Ako pozerať Hulu na Amazon Fire TV Stick mimo USA

Ako pozerať Hulu na Amazon Fire TV Stick mimo USA

Od PrivateVPN, 2018-05-03 15:55:08 in Entertainment


Amazon Fire Tv Stick je jedno z mála prenosných zariadení, ktoré podporuje Hulu. Ale ak ste tu, pravdepodobne to už viete. Hľadáte spôsob, ako pozerať Hulu na Amazon Fire TV Stick mimo USA. To je veľká otázka, však? A dáva zmysel, že chcete sledovať alebo používať Hulu. Pokiaľ ide o rýchlosť vydávania televíznych relácií, v porovnaní s Hulu neexistuje žiadna iná služba.

Ak chcete sledovať Hulu na Amazon Fire TV Stick, musíte podniknúť 3 zásadné kroky.

Najprv musíte presvedčiť Amazon Appstore, že ste v USA, aby vám ukázal aplikácie, ktoré sú k dispozícii v Amerike, pretože aplikácia Hulu je k dispozícii iba v USA..

Po druhé, v registračnom procese musíte Trick Hulu, aby ste si mysleli, že žijete v USA, inak nebudete môcť službu používať..

Po tretie, musíte prinútiť Hulu, aby si myslel, že ste v USA každú sekundu, keď používate ich službu.

Potom budete môcť sledovať Hulu na Amazon Fire TV Stick mimo USA.

Aby si Amazon Appstore myslel, že ste v USA

Ak sa vám v tomto kroku nepodarí, nebudete si môcť nainštalovať aplikáciu Hulu.

Ak nakupujete na Amazone, ak ste vo Veľkej Británii, nakupujete z britskej verzie. Ak ste v USA, nakupujete z americkej verzie. To isté platí pre Amazon Fire TV Stick. Ak sa nenachádzate v USA, nebudete používať americký účet. A to automaticky eliminuje vašu schopnosť nainštalovať Hulu.

Ak chcete nainštalovať Hulu, musíte mať americký Amazon Appstore a ak chcete mať americký Amazon Appstore, musíte kliknúť na odkaz Spravovať obsah a zariadenia, ktorý sme práve poskytli. Potom musíte kliknúť na ikonu nastavenie potom stlačte Nastavenia krajiny nasledovaný zmena. Nakoniec musíte uviesť americkú adresu spolu s platným PSČ. Najlepšie je preto jednoducho vyhľadať generátor adries na stránkach Google. Keď to zadáte, kliknite na tlačidlo OK aktualizovať, a budete požiadaní o opätovnú registráciu svojho účtu na karte Fire TV Stick.

Pred inštaláciou Hulu musíte tiež presvedčiť svoje zariadenie, že sa nachádzate v USA. Platí to aj pre to, aby si Hulu myslel, že ste v USA. a keďže v USA nemôžete byť fyzicky, ak tam nežijete, musíte tam byť prakticky.

Vďaka tomu si Amazon a Hulu myslia, že ste v USA

Toto je najdôležitejší krok, ak chcete sledovať Hulu na Amazon Fire TV Stick mimo USA. Nie je to najťažšie, ale najdôležitejšie.

Aby ste boli prakticky v USA, musíte použiť VPN, ktorá je virtuálnou súkromnou sieťou. PrivateVPN v súčasnosti ponúka dva fungujúce americké servery, pokiaľ ide o Hulu. Na fungovanie Hulu potrebujete iba jedného z nich. Samozrejme ponúkame mnoho ďalších serverov pre ďalšie veci, ako je Netflix.

Ak chcete spustiť funkciu PrivateVPN, musíte mať účet. Vidíte toto tlačidlo Kúpiť v pravom hornom rohu obrazovky? Kliknite naň a prejdite procesom registrácie v troch krokoch. Jo. Je to rýchle. A nebojte sa, na rozdiel od Facebooku, keď hovoríme, že nám záleží na súkromí, v skutočnosti to myslíme vážne. A aj keby sme to neurobili, máme sídlo vo Švédsku a Švédsko má skvelé zákony o ochrane osobných údajov.

Jo, a máte 30 dní na to, aby ste požiadali o vrátenie peňazí, ak zistíte, že naša služba nefunguje.

V každom prípade po prihlásení musíte vyhľadať našu aplikáciu v obchode Amazon Appstore. Mali by ste vedieť, ako to urobiť. Môžete to urobiť pomocou hlasu stlačením tlačidla mikrofónu na diaľkovom ovládaní, alebo môžete vyhľadať našu aplikáciu pomocou vyhľadávacieho panela..

Po jeho stiahnutí uveďte podrobnosti o svojom účte a pripojte sa k jednému z našich fungujúcich serverov Hulu.

Hulu by sa malo povedať, keď sa dostanete do časti s americkými servermi.

Po pripojení prejdite do Amazon Appstore a stiahnite si Hulu. A ak ju chcete používať, musíte mať zapnutý režim PrivateVPN. V opačnom prípade by služba mohla prestať fungovať.

Registračná časť

Ak chcete sledovať Hulu na Amazon Fire TV Stick mimo USA, nie je to najdôležitejšia časť, ale je to určite najťažšie. Prečo? Ide o použitie americkej karty. S kartou Hulu budú pracovať iba americké karty. Ak nemôžete získať americkú kartu, zabudnite na používanie Hulu.

Najlepším riešením pre vás bude pravdepodobne získanie predplatenej karty z USA. To si bude vyžadovať čakanie, ale bude to najjednoduchší spôsob, ako získať kartu, ktorá nezahŕňa zriadenie bankového účtu. Môžete skúsiť získať virtuálnu kartu, ale tie majú oveľa nižšiu mieru úspešnosti. V ideálnom prípade sa opýtajte priateľa z USA, či ich môžete použiť. Alebo ich požiadajte, aby vám založili účet. Toto sú vaše 3 možnosti. Urobte, čo je pre vás najlepšie, ale musíte urobiť jedno z nich. Nebudete mať možnosť založiť si účet americkou kartou a ak chcete sledovať Hulu na Amazon Fire TV Stick mimo USA, jednoducho nemáte inú možnosť. Nájdite niekoho, kto má americkú kartu alebo si jednu získajte sami.

Okrem toho pri registrácii nezabudnite uviesť americký PSČ a adresu. Na tento účel znova použite generátor na internete.

Ak ste pripojení k serveru Hulu na serveri PrivateVPN, mali by ste byť pripravení!

Sledujte Hulu na Amazon Fire TV Stick mimo USA

Musíte byť v USA prakticky cez PrivateVPN. Musíte si prepnúť krajinu svojho Amazon Appstore, aby ste si mohli stiahnuť Hulu. A nakoniec, na vytvorenie účtu v Hulu potrebujete americkú kartu. A potom ste dobrí.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me