Ako pozerať ESPN + v Austrálii (krok za krokom)

Ako pozerať ESPN + v Austrálii (krok za krokom)

Od PrivateVPN, 2019-09-26 09:43:17 in Entertainment


ESPN + je jednou z najlepších a najlacnejších možností sledovania živých športov online. 4,99 dolárov mesačne za niektoré z najlepších futbalových, univerzitných športov, UFC, MLB a mnohých ďalších športov a lig. Otázka? Že nemôžete sledovať ESPN + v Austrálii. Prinajmenšom nie bez toho, aby sme podnikli určité kroky, ktorými sa zaoberáme v tejto príručke.

Aké kroky? Pokiaľ ide o ESPN +, existujú iba 2.

  1. Vytvorte si účet ESPN + pomocou americkej karty.
  2. Blázni ESPN +, aby si mysleli, že ste v USA.

Ak sa vám páči napríklad Hulu, ktorú vlastní Disney, ktorá vlastní aj ESPN +, je tiež potrebné zmeniť umiestnenie obchodu s aplikáciami, aby sa aplikácia stiahla, ale aplikácia ESPN je k dispozícii v obchodoch s aplikáciami na celom svete.

Možno si budete myslieť, že nebude ľahké pozerať sa na ESPN + v Austrálii z dôvodu prvého kroku, a určite to nebude také jednoduché, ako je pozerať sa na amerického Netflixu v Austrálii, ale za 4,99 dolárov mesačne by to mohlo byť napriek tomu sa oplatí dostať a my vás krok za krokom prevedieme.

Vytvorenie účtu ESPN + na sledovanie ESPN + v Austrálii

Oklamanie ESPN + v tom, že ste v USA, je prvým krokom k vytvoreniu účtu ESPN +. Pokrývame to v ďalšom kroku.

Urobil to? skvelý.

Na vytvorenie účtu ESPN +, ako sme už spomínali, potrebujete americkú kartu.

Nemusí to však byť také zložité, ako to vyzerá.

Najskôr vyskúšajte svoju kartu. Niektoré karty niektorých bánk alebo služieb sa vydávajú v USA, aj keď tam nežijete.

Ak to nebude fungovať, najlepšou stávkou je možno Revolut.

Revolut z nejakého dôvodu pracuje s ESPN + a Hulu (v tomto okamihu) a je k dispozícii ako beta v Austrálii.

Vyskúšali sme prémiové karty Revolut aj virtuálne karty a všetky fungovali.

Nevieme, či to bude vždy fungovať a či nie je PrivateVPN nijako prepojený s Revolutom, ale v súčasnosti je to dôveryhodná metóda, ktorá funguje a aj najrýchlejšia..

Nechcete používať Revolut? Tu je niekoľko ďalších návrhov:

  1. Spýtajte sa priateľa v USA, či vám môže vytvoriť účet alebo ak môžu zdieľať svoje súčasné. Ponuka na zaplatenie v prípade potreby.
  2. Získajte predplatenú kartu vydanú v USA.
  3. Získajte virtuálnu predplatenú kartu vydanú v USA.

Alternatívy nemusia byť také rýchle alebo bezpečné ako Revolut, ale s nejakým výskumom na Googli nájdete nejaké alternatívy, ktoré budú fungovať s ESPN.+.

Sledujte ESPN + v Austrálii tým, že si ESPN myslí, že ste v USA

Jediným spôsobom, ako oklamať ESPN +, je fakt, že sme v USA.

Robíte to pomocou VPN.

Sieť VPN vám umožňujú virtuálne zmeniť vašu polohu a zároveň vás chrániť na internete zmenou adresy IP a šifrovaním. V tomto prípade je to skutočne tak, že vám umožňujú zmeniť vašu polohu.

S výnimkou VPN samotnej nestačí.

Musíte sa uistiť, že používaná služba VPN podporuje službu ESPN+. Existujú stovky poskytovateľov VPN a radi inzerujú na tom, koľko serverov majú. A to je šikovné. Koniec koncov, milujeme množstvo. Pokiaľ však ide o zábavu, nezáleží na množstve. Je to kvalita.

Je to preto, že platformy ako ESPN + podnikajú kroky, aby zabránili fungovaniu služieb VPN. Oni musia. Na linke je veľa peňazí a ak nechajú niekoho mimo USA sledovať ESPN +, keď neplatili za to, že sa práva na tento obsah zobrazujú niekde inde, porušujú zmluvné zmluvy. Výsledkom je, že platformy ako ESPN + podnikajú kroky proti službám VPN.

PrivateVPN podporuje ESPN + aj Hulu medzi mnohými ďalšími blokovanými službami v Austrálii.

A to najlepšie? Môžete to vyskúšať sami, bez rizika. Stačí, ak zadáte svoj e-mail a heslo. Na našu bezplatnú skúšobnú verziu vám preto záleží 7 dní. Jo, a keďže sa jedná o 7-dňovú skúšobnú verziu, môžete mať úplnú dôveru v to, aby ste ESPN + uviedli do činnosti, a v najhoršom prípade nestratíte nič.

Môžete použiť bezplatnú sieť VPN na pozeranie ESPN + v Austrálii?

Možno uvažujete o hľadaní úplne bezplatnej siete VPN.

Neexistuje žiadny.

Bezplatné služby VPN sa neodblokujú zábava. Poskytujú iba základné funkcie VPN.

A aj keby podporovali zábavné služby, ako je ESPN +, toto spojenie by nebolo dosť silné na streamovanie, nevadí živé vysielanie.

V PrivateVPN chápeme, že nie každý je schopný minúť dvakrát za číslicu mesačne za službu VPN. Chápeme tiež, že na kvalite záleží. Kombinovali sme tak kvalitu, o ktorú sa ľudia starajú, a podporu služieb, na ktorých skutočne záleží, za neuveriteľnú hodnotu.

Čo je potrebné vedieť o sledovaní ESPN + v Austrálii

Kanály ESPN nie sú na ESPN podporované+.

ESPN + vám poskytne širokú škálu streamov, ale neposkytne vám ich všetky, pretože malá časť z nich je exkluzívna pre kanály ESPN, ktoré nie sú súčasťou ESPN+. Ak ich chcete získať online, potrebujete televízne predplatné, ktoré sa dodáva s programom ESPN, a ktoré za to väčšinou nestojí za to, pretože to bude stáť príliš veľa a je príliš komplikované..

Vďaka tomu by ESPN + malo stačiť pre väčšinu, pretože celkovo ponúka omnoho viac obsahu, ako je k dispozícii na kanáloch ESPN, pričom určitý obsah chýba. A ak vám ESPN + nestačí, DAZN je Netflixom športu a my sme sa zaoberali tým, ako to zaistiť, aby to fungovalo v Austrálii predtým..

Pred odchodom, ak chcete sledovať ESPN + v Austrálii, musíte poznať ešte jednu vec...

ESPN + nebude fungovať na zariadeniach Apple TV, Chromecast, Roku, herných konzolách ani inteligentných televízoroch. Tieto platformy jednoducho nepodporujú služby VPN, a preto táto metóda nebude fungovať. Ak však na jednom z týchto zariadení skutočne potrebujete sledovať ESPN + v Austrálii, existuje spôsob, ako to urobiť ... ak na smerovač nainštalujete sieť VPN.

Nie je to vôbec ideálna metóda a nie je to niečo, čo dôrazne odporúčame, ale je to možnosť, ktorú na našich stránkach pokrývame. V opačnom prípade stačí získať kartu Fire TV a pripojiť ju k televízoru. Je cenovo dostupný a podporuje služby VPN, ako napríklad PrivateVPN.

Takto sa dá sledovať ESPN + v Austrálii

Sledovanie ESPN + v Austrálii je o niečo jednoduchšie ako v prípade Hulu alebo DAZN, nie je to však také jednoduché, ako sledovať v Austrálii americký Netflix..

PrivateVPN? Umožní vám to pozerať všetky z nich a mnoho ďalších, ktoré pokrývame na našom blogu. Vyskúšajte sami pomocou našej 7-dňovej skúšobnej verzie bez rizika.

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me