Ako prinútiť Hulu pracovať v Kanade v roku 2019

Ako prinútiť Hulu pracovať v Kanade v roku 2019

Od PrivateVPN, 2019-01-09 11:47:09 in Entertainment


Chcete vedieť, ako prinútiť Hulu pracovať v Kanade v roku 2019? Samozrejme. Ak vám záleží na sledovaní relácií hneď po vysielaní, nie po skončení sezóny, Hulu je oveľa lepšia voľba ako Netflix alebo Amazon Prime.. Najmä preto, že ľudia na internete môžu byť krutí a poskytovať spoilery v tých najneočakávanejších častiach internetu.

Avšak čo sa týka Hulu, môže to ukazovať show oveľa rýchlejšie, ale v USA a Japonsku to nie je naozaj k dispozícii kdekoľvek na svete, zatiaľ čo Japonsko ukazuje iba japonské show. A to je, či žijete v Kanade, Európe alebo kdekoľvek inde.

Ale prečo nie je Hulu na prvom mieste v Kanade?

Zjednodušene povedané, Hulu v Kanade nie je k dispozícii, pretože predstavenie po vysielaní v porovnaní s uplynutím sezóny stojí oveľa viac.. A pre každú televíznu reláciu, ktorú chcete vysielať v inej krajine, musíte mať práva na jej premietanie. A to je veľa peňazí, ktoré musíte minúť niekoľkokrát. Jo, a nezabudnite, že niektoré televízne kanály v iných krajinách už majú práva na určitý obsah, ktorý Hulu vysiela v USA.

Pre Hulu je len rozumnejšie zdvojnásobiť obsah v USA, ako utrácať oveľa viac peňazí na iných trhoch.

Ak chcete, aby Hulu v roku 2019 pracoval v Kanade, musíte oklamať Hulu, aby si myslel, že ste v USA.

Čo je potrebné, aby Hulu pracoval v Kanade v roku 2019?

Potrebujete americkú kartu. Musíte prinútiť Hulu, aby si myslel, že ste v USA. A nakoniec, musíte si stiahnuť aplikáciu Hulu. To je potrebné, aby Hulu pracoval v Kanade v roku 2019.

Simple? Na papieri. V skutočnosti je to však oveľa zložitejšie.

Poďme na to.

Vytvorenie účtu Hulu, vďaka ktorému bude Hulu pracovať v Kanade v roku 2019

Ak chcete, aby Hulu fungoval, musíte najprv vytvoriť účet.

A áno, je to také jednoduché ako vytvorenie akéhokoľvek iného účtu, ale musíte urobiť dve veci.

  1. Musíte použiť americký generátor adries, ktorý nájdete pre svoju adresu v službe Google.
  2. Na nastavenie Hulu potrebujete americkú kartu.

Bez americkej karty nebudete môcť vytvoriť účet.

Našťastie ho potrebujete iba na vytvorenie účtu, pretože môžete používať darčekové karty až po tom, ako si chcete vytvoriť účet, ktorý potrebujete.

Ako ho získate?

  1. Spýtajte sa priateľa v USA. Buď pre svoju kartu, alebo pre zdieľanie ich účtu. Ponuka na zaplatenie v prípade potreby. Možno dokonca ponúkajú inú službu výmenou. Ľudia, ktorí milujú zábavu, milujú zábavu a chcú viac. Ak používate DAZN, pravdepodobne by ste mohli poskytnúť svoj účet DAZN.
  2. Kúpte si predplatenú kartu. Sú skvelé, ale nie vždy fungujú. Budete tiež musieť počkať, kým sa niekto prihlási. Najlepšie je urobiť si o nich prieskum. Väčšina by však mala fungovať, pretože väčšina predplatených kariet funguje ako kreditná karta, ak ste niekedy v USA. Kľúčom je mať na to peniaze. To je kľúčový prvok, ktorému veľa ľudí chýba.

Blázon Hulu, aby si myslel, že si v USA

Je to oveľa jednoduchší krok ako vytvorenie účtu Hulu, ale je to dôležitejšie, pretože tento krok sa bude musieť použiť každú sekundu, keď používate Hulu..

V USA existujú dva spôsoby. Tým, že tam ideme, alebo tým, že sme tam prakticky.

Na to, aby ste sa tam dostali prakticky, potrebujete VPN, ktorá je virtuálnou súkromnou sieťou. Ak chcete, aby Hulu v roku 2019 fungoval v Kanade, musíte virtuálne používať v USA sieť VPN.

Potrebujete však sieť VPN, ktorá podporuje Hulu. To, že je k dispozícii americký server, neznamená, že pracuje s Hulu. Servery nevadí. Záleží na tom, čo podporujú, a Hulu nie je tak široko podporovaná ako Netflix.

Ak ste odhodlaní natoľko prejsť celý tento príspevok, aby ste Hulu pracovali, je pravdepodobné, že budete chcieť tiež USA a Veľkú Britániu spolu s ostatnými miestami spoločnosti Netflix. A to vám umožní PrivateVPN. Ponúkame podporu pre väčšinu miest Netflix na základe 5 000 testov 59 služieb VPN od spoločnosti Porovnietech. Podporujeme 21 rôznych miest Netflix, ktoré vám poskytujú najširšiu možnú škálu obsahu. Zároveň podporuje Hulu.

Vytvoríte si účet PrivateVPN. Stiahnite si nášho klienta na svoju platformu. A nakoniec sa pripájate k nášmu americkému serveru s podporou Hulu.

Stiahnutie aplikácie Hulu, aby Hulu fungovala v Kanade v roku 2019

Amazon Fire TV Stick, zariadenia Apple a zariadenia Android sú najbežnejšie zariadenia, pre ktoré budete potrebovať aplikáciu Hulu. Ak ste na počítači, budete v poriadku bez jedného, ​​takže môžete túto časť preskočiť.

Stiahnutie aplikácie Hulu, aby sa Hulu v Kanade v roku 2019 mohla stať súčasťou zariadení Apple

Na zariadeniach Apple musíte vytvoriť nový účet iCloud.

Najprv sa odhláste zo svojho účtu, ktorý práve máte. Musíte to urobiť preto, aby ste nestratili nič.

Pri vytváraní nového účtu iCloud sa uistite, že má sídlo v USA s americkou adresou, ktorú môžete získať pomocou generátora adries s rýchlym vyhľadávaním na stránkach Google..

Potom si stiahnite Hulu a ak chcete, prihláste sa späť na svoj starý účet.

Stiahnite si aplikáciu Hulu, aby Hulu fungovala v Kanade v roku 2019 na zariadeniach s Androidom

Na zariadeniach s Androidom nemusíte vytvárať nový účet. Stačí len zmeniť svoje údaje.

  • Ísť do payments.google.com. Kliknite na nastavenie. Stlačte na Krajina pútko.
  • Tam zmeníte svoju polohu na území USA.
  • Ísť do nastavenie na vašom zariadení a kliknite na aplikácie kde nájdete Obchod Google Play. Nezabudnite kliknúť Nútene zastavenie.
  • Ísť do skladovanie, vyhľadajte Obchod Play a stlačte VYČISTIŤ DÁTA.

V prípade potreby zopakujte posledné 2 kroky.

Stiahnutie aplikácie Hulu, aby sa spoločnosť Hulu stala prácou v Kanade v roku 2019 na Amazon Fire TV Stick

Toto je pravdepodobne najťažšie zariadenie na inštaláciu Hulu zo zariadení, na ktoré ho môžete nainštalovať.

Z tohto dôvodu musíte prejsť na web Amazon a následne stlačiť Váš účet.

Prejdite na stránku Spravujte svoj obsah a zariadenia oddiel. Tam budete môcť zmeniť svoj obchod v USA.

Možno však budete musieť aktualizovať svoje spôsoby platby v závislosti od svojej karty, aby ste pri sťahovaní Hulu nedostali chyby. Aj tak pre Hulu potrebujete americkú kartu, aby to nemal byť problém. Ak ste už predtým mali prístup k účtu Hulu, získajte za to virtuálnu kartu.

Takto je možné, aby Hulu v roku 2019 pracoval v Kanade

Nie je také ťažké donútiť Hulu pracovať v Kanade v roku 2019. Na podvádzanie Hulu vyžaduje iba správne znalosti. A tento príspevok pokrýva všetko, čo potrebujete vedieť čo sa týka tvorby.

A rovnako aj ďalšie príspevky na našom blogu o iných platformách.

Dobre, choďte sa teraz pozerať na Hulu!

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me