Ako sa pozerať na HBO vo Veľkej Británii

Ako sa pozerať na HBO vo Veľkej Británii

Autor: Michael Smolski, 2019-08-23 13:01:41 in Entertainment


Chcete sledovať HBO vo Veľkej Británii? Hra o tróny môže byť u konca, to však neznamená, že HBO už nemá cenu mať. Seriály ako Černobyľ ukazujú, že HBO nie je len o hre o tróny, zatiaľ čo predchodcovia GOT sú mimochodom vo vývoji.

Ako to robíš? S niekoľkými trikmi, ktoré vám umožňujú oklamať HBO.

Môžete sledovať HBO vo Veľkej Británii na internete, ak máte HBO ako súčasť predplatného televízneho vysielania?

HBO? Nie je fér voči britskému publiku, ktoré už platí, že má HBO ako súčasť svojho televízneho balíka.

Pozrite sa, pre zákazníkov v USA a vyberte ďalšie miesta, ako je Poľsko, HBO ponúka HBO GO.

Toľko pre: „Je to HBO. Kdekoľvek. "

HBO GO? Umožňuje zadarmo sledovať HBO v telefóne, notebooku alebo inteligentnej televízii, ak je na GO alebo jednoducho mimo štandardného televízneho predplatného. Ak ste na správnych miestach ... A koniec koncov, už platíte za HBO.

Ak však chcete pozerať HBO vo Veľkej Británii a nemáte ho s televíznym predplatným a chcete ho sledovať online, musíte HBO HNED získať.

Ako sa pozerať na HBO vo Veľkej Británii s HBO TERAZ

HBO TERAZ? Je to ako HBO GO, s výnimkou tých, ktorí neplatia predplatné HBO.

Ak to už máte, je nám ľúto. Za to budete stále musieť platiť. Je to na hovno, ale to je to, čo to je.

Otázka? HBO TERAZ vám nedovolí pozerať sa na HBO vo Veľkej Británii, pretože v čase písania nie je vo Veľkej Británii k dispozícii.

Vďaka tomu je možné sledovať HBO vo Veľkej Británii alebo kdekoľvek, kde HBO nie je podporované, a všetky nasledujúce kroky si preberieme nižšie..

Začína to zmiasť HBO, aby si myslel, že ste v USA alebo v inom podporovanom regióne.

Urobíte to pomocou VPN.

Služby VPN? Predstavte si, že máte svoje súkromné ​​lietadlo, ktoré bolo schopné lietať kdekoľvek, s výnimkou pár minút. To sú služby VPN, pokiaľ ide o internet.

Stačí si stiahnuť PrivateVPN a pripojiť sa k serveru, ktorý podporuje HBO, a ste tam. Celkovo je to jednoduché.

Aj keď to nie je také jednoduché pri každej službe, ktorú sa snažíte použiť, a pri každej VPN, ktorú používate. Napríklad s Hulu je to oveľa komplikovanejšie; preto tu máme kompletného podrobného sprievodcu. To isté platí pre DAZN.

Prečo nefunguje každá sieť VPN? Je ťažké zodpovedať za všetkých, keďže existujú stovky, ak nie tisíce rôznych služieb VPN, ale celkovo najväčší problém sa sústreďuje skôr na kvantitu ako na kvalitu, a za to nie sú v plnej miere zodpovedné služby VPN. My ako ľudia máme tendenciu si myslieť, že viac je lepšie a, prirodzene, ideme za to. Z tohto dôvodu veľa služieb ide o kvantitu ako metódu získavania zákazníkov. Nerobíme to na PrivateVPN. Veríme v kvalitu a nikdy nebudeme investovať do množstva a kvality, pretože zatiaľ čo tisíce serverov sú skvelé, zákazníci, ktorí milujú zábavu, si rýchlo uvedomia problémy.

Samozrejme je ľahké povedať, že to všetko. V konečnom dôsledku sme podnikanie a rovnako ako každé podnikanie sa chceme postaviť takým spôsobom, ktorý je pre vás atraktívny. Preto vám PrivateVPN ponúkame úplne zadarmo, bez akýchkoľvek obmedzení, aby ste si ho mohli vyskúšať a presvedčiť sa sami.

Ale či už s technológiou PrivateVPN alebo nie, v závislosti od toho, ktoré zariadenie chcete sledovať, budete tiež potrebovať aplikáciu HBO alebo inak ju môžete uprednostniť. To je to, čo sa budeme venovať nižšie.

Ako pozerať HBO vo Veľkej Británii na zariadeniach Apple

Pod zariadeniami Apple máme na mysli likes iPad a iPhone.

Ako sa pozeráte na HBO vo Veľkej Británii??

  • Najprv sa odhláste zo svojho účtu iCloud.
  • Keď to urobíte, vytvorte nový so sídlom v USA.
  • Stiahnite si HBO TERAZ.

Jednoduché, ale zároveň mierne zložité, ako keby ste sa rozhodli zmeniť iba región svojho aktuálneho účtu, stratíte všetko. Preto je nevyhnutné vytvoriť nový.

Medzi účtami môžete samozrejme prepínať podľa potreby bez straty akýchkoľvek údajov.

Ako pozerať HBO vo Veľkej Británii na zariadeniach s Androidom

Pokiaľ ide o zariadenia so systémom Android, tieto kroky sa líšia. V tomto prípade musíte zmeniť svoj región v aktuálnom účte.

Spoločnosť Google má okolo seba skvelého sprievodcu. Nezabudnite zmeniť svoj región tak, aby sa nachádzal vo Veľkej Británii alebo na inom mieste, ktoré PrivateVPN podporuje pre HBO.

Ako pozerať na televíziu HBO vo Veľkej Británii

Bohužiaľ, čo sa týka sledovania HBO vo Veľkej Británii, ak ho ešte nemáte u svojho poskytovateľa televíznych služieb, ste veľmi obmedzení.

Hneď na to zabudnite na používanie väčšiny inteligentných televízorov.

HBO vo Veľkej Británii budú môcť na vašom televízore spúšťať iba zariadenia, ktoré prevádzkujú napríklad Android TV alebo Amazon Fire TV Stick..

Prečo? Ako štandardné inteligentné televízory a platformy, ako napríklad Apple TV, Roku alebo Chromecast, nepodporujú služby VPN, a preto vám nedovolia pozerať HBO vo Veľkej Británii na vašom televízore, až kým nebude oficiálne dostupná vo Veľkej Británii..

Naše riešenie? Získajte Amazon Fire TV Stick alebo nejakú krabicu alebo stick pre Android TV. Nestojí to veľa a podporujú služby VPN, čím vytvárajú neuveriteľné možnosti, ak chcete sledovať iné služby vo Veľkej Británii, či už ide o DAZN alebo Hulu..

Takto sa pozeráte na HBO vo Veľkej Británii

Hard? Nie je to najťažšie. Našťastie je veľmi ľahké pozerať sa na HBO vo Veľkej Británii, hoci to, samozrejme, môže byť oveľa jednoduchšie.

Ale pokiaľ to tak nie je, je to vaša najlepšia strela.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me