Ako sa pozerať na BBC v zahraničí v roku 2019

Ako sa pozerať na BBC v zahraničí v roku 2019

Autor: Michael Smolski, 2019-02-13 10:56:06 in Entertainment


Chcete sa pozerať na BBC v zahraničí v roku 2019, ale vždy, keď idete do programu BBC iPlayer, ktorý je online hráčom BBC, dostanete informáciu, že „tento obsah nie je vo vašej krajine dostupný“ a nemôžete? To je to, pre čo tento blog slúži, na vyriešenie vašich problémov, ktoré prichádzajú s tým, že sa nachádzate na nesprávnom mieste v nesprávnom čase.

Či už ste len 5 minút od Nothern Ireland alebo po celom svete, ak budete postupovať podľa tohto sprievodcu, v roku 2019 budete môcť sledovať BBC mimo Veľkej Británie..

Ale prečo nemôžete sledovať BBC iPlayer v zahraničí na prvom mieste?

Ide o práva na obsah. BBC nemá práva ukázať niektoré materiály, ktoré nevlastní mimo Veľkej Británie. A časť obsahu, ktorý vlastní? BBC podpísala exkluzívne dohody s inými televíznymi kanálmi alebo platformami o exkluzívnom prístupe k nim v krajinách mimo Veľkej Británie. Znamená to, že je to len zložitá situácia, a hoci BBC by mohla urobiť niečo pre to, aby bola BBC prístupnejšia, stálo by ich to veľa.

Preto vám prinášame riešenie, ako sledovať BBC v zahraničí v roku 2019, riešenie, ktoré BBC nemôže zdieľať.

Čo musíte urobiť, aby ste mohli pozerať BBC v zahraničí v roku 2019?

Ak chcete sledovať BBC v zahraničí v roku 2019, stačí oklamať BBC, aby ste si mysleli, že ste vo Veľkej Británii, kde BBC pracuje. Je to také jednoduché.

To samozrejme nie je také jednoduché, ako sa zdá, inak by ste nemuseli hľadať, ako sa pozerať na BBC v zahraničí v roku 2019, ale nie je to vôbec ťažké robiť, keď už poznáte kroky..

 1. Najprv si musíte vytvoriť účet BBC. Je to ako registrácia na akýkoľvek iný účet. Nezabudnite ako svoju polohu vybrať Veľkú Britániu. Neskôr, ak budete požiadaní o zaplatenie televíznej licencie, vyberte ju aj vy.
 2. Ak chcete sledovať hru BBC iPlayer mimo Veľkej Británie v roku 2019, musíte presvedčiť spoločnosť BBC, že nie ste v zahraničí.
 3. Ak chcete, aby ste k nemu mali prístup, musíte do svojho mobilného zariadenia nainštalovať aplikáciu BBC iPlayer.

Druhý a tretí krok nie sú také ľahké, ako sa zdá. Klamanie služby nie je nikdy také ľahké v prvom rade. Nainštalovanie aplikácie BBC iPlayer je také jednoduché, ak je váš obchod už zaregistrovaný vo Veľkej Británii..

Ako oklamať BBC pozerať BBC v zahraničí v roku 2019

Ide iba o zmenu virtuálnej polohy. To je jediný spôsob, ako to urobiť, pokiaľ nechcete fyzicky ísť do Spojeného kráľovstva.

Na sledovanie BBC v zahraničí v roku 2019 musíte použiť VPN, ktorá je virtuálnou súkromnou sieťou. Umožňuje vám byť prakticky na mieste, v ktorom sa nenachádzate, fyzicky.

V tomto prípade musíte byť vo Veľkej Británii prakticky, aby ste mohli sledovať BBC v zahraničí v roku 2019.

Akú službu na to využívate? PrivateVPN je jedným z mála, ktorý pracuje s aplikáciou BBC iPlayer. Páči sa mi, že BBC si je vedomá existencie služieb VPN, a preto vynakladajú trvalé úsilie, aby im zabránili v činnosti. PrivateVPN má fungujúce britské servery pre BBC, ale podporuje aj väčšinu regiónov až po Netflix, čo znamená, že s pomocou PrivateVPN máte prístup k najširšej knižnici Netflix. A áno, dokonca aj DAZN je podporovaný technológiou PrivateVPN. Nedávno sme uverejnili príspevok o tom, prečo nie je DAZN dostupný vo Veľkej Británii a mnohých ďalších krajinách, čo ukazuje, ako to dosiahnuť. Je to však oveľa komplikovanejší sprievodca.

Ako nainštalovať BBC iPlayer na mobilné zariadenia a pozerať sa na BBC v zahraničí v roku 2019?

Zdá sa, že na stolných zariadeniach je všetko oveľa jednoduchšie ako na mobilných zariadeniach. Aby ste mohli pozerať aplikáciu BBC iPlayer na mobilných zariadeniach, je potrebné, aby ste si nejakú prácu vyžadovali.

Jo, a musíte tiež získať aplikáciu PrivateVPN do telefónu. Nezabudnite na to. Ale to sa dá ľahko stiahnuť.

Inštalácia aplikácie BBC iPlayer na zariadenia s Androidom na pozeranie BBC v zahraničí v roku 2019

 • Vo webovom prehliadači prejdite na payments.google.com nasledované kliknutím na nastavenie a na internete Krajina pútko.
 • Ako svoju polohu vyberte Veľkú Britániu.
 • Potom na telefóne prejdite na nastavenie nasledoval ísť do aplikácie a kliknutím na ikonu Obchod Google Play.
 • Zatiaľ čo tam stlačíte Nútene zastavenie.
 • Posledný krok? Ísť do skladovanie nasledovaný Obchod Google Play a VYČISTIŤ DÁTA.

To by vám malo umožniť stiahnutie aplikácie BBC iPlayer a následné sledovanie BBC v zahraničí v roku 2019. Ak údaje stále nemôžete použiť, zopakujte údaje o zastavení a vyčistení..

Inštalácia aplikácie BBC iPlayer na zariadenia Apple na sledovanie BBC v zahraničí v roku 2019

Na zariadeniach Apple v skutočnosti nemôžete zmeniť svoju polohu ako v systéme Android, pretože touto metódou stratíte všetko.

Namiesto toho sa musíte najskôr odhlásiť zo svojho súčasného účtu iCloud a potom vytvoriť nový účet so sídlom vo Veľkej Británii. To vám umožní sledovať BBC v zahraničí v roku 2019 na zariadeniach Apple.

Po stiahnutí BBC môžete prepnúť späť na svoj starý účet, ak si budete priať.

Inštalácia prehrávača BBC iPlayer na Amazon Fire TV Stick

Naozaj si myslíte, že by sme vás jednoducho nechali visieť bez toho, aby sme vám ukázali, ako môžete sledovať BBC v zahraničí na veľkej obrazovke?

Ak chcete získať prehrávač BBC iPlayer na Amazon Fire TV Stick, musíte zmeniť aj umiestnenie obchodu.

 • V takom prípade prejdite na stránku amazon.com a kliknite na ikonu účty & zoznamy hoci sa to môže mierne líšiť v závislosti od účtu Amazonu, ktorý už máte.
 • Či tak alebo onak, potom, čo ste tam, musíte tlačiť na niečo ako Obsah a zariadenia.
 • Tam musíte zmeniť svoj región tak, aby bol vo Veľkej Británii.
 • Nakoniec choďte na svoju Amazon Fire TV Stick alebo iné zariadenia, ktoré používate, a choďte nastavenie nasledovaný Môj účet kde musíte zrušiť registráciu zariadenia a potom sa znova prihlásiť.

Niekedy budete musieť aktualizovať svoj spôsob platby tak, aby pochádzal zo Spojeného kráľovstva. Len si za to virtuálna karta. V opačnom prípade požiadajte priateľa.

A to je všetko.

To je, ako sa pozerať na BBC v zahraničí v roku 2019

Ak chcete sledovať BBC v zahraničí v roku 2019, či už bývate vo Veľkej Británii alebo nie, potrebujete účet, musíte tam byť prakticky a možno budete musieť zmeniť umiestnenie svojho obchodu..

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me