Ako sa pozerať na Hulu v Holandsku

Ako sa pozerať na Hulu v Holandsku

Autor: Michael Smolski, 2019-05-02 10:43:35 in Entertainment


Chcete vedieť, ako sa pozerať na Hulu v Holandsku? Vitajte v tíme. Každý v Európe musí hľadať spôsob, ako to urobiť. A to je, či žijete vo Veľkej Británii, Kanade alebo vo Francúzsku.

Ak si nie ste úplne istí tým, čo Hulu je, ale máte záujem to zistiť, Hulu je platforma, ktorá vám umožňuje vysielať televízne programy a filmy z rád CBS, NBC, ABC, BBC, A&E a mnoho ďalších, deň po leteckých epizódach. Netflix je skvelá platforma pre prehliadky a filmy, ale pokiaľ nepozeráte niečo, čo vytvoril Netflix, budete ho musieť čakať mesiace, aby ste ho videli. A zatiaľ čo Netflix vytvoril nejaký fantastický obsah, ako napríklad Stranger Things alebo The Alienist, vytvoril aj niektoré príliš zlé relácie alebo predstavenia, ktoré začali skvele, ale nakoniec sa zmenil účel tak, aby vyhovovali mladšiemu publiku..

Netflix je tiež dosť obmedzený, pokiaľ ide o obsah mimo USA, ktorý sme prešli na našom blogu, takže ak už máte účet Netflix, pravdepodobne sa oplatí skontrolovať tento blogový príspevok, ale zhrnúť ho, pokiaľ ide o televíziu. ukazuje, že sú aktuálne, Hulu je v mnohých ohľadoch lepšou voľbou.

Problém je v tom, že Hulu v roku 2019 v Holandsku nefunguje a pravdepodobne tam nebude fungovať ani v roku 2020, ale ak ste ochotní venovať niekoľko minút svojho života prečítaniu tohto príspevku, podelíme sa o to, ako môžete prinútiť Hulu pracovať v Holandsku alebo kdekoľvek inde na planéte.

Čo je potrebné pozerať na Hulu v Holandsku v roku 2019?

 1. Americká karta.
 2. Hulu si myslí, že si v USA.
 3. Aplikácia Hulu.

Prvý krok vás môže hneď vypnúť a áno, vďaka tomu je práca Hulu v Holandsku oveľa komplikovanejšia, ale so správnymi znalosťami to tiež nie je také ťažké.

Druhý a tretí krok nie sú nevyhnutne ľahké, pretože si vyžadujú prečítanie o tom, čo robiť, ale akonáhle viete, čo je potrebné urobiť, vždy budete vedieť, ako prinútiť Hulu pracovať v Holandsku..

Vytvorenie účtu Hulu, aby Hulu fungoval v Holandsku

Ak chcete, aby spoločnosť Hulu v roku 2019 pracovala v Holandsku, musíte najprv vytvoriť účet. Tu potrebujete aj americkú kartu.

Okrem vydania americkej karty je vytvorenie účtu Hulu celkovo jednoduché, stačí predstierať, že žijete v USA..

Niektorí iní sprievodcovia hovoria, že môžete používať darčekové karty, a to je pravda, ale nespomínajú sa v nich, že na používanie darčekovej karty musíte najprv účet Hulu, a preto potrebujete americkú kartu..

Naše návrhy na získanie americkej karty, ktorá by prinútila Hulu pracovať v Holandsku?

 1. Ak poznáte niekoho v USA, opýtajte sa, či vám môže vytvoriť účet. V opačnom prípade ponúknite zaplatenie polovice členstva. Karta je potrebná iba na vytvorenie účtu, po ktorom môžete použiť darčekovú kartu.
 2. Získajte predplatenú kartu vydanú v USA. Tie sú pomerne široko dostupné a ponúka ich množstvo amerických služieb. Kľúčom k vykonaniu jednej práce je, aby ste na nej mali aspoň 1 dolár, aj keď ste na súd.
 3. Získajte virtuálnu predplatenú kartu vydanú v USA. Získanie virtuálnej karty bude oveľa rýchlejšie ako získanie fyzickej karty, ale zároveň je pravdepodobnosť úspechu s virtuálnou kartou o niečo menšia. Kľúčom však je mať na karte peniaze. Ľudia predpokladajú, že skúšky si nevyžadujú, aby ste mali na svojej karte peniaze, robia, len ich dostanete späť. Deje sa to preto, aby sa zabránilo neobmedzeným pokusom. Bez aspoň 1 $ na karte nebude karta fungovať.

Blázon Hulu, aby si myslel, že si v USA, aby si sledoval Hulu v Holandsku

Ak chcete sledovať Hulu v Holandsku, Hulu si musí myslieť, že ste v USA, a aby si to mohol myslieť, musíte použiť VPN.

Služby VPN vám umožňujú zmeniť vašu polohu na internete bez pohybu.

Kľúčom je získanie VPN, ktorá podporuje Hulu. Akákoľvek sieť VPN môže zmeniť vašu polohu, ale získať sieť VPN, ktorá umožní spoločnosti Hulu pracovať v Holandsku, je ťažké.

Je to spôsobené skutočnosťou, že spoločnosť Hulu musí prijať opatrenia na zabránenie fungovania služieb VPN, aby uspokojila spoločnosti s právami na obsah..

A to je miesto, kde PrivateVPN prichádza ako jedna z mála VPN služieb, ktoré spolupracujú s Hulu. Na našom webe si vytvoríte účet do 60 sekúnd, pripojíte sa k nášmu americkému serveru Hulu a to je všetko.

PrivateVPN nemá stovky až stovky serverov, a to preto, že investuje skôr do kvality ako do kvantity. Preto PrivateVPN podporuje najviac regiónov Netflix na trhu, aj keď veľa služieb má oveľa viac serverov.

A keď už hovoríme o podpore, ak potrebujete podporu, sme tu pre vás. Attila povedal o preskúmaní na vpnMentor:

Stiahnutie aplikácie Hulu na pozeranie Hulu v Holandsku

Platí to iba v prípade, ak chcete sledovať svoj telefón alebo Fire TV Stick, akoby ste na stolnom zariadení, môžete ich sledovať priamo z webového prehľadávača. Bohužiaľ ani služby Chromecast ani Apple TV nepodporujú služby VPN, takže ak si ich chcete pozrieť, riešením je investovať do Fire TV Stick, ktorá stojí okolo 25 dolárov.

Stiahnutie aplikácie Hulu na pozeranie Hulu v Holandsku na zariadeniach Apple

Na zariadeniach Apple stačí vytvoriť nový účet iCloud, ktorého poloha bude nastavená na USA.

Urobíte to tak, že sa odhlásite zo svojho súčasného účtu iCloud a vytvoríte nový s americkými podrobnosťami.

Dôvodom, prečo nemôžete zmeniť iba svoju polohu, je to, že ak tak urobíte, stratíte všetko. Po stiahnutí Hulu sa však môžete prihlásiť do starého účtu.

Získanie nového účtu vám umožní sťahovať Hulu, a tak prinútiť Hulu pracovať v Holandsku na zariadeniach Apple.

Stiahnutie aplikácie Hulu na pozeranie Hulu v Holandsku na zariadeniach s Androidom

Na zariadeniach s Androidom robíte úplný opak toho, čo robíte na zariadeniach Apple.

V aktuálnom účte musíte zmeniť svoje údaje.

Google má časť o tom, ako to urobiť. Pri zmene údajov nezabudnite, aby boli v USA.

Ak neviete o americkej adrese, vyhľadajte generátor adries.

Stiahnutie aplikácie Hulu na pozeranie Hulu v Holandsku na Amazon Fire TV Stick

Zmena obchodu na karte Fire TV Stick nie je taká jednoduchá ako na samotných zariadeniach s Androidom.

 • Najprv prejdite na stránku amazon.co.uk.
 • Pohybujte myšou smerom k účty & zoznamy. Zobrazí sa karta plná mnohých rôznych možností.
 • zatlačte na Spravujte svoj obsah a zariadenia.
 • lokalizovať Spravujte svoj obsah a zariadenia.
 • V takom prípade zmeňte umiestnenie svojho obchodu na území USA.
 • Na Amazon Fire TV Stick / Cube choďte na nastavenie nasledovaný Môj účet.
 • Deregister Váš účet.
 • Prihláste sa znova.

To vám umožní stiahnuť Hulu.

V zriedkavých prípadoch tomu môže zabrániť karta pridaná do vášho účtu. Ak je to tak, vyberte ho a ak to nepomôže, skúste použiť kartu, ktorú ste použili na registráciu v Hulu. V opačnom prípade by ste sa tiež mohli pokúsiť stiahnuť Hulu z iného obchodu s aplikáciami tak, že na internete vyhľadáte „Hulu.apk“. Budete si však musieť stiahnuť aplikáciu na sťahovanie obsahu aplikácií do svojho zariadenia. V Fire Fire TV vyhľadajte výraz „Downloader“. Ak chcete nainštalovať aplikácie mimo obchodu, nezabudnite povoliť inštaláciu z neznámych zdrojov. Túto inštaláciu môžete povoliť tak, že prejdete na Nastavenia, My Fire TV, a Možnosti vývojára.

Takto sa pozerá na Hulu v Holandsku

Nie je ťažké pozerať sa na Hulu v Holandsku. Získanie americkej karty je. Skvelá vec, na ktorej je tento tutoriál, je, že program PrivateVPN spolupracuje aj s programami DAZN, Amazon Prime, Netflix, BBC iPlayer a mnohými ďalšími, takže ak chcete používať niektorú z týchto služieb alebo už používate sieť Netflix, spoločnosť PrivateVPN vám s nimi pomôže tiež!

Nezabudnite si vyhľadať pomoc v našom blogu alebo priamo kontaktovať našu zákaznícku podporu!

Hodnotením našej aplikácie v obchode s aplikáciami nás informujte o svojich skúsenostiach!

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me