Ako sa pozerať na DAZN mimo Kanady bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate

Ako sa pozerať na DAZN mimo Kanady bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate

Autor: Michael Smolski, 2018-09-26 10:40:47 in Entertainment


Mnoho športových udalostí sa práve začína. Chcete vedieť, ako sa pozerať na DAZN mimo Kanady, aby ste mohli sledovať akékoľvek športy a zápasy podľa vášho želania bez toho, aby ste museli platiť za predplatné televízneho vysielania, ktoré vás obmedzuje na sledovanie hier, ktoré sú najviac žiadané. Nie každý podporuje skvelé kluby. Prečo by ste mali platiť, aby ste sa nemuseli pozerať na svoje klubové hry?

DAZN je Netflix športu. Vyberiete si, čo chcete sledovať. Nikto si pre vás nevyberie.

Okrem DAZN si vyberá, kto môže DAZN sledovať. V súčasnosti sa väčšinou zakladá na tom, kde to v konečnom dôsledku dáva zmysel najviac. a Ak nie ste v Kanade, Taliansku, Nemecku, Rakúsku, Japonsku alebo dokonca vo Švajčiarsku, DAZN pre vás nebude pracovať. Znamená to, že ho nemôžete použiť? So správnymi nástrojmi a znalosťami, ktoré môžete, sme tu, aby sme vám pomohli sledovať DAZN mimo Kanady bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate..

Čo sa musí stať pre vás Sledujte DAZN mimo Kanady bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate

Keď ste boli mladší, predstierali by ste svoj vek, aby ste šli na stránky, ktoré boli staršie ako 16 rokov. Boli ste oklamaní systémami, ale dostali ste sa dovnútra. Musíte tiež oklamať DAZN okrem svojho veku, ale vašej polohy. A to je oveľa ťažšie robiť, ako si len nemôžete dať, že ste v Kanade a očakávate, že DAZN bude fungovať.

Existujú špeciálne systémy, ktoré kontrolujú vašu polohu a Ak ste mimo podporovanej krajiny, dostanete správu, že nie ste v správnej krajine.

Ak chcete sledovať DAZN mimo Kanady, musíte si myslieť, že ste v Kanade. A to prostredníctvom virtuálnej súkromnej siete známej aj ako VPN. Sieť VPN vám umožňuje byť v rôznych krajinách bez toho, aby ste tam boli, za predpokladu, že tam používaná služba obsahuje servery.

PrivateVPN? Má servery v Kanade. Ale ... nejde iba o server. Dôvodom obmedzenia polohy je predovšetkým to, že za tým je nejaký motív. V tomto prípade? Je to tlak držiteľov práv.

Prečo by spoločnosť BT mala zaplatiť 1,18 miliárd GBP za výhradné práva na Ligu majstrov v Spojenom kráľovstve, ak neboli exkluzívne kvôli niekomu, kto používa britskú spoločnosť DAZN? Preto je ťažké sledovať DAZN mimo Kanady a ďalších podporovaných krajín.

PrivateVPN však má fungujúci server DAZN. Volá sa Toronto 2. Po absolvovaní našej 30-sekundovej registrácie a prihlásení sa k nášmu klientovi sa pripojte k serveru Toronto 2 a DAZN bude fungovať. Akýkoľvek iný server z našej služby alebo akákoľvek iná služba? Dostanete tú istú správu ako predchádzajúca, ale navyše získate informácie o vypnutí siete VPN.

Takže to? Nie naozaj. Pokiaľ už nemáte účet DAZN a plánujete pozeranie vo webovom prehľadávači namiesto telefónu alebo Fire TV Stick / Cube.

Ak chcete sledovať DAZN mimo Kanady, musíte sa najskôr zaregistrovať

Toto je ťažké.

Na to nemôžete použiť iba kartu.

Na sledovanie DAZN mimo Kanady musíte mať kanadskú kartu.

Ako ho získate? Najjednoduchšou metódou by bolo kúpenie predplatenej karty v Kanade a jej odoslanie pre seba. Rýchlejší spôsob by spočíval v kúpe virtuálnej karty. Google pre jedného.

Najpraktickejšia metóda? Požiadajte niekoho v Kanade, aby vám dal účet. V prípade potreby platte alebo im ponúknite využitie účtu.

Ak niečo neurobíte, nebudete sa môcť zaregistrovať. A ak sa nemôžete zaregistrovať, možnosť sledovať DAZN mimo Kanady bez ohľadu na to, kde ste cez VPN, bude pre nič za nič.

A potom je tu problém so stiahnutím aplikácií. Teraz to prejdeme.

Sledujte DAZN mimo Kanady bez ohľadu na to, kde sa nachádzate v systéme Android

Aplikáciu by ste si mohli stiahnuť z náhodného zdroja na internete, ohrozilo by to však vaše zariadenie. Neviete, čo sa pestuje v aplikáciách, ktoré nepochádzajú z oficiálnych zdrojov.

Bezpečným spôsobom je sťahovanie z Obchodu Play, ale keď to vyskúšate, uvidíte, že DAZN nikde nenájdete v Obchode Play vo vašej oblasti..

Preto musíte zmeniť umiestnenie Obchodu Play.

 • Ísť do payments.google.com a kliknite na nastavenie.
 • Stlačte na Krajina pútko.
 • Vyberte Kanadu alebo iné podporované miesto podľa DAZN. Nezabudnite uviesť skutočnú adresu. Môžete nájsť náhodný s generátorom adries.
 • Predložiť a choďte do nastavenie na vašom zariadení nasledované aplikácie kde musíte nájsť Obchod Google Play a stlačte Nútene zastavenie.
 • Nakoniec prejdite do časti Ukladací priestor a kliknite na tlačidlo veľkými písmenami, ktoré uvádza ČISTÉ ÚDAJE.

  Ak DAZN nie je možné stiahnuť, zopakujte vynútené zastavenie a VYMAZAJTE DÁT.

Sledujte DAZN mimo Kanady bez ohľadu na to, kde sa nachádzate na iOS (iPhone + iPad)

Ak chcete na svojom zariadení so systémom iOS sledovať DAZN mimo Kanady, či už ide o iPhone, iPod alebo iPad, nemôžete jednoducho zmeniť svoju polohu ako v systéme Android, pretože prídete o všetko, čo ste kedy kúpili..

 • Namiesto toho musíte najskôr Odhlásiť Sa svojho účtu iCloud a prejdite na kartu iCloud na stránke nastavenie kde sa zobrazí tlačidlo na vytvorenie nového účtu.
 • Stlačte.
 • Nech je to v Kanade alebo v inej podporovanej krajine.
 • Pri zadávaní adresy nezabudnite použiť skutočnú adresu. Môžete ich získať od generátora adries.
 • Po vytvorení nového účtu by ste mali mať možnosť nájsť a stiahnuť DAZN.

Sledujte DAZN mimo Kanady bez ohľadu na to, kde ste na Fire TV Stick / Cube

Urobili sme o tom samostatný príspevok, pretože to je úprimne povedané dosť komplikované, ale ak chcete sledovať DAZN na veľkej obrazovke, Fire TV Stick / Cube je pravdepodobne vaša najlepšia stávka.

Zjednodušene povedané, zmena miesta sa líši v závislosti od obchodu, ale jedna vec je istá, musíte zmeniť svoj obchod, aby sa nachádzal v Nemecku, pretože Kanada nemá špecializovaný obchod, čo znamená, že Nemecko je váš najlepší záber na stiahnutie DAZN.

 • Prvým krokom k sledovaniu DAZN mimo Kanady bez ohľadu na to, kde ste na Fire TV Stick / Cube, je ísť na webovú stránku Amazon..
 • Americký Amazon uvedie účty & zoznamy pod tvojím menom medzitým uvedie ten britský Váš účet. Čokoľvek to štát, kliknite na neho, a choďte na Váš obsah a zariadenia.
 • Tam musíte zmeniť svoju polohu tak, aby bola v Nemecku so skutočnou adresou. Na tento účel použite generátor adries.

Potrebujete však aj nemeckú kartu alebo bankový účet. Ak používate N26 v Európe, ktorá je online bankou, bude to fungovať. Okrem toho možno budete musieť získať predplatenú kartu alebo virtuálnu kartu alebo môžete mať problém so sťahovaním DAZN. Zobrazí sa, ale pri jeho sťahovaní sa vyskytne chyba. A nezabudnite pritom odstrániť všetky karty, ktoré neboli vydané v Nemecku. Môžete ich pridať neskôr.

A oh, keď zmeníte svoju adresu, musíte si znova zaregistrovať svoj Amazonský účet na Fire TV Stick / Cube. Ísť do nastavenie nasledovaný Môj účet a uvidíte možnosť zrušiť registráciu

Takto môžete sledovať DAZN mimo Kanady bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate

Na všetkých týchto zariadeniach musíte samozrejme stiahnuť aplikáciu PrivateVPN. Dúfame, že viete, ako to urobiť.

Ak vaše zariadenie nie je uvedené v tomto zozname, kontaktujte našu ocenenú zákaznícku podporu. Pomôžu vám.

Ak vás zaujíma, Chromecast nie je podporovaný, pretože s Chromecastom nefunguje žiadna VPN.

Užite si to!

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me