Ako sa pozerať na Hulu vo Veľkej Británii – Ultimate Guide (Príručka sa tiež venuje vytvoreniu účtu)

Ako sa pozerať na Hulu vo Veľkej Británii - Ultimate Guide (Príručka sa tiež venuje vytvoreniu účtu)

Autor: Michael Smolski, 2019-09-01 20:00:36 v Príručkách


Problém s väčšinou sprievodcov o tom, ako sa pozerať na Hulu vo Veľkej Británii, je ten, že vám ukážu, ako sa pozerať na Hulu vo Veľkej Británii z pohľadu oklamania Hulu, aby si myslel, že ste v USA, ale nedokážu vám ukázať, ako sa vysporiadať s ostatne problemy. Problémy, ako je vytvorenie účtu Hulu vo Veľkej Británii alebo sťahovanie Hulu do vášho zariadenia, čo je tiež dôležité, ak chcete sledovať Hulu vo Veľkej Británii.

V tomto konečnom sprievodcovi Hulu prejdeme všetko tým najpriamejším možným spôsobom.

3 zásadné kroky, ktoré musíte absolvovať, aby ste mohli sledovať Hulu vo Veľkej Británii

 1. Blázni Hulu, aby si myslel, že si v USA.
 2. Vytvorte si účet Hulu pomocou americkej karty. (Máme riešenie.)
 3. Zmeňte umiestnenie svojho obchodu s aplikáciami tak, aby sa nachádzalo v USA.

Blázon Hulu do myslenia, že ste v USA, aby ste sledovali Hulu vo Veľkej Británii

Je to relatívne jednoduchý krok, ale najdôležitejšie je napraviť sa, pretože pri sledovaní Hulu musíte neustále pracovať.

Väčšina sprievodcov vás k tejto časti dovedie priamo.

Ak chcete sledovať Hulu vo Veľkej Británii, skutočne potrebujete VPN, ktorá vám umožní pripojenie k americkému serveru.

Nikdy ste nepočuli o službách VPN? Žiaden problém. Stručne vysvetliť, Služby VPN vám umožňujú zostať v bezpečí na internete zmenou adresy IP a šifrovaním toho, čo robíte, ale väčšina ľudí ich používa z dôvodov, ktoré ste tu. Ak chcete odblokovať zábavu, ako je Hulu vo Veľkej Británii alebo možno podobné DAZN, čo je britská spoločnosť, ktorá nie je vo Veľkej Británii dostupná.

Ako je VPN schopná odblokovať zábavu? Prakticky zmenou polohy. Kde sa môžete stať, bude záležať na počte serverov, ktoré používa služba VPN, ktorú používate, ale v tomto prípade, ešte dôležitejšie je, aké služby tieto servery fungujú.

Predpokladali by ste, že pripojenie k akémukoľvek americkému serveru by vám umožnilo pozerať sa na Hulu vo Veľkej Británii. Vzhľadom na to, že spoločnosť Hulu sa musí snažiť zabrániť fungovaniu služieb VPN, aby sa tak nedostali do problémov pri porušovaní dohôd o právach, väčšina serverov VPN nefunguje..

PrivateVPN? Nie je to jediná služba VPN, ktorá vám umožní pozerať sa na Hulu vo Veľkej Británii, ale sústredením sa na kvalitu pred kvantitou je PrivateVPN lídrom v odblokovaní zábavného obsahu na celom svete a dôvodom, prečo je schopný odblokovať najviac Netflix regióny na trhu, pričom majú podstatne menej serverov ako konkurencia.

Jo, prichádza so 7-dňovou skúšobnou verziou, ktorá je úplne bez rizika, takže ju môžete vidieť sami. Stačí zadať e-mailovú adresu a heslo a ste pripravení ísť!

Stačí si stiahnuť PrivateVPN, poskytnúť svoje údaje a pripojiť sa k našim serverom Hulu a ste pripravení ísť až tak ďaleko, aby ste oklamali Hulu..

Ťažká časť? Vytvára sa účet Hulu.

Vytvorenie účtu Hulu na pozeranie Hulu vo Veľkej Británii

Toto je najťažšia časť tohto konečného sprievodcu a časť, ktorej sa väčšina sprievodcov vyhýba z dôvodu zložitosti tohto problému.

A tak sme to urobili veľmi dlho, pretože doteraz sme nenašli praktický spôsob, ako vyriešiť tento problém praktickým a dôveryhodným spôsobom....

Ak chcete sledovať Hulu vo Veľkej Británii, pozrite si kľúč na vytvorenie účtu Hulu, ktorý obsahuje kartu vydanú v USA.

Niečo, čo je pre ľudí veľmi veľký problém, si často vyžaduje veľa času.

V minulosti sme na vyriešenie tohto problému navrhli napríklad:

 1. Opýtajte sa niekoho, kto žije v USA, či by chceli zdieľať účet ak platíte polovicu členstva.
 2. Opýtajte sa niekoho s americkou kartou, či by pre vás vytvoril účet. Ponuka na zdieľanie.
 3. Získajte predplatenú kartu vydanú v USA.
 4. Získajte virtuálnu predplatenú kartu vydanú v USA.

Nedávno sme však objavili metódu, ktorá umožňuje vytvorenie účtu Hulu vo Veľkej Británii alebo kdekoľvek v Európe výrazne jednoduchšie, dôveryhodnejšie a rýchle.

Zdieľané prvýkrát v akomkoľvek sprievodcovi.

Ak chcete sledovať Hulu vo Veľkej Británii a vytvoriť si účet Hulu, môžete použiť funkciu Revolut.

Jo. Britská spoločnosť, o ktorej ste pravdepodobne počuli alebo dokonca v súčasnosti používate.

Nevieme, či je to metóda, ktorá bude fungovať večne, ani presne, prečo to funguje, ale testujeme ju na prémiových aj kovových kartách a na virtuálnych kartách, ktoré ponúka Revolut..

A to by mohla byť pre vás najlepšia voľba, ak chcete sledovať Hulu vo Veľkej Británii alebo kdekoľvek v Európe. Dostávate predplatenú kartu vydanú v USA v Európe? Je to možné, ale nie pohodlné. Revolut je pohodlný a ak sa zaregistrujete na prémiovom účte, môžete okamžite získať prístup k virtuálnym kartám.

Na svojom účte však potrebujete najmenej 1 GBP, pretože spoločnosť Hulu musí vašu kartu overiť.

V tejto chvíli vám táto metóda v kombinácii s technológiou PrivateVPN umožní pozerať sa na Hulu vo Veľkej Británii a toto je najjednoduchší spôsob, ako to urobiť v tejto chvíli, ale ak to z nejakého dôvodu prestane fungovať, dajte nám vedieť a my aktualizujeme tento konečný sprievodca sledovaním Hulu, ktorý pomáha ostatným ľuďom, ktorí sa snažia Hulu nastaviť.

Inštalácia aplikácie Hulu na pozeranie Hulu vo Veľkej Británii na všetky vaše zariadenia

Ak sa vám podarí vo webovom prehliadači zapnúť „režim pre stolné počítače“ alebo niečo podobné, nepotrebujete ani aplikáciu Hulu. Z toho vyplýva, že existuje jeden, a preto vás prevedieme tým, ako pozerať Hulu vo Veľkej Británii na akomkoľvek zariadení nižšie..

Inštalácia aplikácie Hulu na pozeranie Hulu vo Veľkej Británii na zariadeniach s Androidom

Pokiaľ ide o zariadenia so systémom Android, dôrazne vám odporúčame pozrieť si príručku spoločnosti Google o prepínaní oblastí. Zmeňte samozrejme svoj región tak, aby bol v USA.

Prípadne si stiahnite sekundárny obchod s aplikáciami, ktorý je dôveryhodný, ale ktorý neposkytuje geobloky v aplikáciách, a stiahnite odtiaľ Hulu..

Inštalácia aplikácie Hulu na pozeranie Hulu vo Veľkej Británii na zariadeniach Apple

Pokiaľ ide o zariadenia Apple, kroky sa mierne líšia.

 1. Najprv sa odhláste zo svojho aktuálneho účtu iCloud.
 2. Po druhé, vytvorte nový s vašou polohou v USA.

V skutočnosti je veľmi jednoduché zmeniť umiestnenie vášho obchodu Apple App Store. Ak však v aktuálnom účte zmeníte svoj región, je tiež neuveriteľne ľahké zbaviť sa všetkého obsahu. Preto je nevyhnutné vytvoriť nový účet.

Potom môžete samozrejme prepínať medzi oboma účtami bez toho, aby ste niečo stratili.

Inštalácia aplikácie Hulu na pozeranie Hulu vo Veľkej Británii na zariadeniach Amazon Fire TV Stick

 • Na karte Fire TV Stick prejdite vo webovom prehliadači na svoj aktuálny účet Amazon.
 • zatlačte na účty & zoznamy nasledovaný Spravujte svoj účet a obsah.
 • Zatiaľ čo tam zmeniť svoj región, aby sa v USA.
 • Prejdite na svoje Amazon Fire TV zariadenie. zatlačte na nastavenie a Môj účet.
 • Deregister a prihláste sa späť do svojho účtu.
 • Stiahnite Hulu.

Inštalácia aplikácie Hulu na pozeranie Hulu vo Veľkej Británii na všetky ostatné zariadenia

Ak nie ste natoľko šťastní, že vlastníte zariadenie, ktoré vôbec nepodporuje služby VPN, s tými, ktoré majú radi Apple TV, Roku, Chromecast a väčšinu inteligentných televízorov, existuje alternatíva, ak sa skutočne musíte pozerať na jednu z týchto a nie sú ochotní namiesto toho získať Amazon Fire TV Stick.

Čo je to? Inštalácia VPN na smerovač. Nie je to ideálna metóda, pretože každé pripojené zariadenie sa automaticky stane v USA, keď to urobíte, ale je to metóda, ktorá funguje, ak sa pozeráte na Hulu vo Veľkej Británii na zariadeniach, ktoré nepodporujú služby VPN..

Nezabudnite si prečítať niekoľko našich sprievodcov o tom, ako nainštalovať VPN do smerovačov.

Takto sa pozeráme na Hulu vo Veľkej Británii

Väčšina sprievodcov na internete na tému Hulu nespomína, že na vytvorenie účtu potrebujete americkú kartu. Vždy sme to robili, ale hľadali sme riešenia v rámci toho, že vám chceme poskytnúť tie najlepšie riešenia na našom blogu. A teraz sme našli riešenie.

Nechcete prejsť týmto úsilím? Dobrou správou je, že Hulu s najväčšou pravdepodobnosťou príde do Veľkej Británie v budúcnosti, keďže ju Disney teraz vlastní. Nie také dobré správy? Že to môže trvať asi rok alebo dva, skôr ako k tomu dôjde najskôr. Či už chcete počkať alebo chytiť našu 7-dňovú skúšobnú verziu a vyskúšať 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu Hulu, záleží len na vás.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me