obsah.

Vyberte svoj región, aby sa nachádzal v USA.

 1. Prejdite na svoje Amazon Fire TV zariadenie. zatlačte na nastavenie a Môj účet.
 2. Zrušte registráciu a prihláste sa späť na svoj Amazonský účet.
 3. Stiahnite si Disney +, prihláste sa a začnite pozerať Mandaloriana.

Ako získať aplikáciu Disney + na telefónoch iPhone & iPady v Írsku

 • Na zariadení prejdite na stránku nastavenie a odhláste sa.
 • Potom si vytvorte nový účet so svojou polohou v USA.
 • Stiahnite si Disney+.

Je veľmi dôležité, aby ste si vytvorili nový účet, pretože ak by ste chceli zmeniť svoj región, stratíte všetko inak.

Môžete si tiež stiahnuť prehliadač Google Chrome z obchodu s aplikáciami a v nastaveniach prehliadača Chrome vyberte položku Desktop. To vám umožní sledovať Mandalorian v Írsku z vášho webového prehliadača.

Ako získať aplikáciu Disney + na zariadeniach s Androidom

 • Pripojte sa k miestu v USA pomocou PrivateVPN.
 • V Obchode Play stlačte 3 bary v ľavej hornej časti obrazovky.
 • Obchod Google Play vám teraz poskytne možnosť prepnúť v obchode Google Play na miesto v USA.
 • Aby ste tak urobili, budete musieť aktualizovať svoj spôsob platby. Za týmto účelom pridajte novú kartu.
 • Stiahnite si Disney + a pozerajte televíznu show Star Wars v Írsku.

Spoločnosť Google uvádza, že takáto aktualizácia môže trvať až 48 hodín, aj keď má tendenciu nastať okamžite po reštartovaní obchodu Google Play alebo telefónu.

...Alebo stačí vyhľadať aplikáciu Disney + na internete a odtiaľ ju stiahnuť. Len sa uistite, že je z dôveryhodného zdroja.

Takto sledujete Mandaloriana v Írsku

Náš návrh? Že nezískate iba Disney +, ale že idete za balík Disney Plus, ktorý má tiež Hulu a ESPN + iba za 12,99 dolárov. Všetci tí, ktorí pracujú s PrivateVPN.

Napísal Michael Smolski.

disclaimer: Zatiaľ čo PrivateVPN v súčasnosti spolupracuje s Disney + rovnako ako s mnohými inými platformami, nezaručujeme, že každý server bude pracovať v danom čase. Vzhľadom na povahu zábavných služieb, ktoré vždy prijímajú preventívne opatrenia proti službám VPN, existuje možnosť, že služba v určitom okamihu prestane fungovať ... kým ju znova nezačneme znova používať. Ak máte akékoľvek problémy, obráťte sa na našu zákaznícku podporu na adrese [email protected] alebo prostredníctvom nášho chatboxu a my sa vám pokúsime čo najskôr spojiť..

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me