Ako pozerať DAZN na iPhone bez ohľadu na vašu polohu

Ako pozerať DAZN na iPhone bez ohľadu na vašu polohu

Autor: Michael Smolski, 2019-02-14 09:24:27 in Entertainment


DAZN. Netflix živých športov. Neuveriteľná hodnota. Tiež veľmi obmedzené, pokiaľ ide o regióny. Preto hľadáte spôsob, ako sledovať DAZN v telefóne iPhone bez ohľadu na vašu polohu. A my sme tu, aby sme vám s tým pomohli, pretože krajiny, ktoré nepodporujú DAZN, to väčšinou potrebujú, pretože alternatívy sledovania živých športov v týchto krajinách sú dosť zlé, pretože sú.

Chcete poznať zábavný fakt? DAZN pochádza z Veľkej Británie, ale vo Veľkej Británii nie je podporovaná. To znamená, že jedinou možnosťou, ktorú máte vo Veľkej Británii bez tohto príspevku, je získanie televízneho predplatného. Predražené televízne predplatné. Cena za to, že budete môcť sledovať niektoré športové udalosti, ktoré chcete sledovať. Naposledy, keď sme uverejnili príspevok o DAZN, sme vypočítali, že za 2 mesiace televízneho predplatného by ste zaplatili za prvý rok DAZN. Aj keď má DAZN oveľa väčší výber, pokiaľ ide o obsah.

Úprimne povedané, získanie DAZN na sledovanie športu je šikovná voľba bez ohľadu na to, kde žijete. Aj keď je to jedna z najťažších platforiem, pretože funguje iba v niekoľkých krajinách. Prevedieme vás však najjednoduchším možným spôsobom, pretože je potrebné ušetriť peniaze a zároveň sledovať obsah, ktorý chcete pozerať..

Čo sa musí stať, aby ste mohli na telefóne iPhone sledovať DAZN bez ohľadu na vašu polohu?

Aby ste mohli sledovať DAZN na svojom iPhone, musíte podniknúť tri hlavné kroky.

  1. Najprv si musíte vytvoriť účet DAZN. Ak máte to šťastie, že ho máte, môžete túto časť preskočiť. Ak tak neurobíte, je to najťažšia vec vyskúšať si v telefóne iPhone sledovať DAZN bez ohľadu na vašu polohu.
  2. Musíte oklamať DAZN, aby ste si mysleli, že ste na podporovanom mieste DAZN.
  3. Musíte si do svojho iPhone stiahnuť DAZN čo nie je príliš ťažké, ale nie je také ľahké ako stiahnutie akejkoľvek inej aplikácie.

Toto sú tri hlavné veci, ktoré musíte urobiť, ak chcete na telefóne iPhone sledovať DAZN bez ohľadu na svoju polohu. A teraz si ukážeme, ako to urobiť, aby ste mohli na zariadení iPhone ľahko sledovať DAZN bez ohľadu na vašu polohu.

Vytvorenie účtu DAZN na sledovanie DAZN na iPhone bez ohľadu na vašu polohu

Vytvorenie účtu DAZN nie je ťažké. Mínus skutočnosť, že musíte uviesť, že ste v Kanade, je to ako zaregistrovať sa na akúkoľvek inú platformu. To sú problémy potrebné na prihlásenie.

Aby ste teraz mohli na zariadení iPhone sledovať DAZN bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, musíte sa pokúsiť o prístup k kanadskému DAZN, aby táto metóda fungovala. Z tohto dôvodu potrebujete na registráciu do DAZN kanadskú kartu.

V opačnom prípade sa nebudete môcť zaregistrovať.

Tu je niekoľko našich návrhov na registráciu kanadskej karty:

  • Požiadajte priateľa, ktorý má vydanú kartu Candian, či vám môže vytvoriť účet. V prípade potreby ich zaplatte alebo ich ponúknite na zdieľanie.
  • Kúpte si predplatenú kanadskú kartu. Môže to vyžadovať čakanie. Nezabudnite, že na to musia byť peniaze.
  • Získajte virtuálnu kartu vydanú v Kanade. Pravdepodobne najrýchlejšia metóda, ale s menšou pravdepodobnosťou úspechu.
  • Ponúknite niekomu, kto má DAZN „službu za službu“, kde im poskytnete podrobnosti o svojom Netflixe alebo iných službách a poskytujú podrobnosti o DAZN.

Ide o to, že nebudete môcť vytvoriť účet DAZN, kým neuvediete DAZN, že si myslíte, že ste na podporovanom mieste, v tomto prípade v Kanade..

Ako oklamať spoločnosť DAZN, aby si myslela, že ste v podporovanom regióne, aby ste mohli sledovať DAZN na iPhone bez ohľadu na vašu polohu

Registrácia je najťažšia časť získania DAZN, ale je to naozaj hlupák, ktorý je najdôležitejší..

A celkovo nie je príliš ťažké oklamať službu, aby si myslela, že ste niekde, kde nie ste takí, ako všetko, čo potrebujete, je sieť VPN nasledovaná niekoľkými jednoduchými kliknutiami..

Ale šport, mať športové práva, je to drahé a majitelia práv nechcú, aby niekto v Spojenom kráľovstve používal DAZN len na sledovanie Premier League alebo Ligy majstrov. Napríklad spoločnosť BT Sports zaplatila viac ako miliardu práv za práva na Ligu majstrov. To je veľa peňazí. Preto musí spoločnosť DAZN zabrániť zákazníkom v tom, aby využívali svoje služby v krajinách, kde ich služby nie sú podporované, pretože na to vyvíjajú veľké spoločnosti ďalšie spoločnosti..

DAZN teda pracuje iba s veľmi obmedzeným počtom služieb VPN, ako je napríklad PrivateVPN, čo je tiež najlepšie podporovaná služba, pokiaľ ide o Netflix s podporou väčšiny regiónov Netflixu na trhu, ako to testuje spoločnosť Porovnitech..

Najprv sa musíte zaregistrovať na server PrivateVPN a potom ho prevziať v obchode App Store a potom sa pripojiť na jeden z kanadských serverov, ktoré máme. Nie všetky z nich fungujú, ale s niekoľkými rýchlymi pokusmi a chybami zistíte správny server, ktorý vám umožní prístup na stránku, kde sa môžete zaregistrovať, ale tiež sledovať DAZN na svojom iPhone.

Inštaláciou DAZN na iPhone sledujete DAZN na iPhone bez ohľadu na vašu polohu

Máte účet. Máte nástroj na oklamanie DAZN. Posledným krokom na pozeranie DAZN na iPhone bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, je jeho inštalácia.

Nie príliš ľahké. Nie príliš ťažké. Vyžaduje si to len vedieť, čo robiť.

Ak chcete nainštalovať DAZN, musíte prejsť na kanadský App Store.

  • Ak sa chcete pripojiť k kanadskej verzii App Store, musíte odhláste sa zo svojho účtu iCloud.
  • Po odhlásení musíte vytvorte si nový účet s vašou polohou v Kanade.
  • Nakoniec si stiahnite DAZN a samozrejme, PrivateVPN ktoré si môžete stiahnuť takmer na ľubovoľnom mieste, a potom sa bez problémov môžete prihlásiť do svojho starého účtu.

Dôvodom, prečo nemôžete prepnúť iba regióny vo svojom účte, je to, že ak tak urobíte, stratíte všetko, čo máte. Preto je nevyhnutné vytvoriť si nový účet.

Takto môžete na zariadení iPhone pozerať DAZN bez ohľadu na to, kde sa nachádzate

Nie je to jednoduché, ale nie je to také ťažké.

Za predpokladu, že poznáte kroky, ktoré sme práve zdieľali.

A ak chcete vedieť, ako nastaviť DAZN na zariadeniach s Androidom alebo na iných zariadeniach, pripravili sme príručku, ako nastaviť DAZN na akomkoľvek zariadení vo Veľkej Británii, ktoré funguje aj na celom svete..

Napísal Michael Smolski.

Rae Hodge
Rae Hodge Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me