Ako sa pozerať na Hotstar v Spojených arabských emirátoch

Ako sa pozerať na Hotstar v Spojených arabských emirátoch

Autor: Michael Smolski, 2019-08-14 13:49:37 in Entertainment


Prajete si pozerať Hotstar v Spojených arabských emirátoch? Je to omnoho komplikovanejšie, ako keby ste len chceli sledovať Hotstar vo Veľkej Británii alebo celkovo mimo Indie kvôli obmedzeniam, ktoré existujú v Spojených arabských emirátoch. To neznamená, že v SAE nemôžete pozerať Hotstar. Môžete to urobiť, a my vás krok za krokom prevedieme, ako to urobiť, rovnako ako vodíme ostatných ľudí pomocou iných sprievodcov okolo odblokovania blokovaných služieb a obsahu..

pripravený?

Ako sa pozerať na Hotstar v Spojených arabských emirátoch

V štandardnom sprievodcovi o tom, ako sa pozerať na Hotstar, by sme vám povedali, že musíte oklamať Hotstar, aby si myslel, že ste v podporovanom regióne, ako je India alebo USA.. V tomto prípade? Nestačí len oklamať Hotstar, pretože musíte oklamať SAE.

Ak chcete sledovať Hostar v Spojených arabských emirátoch, musíte najskôr zmeniť svoju polohu tak, aby sa nachádzala v podporovanej oblasti.

A urobíte to pomocou VPN.

Služba Hotstar teraz nie je tak zložitá ako v prípade siete Netflix, kde väčšina serverov VPN nefunguje, stále však potrebujete vyhradený server Hotstar, ktorý nie je vždy k dispozícii.

PrivateVPN? Nie sme jediná služba VPN, ktorá spolupracuje so službou Hotstar mimo Indie. Sme jeden z mála, ale nie jediný. Ak už používate službu VPN, možno ju už vaša podporuje. Avšak, tu je miesto, kde sa to komplikuje, pokiaľ ide o sledovanie Hotstar v Spojených arabských emirátoch. Pozri, služby VPN sú v Spojených arabských emirátoch zakázané. Niečo, čo nie je najťažšie robiť ako služby VPN, nie je ťažké odhaliť, pretože sa nezmiešava s bežnou prevádzkou. A to je problém, ak sa chcete pozerať na Hotstar v Spojených arabských emirátoch.

Riešenie? Stealth VPN.

Stealth VPN je funkcia dostupná s technológiou PrivateVPN a niekoľkými ďalšími službami VPN, ktorá mierne spomaľuje vaše pripojenie, ale umožňuje sledovať hostar v Spojených arabských emirátoch, rovnako ako v iných krajinách, zmiešaním s inou prevádzkou.

Ak máte sieť VPN, ktorá podporuje sieť Stealth VPN a máte indické servery, ktoré pracujú s hostiteľom, budete môcť sledovať hostiteľa v Spojených arabských emirátoch.. A súkromnéVPN? Môžete vyskúšať všetky jeho vlastnosti, úplne zadarmo, bez akýchkoľvek obmedzení, či už to chcete vyskúšať pre Hulu, Amazon Prime, Netflix, DAZN alebo mnoho ďalších služieb, ktoré podporujeme.

Chcete pozerať Hotstar v Spojených arabských emirátoch na televízore? Aj keď je možné sledovať na telefóne a počítači priamo z webového prehľadávača, situácia je trochu komplikovanejšia, ak chcete sledovať televíziu Hotstar v Spojených arabských emirátoch na televízore.

Ako sa pozerať na Hotstar v Spojených arabských emirátoch na vašom televízore

Ak nemáte televízor so systémom Android alebo Amazon, nebudete môcť sledovať televízor Hostar v Spojených arabských emirátoch na televízore.

Prečo? Keďže platformy, ako sú Chromecast, Roku a Apple TV, nepodporujú služby VPN, a preto vám neumožňujú sledovať Hotstar v televízii alebo akékoľvek platformy, ktoré na to potrebujú sieť VPN..

Riešenie?

Získajte buď Android TV, alebo jedno zo zariadení Amazon Fire TV.

Ako nastaviť Hotstar v SAE na Fire TV Stick?

  • Vo webovom prehliadači prejdite na svoj aktuálny účet Amazon.
  • Kliknite na účty & zoznamy, nasledovaný Spravujte svoj účet a obsah.
  • Zmeňte svoj región tak, aby bol v podporovanej oblasti pre Hotstar.
  • Prejdite na svoje Amazon Fire TV zariadenie. vybrať nastavenie a Môj účet.
  • Deregister a prihláste sa späť do svojho účtu.

To umožní, aby sa Hotstar objavil. Stiahnite si ho spolu so serverom PrivateVPN, potom sa pripojte k správnemu serveru a začnite ho sledovať.

Nechcete pozerať Hotstar v SAE vo webovom prehliadači a radšej by ste sa pozerali z aplikácie? Žiaden problém.

Sledujte Hotstar v Spojených arabských emirátoch na zariadeniach Apple

Na zariadeniach Apple je kľúčom k sledovaniu Hotstar v Spojených arabských emirátoch najskôr odhlásenie z vášho účtu iCloud.

Keď to urobíte, nezabudnite si vytvoriť nový účet so svojou polohou v podporovanej oblasti Hotstar.

Kľúčom k tomu nie je zmena regiónu v aktuálnom účte. Takto stratíte všetky svoje údaje.

Sledujte Hotstar v Spojených arabských emirátoch na zariadeniach s Androidom

Spoločnosť Google sa zaoberá témou zmeny polohy vášho obchodu na ich stránkach.

Nezabudnite zmeniť svoj obchod tak, aby sa nachádzal na podporovanom mieste, a ak máte nejaké problémy, obráťte sa na našu zákaznícku podporu! Ľudia to milujú, a ak sa potrebujete k nám dostať, sme si istí, že aj vy!

Používa VPN na sledovanie Hotstar v Spojených arabských emirátoch legálne a bezpečné?

Spomenuli sme, že siete VPN sú v Spojených arabských emirátoch zakázané.

Ak sú zakázané, je ich bezpečné používať?

Áno a nie. Ide o funkcie, ktoré klient VPN dodáva, a v ktorej krajine je služba VPN založená.

Po prvé, zatiaľ čo služby VPN vám umožňujú zmeniť vašu polohu napríklad na pozeranie Hotstar v Spojených arabských emirátoch, šifrujú tiež to, čo robíte, čo vám umožňuje zostať v bezpečí na internete..

Avšak to, že to, čo robíte, je šifrované, neznamená, že ste automaticky v bezpečí. Musíte hľadať pár vecí.

Ochrana proti úniku IPv6 a ochrana proti úniku DNS sú nevyhnutné, pretože hoci by ste mohli byť pri používaní siete VPN chránení, ak vaše IP uniká, toto šifrovanie nebude k ničomu. Tieto bezpečnostné prvky eliminujú toto riziko a tým eliminujú riziko vystavenia. Okrem toho je skvelé mať App Guard, ktorý dokáže zabiť všetky aplikácie, ktoré sú zapnuté, ak VPN prestane fungovať, spolu s Kill Switch, ktorý zabíja internet, v prípade, že VPN prestane fungovať. Funkcie, ktoré PrivateVPN samozrejme prichádza.

Ďalšou vecou, ​​na ktorú sa treba zamerať, je to, či služba VPN zhromažďuje denníky. Vo svete VPN je to dosť zložitá záležitosť. Prečo? Spoločnosti, ktoré uviedli, že nezhromažďujú protokoly, robili v minulosti, zbierali protokoly a používali ich na vystavenie ľudí. Protokoly? Nie je to drevo. Ak sú zhromažďované, môžu vás pri vystavení odhaliť iba malé kúsky údajov. Najlepší spôsob, ako zabezpečiť, aby sa denníky nezhromažďovali? Využívaním služby VPN z krajiny so prísnymi zákonmi o ochrane osobných údajov, napríklad zo Švédska, odkiaľ pochádzame.

Takto sa pozerá na Hotstar v Spojených arabských emirátoch

Hard? Nie. Len o niečo zložitejšie, ako keby ste sa pozerali na Hotstar vo Veľkej Británii.

Nakoniec, skôr, ako odídete, môže byť užitočné vyskúšať si náš blog. Pokrývame spôsob, ako odblokovať veľa služieb, ktoré by ste mohli chcieť využiť alebo odblokovať, aby ste mohli naplno využívať potenciál všetkých, ktoré spolupracujú so službou PrivateVPN..

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me