Ako prechádzať webové filtre nastavené poskytovateľmi internetu

Ako prechádzať webové filtre nastavené poskytovateľmi internetu

Autor: Michael Smolski, 2018-05-08 09:24:29 v podnikaní


Chcete vedieť, ako prekonať webové filtre nastavené poskytovateľmi internetu, či už je to váš poskytovateľ doma alebo váš mobilný operátor? Máte absolútne právo. Najmä vtedy, keď na stránkach, ku ktorým sa snažíte získať prístup, nie je nič zlé. Je to jedna vec, ktorá blokuje weby, ktoré sú pre ľudstvo skutočne zlé, ako napríklad čierne trhy, ale k normálnym používateľom internetu nemôžu mať prístup, pretože nie sú na bežnom internete.. Potom je tu samozrejme celé toto blokovanie nelegálneho obsahu, ktoré môže byť niekedy trochu opodstatnené, ale niekedy sa len snažíte získať prístup na normálne stránky a rozmýšľať. To nefunguje.

Príklad toho, prečo sú webové filtre niekedy smiešne

Pracujete a váš internet sa rozhodne prestať pracovať. Rozhodnete sa použiť internet poskytovaný mobilným operátorom. Spravidla ich nepoužívate na prácu, a preto nikdy nemáte problém, pretože väčšinou iba prehliadate sociálne médiá, ale teraz musíte pracovať, takže prejdete na web, ku ktorému potrebujete prístup. Oops. Nemôžete vstúpiť, pretože váš mobilný operátor „sa stará o vašu bezpečnosť“ a nedovolí vám vstúpiť, pretože možno nie ste dosť starí aby ste videli túto stránku, čo viedlo k tomu, že musíte poskytnúť dokumenty, ktoré dokazujú, že ste dosť starí. Za čože? Aby ste mohli vidieť niečo, na čo možno nemusíte byť dosť starí, ale aj tak nejakým spôsobom uvidíte? A je to obzvlášť šialené, keď na webe nie je nič zlé.

V takýchto situáciách je kľúčom vedieť, ako prechádzať webový filter nastavený poskytovateľmi internetu, pretože poskytovanie informácií ľuďom si vyžaduje čas, a čo je najdôležitejšie, ak si myslíte, že Facebook je z hľadiska ochrany osobných údajov zlý, všetko to posunie na ďalšiu úroveň Algoritmus Facebooku sa netýka ľudí, funguje to sám. Keď skutočne musíte niekomu niečo poslať prostredníctvom e-mailu, musí sa na to niekto pozrieť. A určite, šifrovanie môže byť prítomné, čo znamená, že ho nemôže nikto hacknúť, ale buďme skutoční, osobe, ktorá sa pozerá na váš pas alebo bankový výpis s vašou adresou, nič nebráni v tom, aby si urobil fotku alebo tak urobil. A to je skutočná hrozba pre súkromie.

Áno, niet divu, prečo by ste chceli ísť cez webové filtre nastavené poskytovateľmi internetu. Prečo by vám nemalo byť dovolené vstúpiť na web? Prečo by ste mali overiť, že ste dosť starí na to, aby ste vstúpili na stránku tým, že poskytnete svoje osobné informácie?

Ach, a mimochodom, toto nebol vymyslený príklad. To sa stalo. Mne.

Ako teda prechádzate cez webové filtre nastavené poskytovateľmi internetu?

Svoje osobné informácie môžete samozrejme poskytnúť spoločnosti, ktorá o to požiada, aby dokázali svoj vek získať prístup na web, na ktorý máte legálne právo na prístup, ale nemôžu, pretože niekto sa rozhodol, že by mohol obsahovať obsah, ktorý ste príliš mladý na. Alebo by ste mohli použiť druhú možnosť, ktorú budete pravdepodobne potrebovať aj tak.

Aby ste mohli prechádzať cez webové filtre nastavené poskytovateľmi internetu, musíte ich presvedčiť, že nevedia, k čomu máte prístup.

Jediný dôvod, prečo vám môžu zabrániť v prístupe na web, je ten, že vidia, že k nim pristupujete. Čo keby práve videli nezmysly? To je to, čo ich vďaka šifrovaniu vidí.

Virtuálne súkromné ​​siete poskytujú šifrovanie. A to je to, čo musíte použiť. PrivateVPN je virtuálna súkromná sieťová služba, okrem toho, že nemá iba servery v USA, na rozdiel od mnohých služieb. Môže ísť o to, že šifrovanie môže pomôcť s blokovaným obsahom, ale ak ide o blokovaný blok, čo znamená, že vaša poloha je skontrolovaná , pravdepodobne nebudete môcť pristupovať k určitým webom alebo ich používať. Ponúkame 56 umiestnení serverov po celom svete, čo znamená, že budete mať takmer všetok prístup k všetkému obsahu blokovanému geograme, a áno, to znamená, že ak chcete byť v USA alebo Veľkej Británii bez toho, aby ste tam boli, môžete. Možno budete chcieť používať napríklad Hulu v Kanade.

Nastavenie je neuveriteľne ľahké.

Jednoducho stlačte tlačidlo Kúpiť v pravom hornom rohu obrazovky a prejdite procesom registrácie v troch krokoch.

Áno, to stojí, ale my sme boli vybraní ako najvýhodnejšia služba VPN a my vám poskytujeme 30 dní na vyžiadanie plnej náhrady. A ak hľadáte spoľahlivú službu VPN, ktorú nenávidíte, bezplatná možnosť nie je voľba. Prevádzkovanie niečoho sťažuje prevádzku, pretože prichádza menej peňazí, čo znamená, že služba, ktorú používate, pravdepodobne predáva vaše osobné údaje, ale tiež to znamená, že existuje príliš veľa používateľov, ktorí sa snažia získať prístup k týmto údajom, čo vedie k nízkej kvalite. služieb. A kto sa chce cítiť, že v roku 2018 používa internet 2008?

Po registrácii stačí stiahnuť správneho klienta PrivateVPN tak, že prejdete do dolnej časti našej stránky a stlačíte na karte sťahovania, následne nainštalujete klienta a jednoducho sa pripojíte k jednému z našich serverov a potom to bude bye webové filtre. Jo a nezabudnite si pozrieť náš príspevok o tom, prečo potrebujete službu VPN v roku 2018, ak máte pochybnosti o používaní služieb VPN..

Prechádzanie okolo webových filtrov nastavených poskytovateľmi internetu nie je ťažké

Nie je to ťažké, ale stále môžete mať problémy. Takže ak máte nejaké otázky o tom, ako prechádzať webové filtre nastavené poskytovateľmi internetu alebo čokoľvek iného, ​​čo sa týka našej služby, alebo ako by vám to mohlo pomôcť, máme najlepší zákaznícky servis, pokiaľ ide o služby VPN podľa rozhodnutia vpnMentor, takže sa uistite, osloviť nás!

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me