Ako sa pozerať na hru Thrones Season 8 mimo USA

Ako sa pozerať na hru Thrones Season 8 mimo USA

Autor: Michael Smolski, 2019-02-13 18:21:24 in Entertainment


Keď strávite 2 roky prípravou 6 epizód sezóny s ľuďmi, ktorí ju sledovali, už to nazývajú „6 filmov“, viete, že ste v kvalitnej liečbe. A vzhľadom na to, koľko toho ešte zostáva vedieť, ak sa hneď nebudete pozerať na hru Game of Thrones 8, budete musieť čeliť spoilerom. Ako sa tomu vyhnúť? Okamžitým pozeraním. Preto hľadáte spôsob, ako sledovať hru Game of Thrones 8. sezónu mimo USA. Ak ste pripojení k USA bez ohľadu na to, kde žijete, možno nebudete môcť sledovať hru 8. sezóny 8. sezóny mimo USA dosť rýchlo na to, aby spoiléri nezničili vašu skúsenosť.

To je dôvod, prečo sme sa rozhodli, ako sa pozerať na hru Game of Thrones, 8. sezónu mimo US príspevok.

Aké možnosti máte, ak chcete sledovať hru o trónoch 8. sezóny mimo USA?

Existujú iba 3 možnosti, ak chcete sledovať hru hry o tróny 8.

  1. Pozeráte sa na HBO pomocou svojho televízneho predplatného. Najpravdepodobnejšie náklady na viac ako 50 EUR mesačne. Zostatok najmenej 40 EUR. Tiež to nie je skvelá voľba, ak veľa cestujete. HBO ponúka HBO GO, čo je bezplatná služba pre ľudí, ktorí už majú prístup k HBO v USA, ale ste tu, pretože chcete pozerať na hru Game of Thrones 8 v USA mimo USA.
  2. Nelegálne to sledujete na internete. Technický prenos obsahu teraz nie je všade nezákonný, ale chcete úprimne stráviť čas hľadaním toku, ktorý funguje na stránkach naplnených škodlivým softvérom všetkého druhu? Ak ste ochotní infikovať svoj počítač, potom je to v poriadku, ale nemýľte sa. Hry o tróny nebudú na šírenie streamingu k dispozícii tak široko ako iné relácie, a čo je najdôležitejšie, chcete sledovať televíznu reláciu, ktorá je s najväčšou pravdepodobnosťou chystáte sa dodať niečo, čo sa nikdy nedostalo na predstavenie v mizernej kvalite? Ja nie.
  3. Prihlasujete sa na HBO TERAZ, čo je služba na požiadanie spoločnosti HBO, ktorá ponúka neobmedzený obsah od rád HBO, ale za oveľa nižšie náklady ako pri prihlásení na TV. V skutočnosti by ste mohli získať HBO TERAZ, Hulu, Netflix a DAZN, čím získate oveľa viac obsahu ako v televízii, za lepšiu cenu, s obsahom, ktorý chcete skutočne sledovať, napríklad Game of Thrones on HBO, ktorá je na čo ste tu, alebo športové športy na DAZN.

Ak si chcete pozerať hru Game of Thrones Season 8, HBO TERAZ vám umožní sledovať ju kedykoľvek budete chcieť, v najlepšej možnej kvalite, aby ste ju mohli sledovať bez toho, aby ste sa museli zaoberať výstrahami spojlerov.. Problém? HBO TERAZ nefunguje mimo USA. Nakoniec, ak by sa tak stalo, pravdepodobne by ste nemuseli hľadať spôsob, ako sa pozerať na hru Game of Thrones Season 8 mimo USA..

Ako teraz získate HBO na pozeranie hry o tróny 8. sezóny mimo USA?

Zostáva to podvádzanie HBO, aby si myslel, že ste v USA.

To je všetko, čo musíte urobiť, aby ste mohli pozerať na hru Game of Thrones 8 v USA.

Ako to vlastne robíš??

Využitím virtuálnej súkromnej siete na to, aby sme boli prakticky v USA. Je to také jednoduché ako vybrať americký server a ísť na web HBO.

Za predpokladu, že používate správnu virtuálnu súkromnú sieť. A tu prichádza naša služba PrivateVPN. Neponúkame čo najviac serverov na trhu, ale servery, ktoré máme, zabezpečujeme, aby neboli servermi žiadnej hodnoty pre ľudí, ktorí chcú mať prístup k zábave. Premýšľajte o tom, chcete mať možnosť pripojiť sa k 30 rozličným americkým serverom, ak väčšina z nich nepracuje so službami, ktoré chcete používať, ako je American Netflix, Amazon Prime alebo Hulu? Hmm.

Ide o to, že to nie je také jednoduché, ako mať iba VPN, pretože skutočnosť, že používatelia HBO vedia, že ľudia môžu pomocou VPN iba obísť geobloky, a tak vynaložiť ďalšie úsilie, aby zabránili fungovaniu služieb..

S PrivateVPN budete môcť sledovať 8. sezónu hry of Thrones mimo USA, rovnako ako v prípade iných služieb, ktoré sme spomenuli predtým. A nebude to zadarmo, ale ak chcete byť legálny a pozerať sa v omnoho kvalitnejšej kvalite bez toho, aby ste museli prechádzať podivnými stránkami, potom je HBO TERAZ najlepším spôsobom, ako to dosiahnuť, či už v USA alebo nie. A najlacnejšia metóda tam tiež.

Takto môžete sledovať hru Thrones 8. sezónu mimo USA

Úprimne povedané, Game of Thrones je najúžasnejším vydaním roka. Ten, na ktorý každý netrpezlivo čaká. Možno ste tu mesiace pred vydaním v apríli. Možno ste tu po tom, v každom prípade, ak chcete sledovať hru Tróny hry 8 v USA mimo USA, takto to robíte.

Jediný problém? Že nikdy nebudeme môcť písať o tom, ako sa pozerať na hru Game of Thrones v sezóne 9, ako po sezóne 8, to je všetko. Všetky tieto roky sledovania viedli k okamihu, keď už neexistuje hra Game of Thrones. Možno to je dôvod, prečo by ste si mali pozrieť zoznam niektorých serióznych seriálov, ktoré si môžete pozrieť na Netflixe v roku 2019, aby ste vyplnili túto dieru po dokončení hry Game of Thrones..

A ak hľadáte spôsob, ako stiahnuť HBO TERAZ do telefónu, máme k tomu aj príspevok. S najväčšou pravdepodobnosťou však odporúčame pozerať si hru Thrones na väčšej obrazovke a tu vám tento príspevok tiež pomôže.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me