Ako sa pozerať na hru Game of Thrones, 8. sezóna vo Veľkej Británii

Ako sa pozerať na hru Game of Thrones, 8. sezóna vo Veľkej Británii

Autor: Michael Smolski, 2019-02-25 09:19:18 in Entertainment


Hra o tróny je pravdepodobne najviac medializovaná šou na internete. Či už to máte radi alebo nenávidíte, o tom uvidíte, až to vyjde. To je to, čo sa stane, keď vyjdú nové epizódy Game of Thrones. Problém je, že keď príde apríl a chcete sa pozerať na hru Game of Thrones 8 v Spojenom kráľovstve, ste veľmi obmedzení. Najmä pokiaľ ide o sledovanie online. Ale potom má Spojené kráľovstvo opäť čo ukázať veci, ktoré pochádzajú z Veľkej Británie, rovnako ako s DAZN, ktoré je Netflixom živých športov so sídlom v Londýne, ale vo Veľkej Británii vôbec nepracuje. Hra o tróny? George R. R. Martin je Američan, ale väčšina predstavenia je natočená vo Veľkej Británii, pričom väčšina hercov je aj zo Spojeného kráľovstva.

Aké sú vaše možnosti, ak chcete sledovať hru trónov v sezóne 8 vo Veľkej Británii?

Najviditeľnejšie je pozerať sa na televízii, ak do svojho televízneho predplatného pridáte doplnok HBO, ktorý je drahý. Ak máte dokonca televízne predplatné. Ak to dokážete, potom je to pre vás. Takto môžete sledovať hru 8. hry Game of Thrones vo Veľkej Británii. Ale nie každý dostane domov každú noc. Nie každý má televízne predplatné.

A to je miesto, kde sa pozerá na Veľkú Britániu sezóna 8 na internete na internete.

Najdostupnejším spôsobom, ako sa pozerať na hru Thrones, je robiť to na internete.

K dispozícii sú dve možnosti:

  1. Vyberáte sa veľmi lacným spôsobom a pokúsite sa nájsť prúd Game of Thrones, ktorý bude vo veľmi nekonzistentnej kvalite to nereprezentuje, o čom je Game of Thrones, a zároveň najpravdepodobnejšie infikuje váš počítač súčasne.
  2. Investujete do predplatného HBO TERAZ, ktorý je ako Netflix, ale pre obsah HBO. Umožní vám sledovať kdekoľvek chcete obsah HBO z ľubovoľného zariadenia na ľubovoľnom zariadení. A čo je najdôležitejšie, umožní vám pozerať na hru Game of Thrones 8 v Spojenom kráľovstve. Ak viete, ako to zaistiť, aby HBO TERAZ bolo skvelé, vo Veľkej Británii nie je k dispozícii. Našťastie vieme, ako to dosiahnuť vo Veľkej Británii.

Ako prinútiť HBO TERAZ pracovať vo Veľkej Británii a pozerať na hru Game of Thrones Season 8 vo Veľkej Británii?

Podvodíte HBO TERAZ, aby ste si mysleli, že ste v USA.

Chceli ste vedieť, ako sa pozerať na hru Game of Thrones 8. sezóna vo Veľkej Británii a dobre, to je potrebné urobiť, aby ste mohli.

Ide iba o VPN, čo je virtuálna súkromná sieť. Sieť VPN vám umožní virtuálne zmeniť miesto bez presunu. V tomto prípade musíte prinútiť spoločnosť HBO, aby si myslela, že ste v USA.

A tam prichádza VPN.

Ak sa pripájate k americkému serveru pomocou PrivateVPN, budete si môcť pozrieť hru 8. sezóny hry Game of Thrones vo Veľkej Británii, ak si tiež vytvoríte účet HBO NOW.

Je to také jednoduché.

Potrebujete používať PrivateVPN? Nie, nie. Teraz vám však môžeme povedať, že spolupracujeme so spoločnosťou HBO a že podporujeme aj všetky ďalšie služby, ktoré by ste mohli chcieť sledovať, napríklad Netflix alebo Hulu..

Čo musíte hľadať pri hľadaní siete VPN, ktorá vám umožní sledovať hru trónov v sezóne 8 vo Veľkej Británii?

Najdôležitejšie je, aby ste prestali hľadať, koľko serverov má služba.

Všetci máme tendenciu upadať do pasce „viac je lepšie.“ Nie je. Tam je veľa služieb VPN, ktoré inzerujú skutočne veľké množstvo serverov, a to je skvelé, pokiaľ ide o jednoduché veci. Na čo sa však musíte skutočne pozrieť, je to, s čím tieto servery pracujú.

Spoločnosti ako HBO, Amazon, Netflix, Hulu a DAZN vyvíjajú obrovské úsilie, aby zabránili fungovaniu služieb VPN, pretože musia čeliť tlaku, ktorému čelia, ak tomu tak nie je. A to znamená, že väčšina serverov VPN nefunguje.

Ktoré služby vám umožnia pozerať sa na hru Game of Thrones 8 vo Veľkej Británii? Nevieme, ale vieme, že musíte radšej hľadať kvalitu ako kvantitu. Tiež vieme, že PrivateVPN spolupracuje s HBO TERAZ, a je to tiež najlepšia VPN pre Netflix s podporou tamojších regiónov Netflixu..

Takto sa pozeráte na hru Game of Thrones Season 8 vo Veľkej Británii

Vytvorte si HBO TERAZ účet. Vytvorte si účet PrivateVPN. Pripojte sa k americkému serveru pomocou PrivateVPN a to je všetko. Vo Veľkej Británii môžete sledovať 8. sezónu hry Game of Thrones. Ak je to samozrejme samozrejmé. Dôležité je poznamenať, že nie všetky servery pracujú s HBO, takže sa stačí pripojiť pomocou pokusu a omylu.

Máme tiež príspevok, ktorý popisuje, ako ho nainštalovať do telefónu alebo Fire TV Stick v prípade, že sa chcete pozerať na malej alebo veľkej obrazovke. Nie je to také jednoduché, ako to vyzerá.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me